Jump to content
Crabzz

Banned by Outpace.

Recommended Posts

.
Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: outPace
REASON: maldināšana + gunfeed +fk +traucēšana līderim +citu noteikumu pārkāpšana
TIME: 2880 min

Sākšu šadi:

- Gunfeed - es stāvēju un bija cietumnieki, kuri sekoja man, toties viņi atradās man diezgan tuvu, tad mani nodūra vai nošāva (neatceros). Tad vēl es centos vest viņus uz helikopteri vienā no kartēm, viņi mani nodūra un neklausīja.

- FK - vienīgais, ko varu atcerēties ir: Bija Simon Spēle, kuru vadīja Krokodils. Viņš teica "pietupties", viens cilvēks pilnība pietupās - es sēžot uz jumta, caur stiklu ar AWP nošāvu, otrs: tajā pašā laikā eksdizi uz vienu sekundi pietupas (drīzāk ātri uzspieda, atlaida vaļā CTRL) - es viņu nošāvu, pēc tam, kad biju nošāvis pirmo, kurš zaudēju. Vēl man Outpace teica, ka Krokodils atskaitīja 3 2 un tad nošāvu. Viens no tiem bija, jo spēlētājs pat tuvu neatradās, kur līderis bija. Par citiem nezinu.

- Traucēšana līderim - līderis neteica, ka traucēju viņam, kad man sekoja cietumnieki uz helikopteri - toties viņš viņus nošāva. Toties piekrītu, ka tā bija maldināšana, bet neuzskatu, ka līderim traucēju.

- Maldināšana - Es teicu, lai seko man uz helikopteri mapē, jā, es piekrītu, maldināju.

EDIT: Citi noteikumi? Nezinu neko par to.
Edited by Crabzz
Link to comment
Share on other sites

Par FK tiešām neesmu 100% pārliecināts ,bet par visu pārējo esmu sāksim ar to ,ka :

*Kpc lai būtu līderim jāsaka ,ka tu traucē ,ja jūs ar krokodilu bijāt vienā līmenī tajā brīdī un abi dabūjāt ctbanus?

*Demo nevar redzēt čatu tpc nevar neko teikt vai kāds no terroristiem teica ,ka traucē.

*Līdera traucēšana nav tikai par to ,ka tu runā 24/7 bet par to ,ka pēkšņi līderis normāli vada un tu randomā pārsauc visus uz savu foršo helihopteri uz kuru tu bļaustijies gandrīz vai katru raundu patika tavs teksts "Visi skrienam un helīti gogoog būsim draugi kopā tur neviens nešauj mani utt" kvai līderis bija cits cilvēks un tu viņam/visiem pārējiem traucēji.

*par gunfeedu pats pateici ,jo pateicu jau tev steam messagā ,jo laikam nezināji ko tas līdz galam nozīmē. :<

Pie beigām sakot nedomāju ,ka tev vajadzētu laiku samazināt vai pat unbanu dot, jā tu esi ar savu baigi foršo maciņu izcēlies citiem šķiet pozitīvi ,bet 13 gados tādu naudu tērēt ir diezko dīvani un tu parādi pilnīgi kko "stulbu" piedodiet par aizvainojumu. Tas neko nenozīmē ,ka redz esi bagāts un iedevis naudu identyam,jo nezinu tādu mapi kur tu esi bijis ideāls kur nerunā kā vips visu raundu līdz tevi muto,kā jau pamaniji es tevi automātiski mutoju katra raunda sākumā tāpat kā dara citi kuriem tu esi apnicis. :<

p.s piedodiet par skarbajiem vārdiem,ja kādu aizvainoju...

#GiveBackMy20minutesOfMyLife


EDIT: Krabi tas ir tas pats kas randomā ielekt barā ar ieroci/ iemest ieroci barā ,jo sekas ir vienas un tās pašas.
 

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Par FK tiešām neesmu 100% pārliecināts ,bet par visu pārējo esmu sāksim ar to ,ka :

 

*Kpc lai būtu līderim jāsaka ,ka tu traucē ,ja jūs ar krokodilu bijāt vienā līmenī tajā brīdī un abi dabūjāt ctbanus?

*Demo nevar redzēt čatu tpc nevar neko teikt vai kāds no terroristiem teica ,ka traucē.

*Līdera traucēšana nav tikai par to ,ka tu runā 24/7 bet par to ,ka pēkšņi līderis normāli vada un tu randomā pārsauc visus uz savu foršo helihopteri uz kuru tu bļaustijies gandrīz vai katru raundu patika tavs teksts "Visi skrienam un helīti gogoog būsim draugi kopā tur neviens nešauj mani utt" kvai līderis bija cits cilvēks un tu viņam/visiem pārējiem traucēji.

*par gunfeedu pats pateici ,jo pateicu jau tev steam messagā ,jo laikam nezināji ko tas līdz galam nozīmē. :<

 

Pie beigām sakot nedomāju ,ka tev vajadzētu laiku samazināt vai pat unbanu dot, jā tu esi ar savu baigi foršo maciņu izcēlies citiem šķiet pozitīvi ,bet 13 gados tādu naudu tērēt ir diezko dīvani un tu parādi pilnīgi kko "stulbu" piedodiet par aizvainojumu. Tas neko nenozīmē ,ka redz esi bagāts un iedevis naudu identyam,jo nezinu tādu mapi kur tu esi bijis ideāls kur nerunā kā vips visu raundu līdz tevi muto,kā jau pamaniji es tevi automātiski mutoju katra raunda sākumā tāpat kā dara citi kuriem tu esi apnicis. :<

 

p.s piedodiet par skarbajiem vārdiem,ja kādu aizvainoju...

 

#GiveBackMy20minutesOfMyLife

*

es to neuzskatu par gunfeedu, ja man sava vini. es centos saut preti, toties dazus nesavu, jo uzticejos

Link to comment
Share on other sites

es to neuzskatu par gunfeedu, ja man sava vini. es centos saut preti, toties dazus nesavu, jo uzticejos

Cietumā uzticēties nav gudri.

 

//nelien, kur neprasa, warn//exca

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš pirms IDP spēlēm un arī IDP spēļu laikā tika aizrādīts, ka turpinoties šādai stulbai uzvedībai serverī paliksi ar banu ilgi un dikti. Tava bērnišķīgā uzvedība un autista tēlošana neatsvērs to summu, kuru tu maksā, lai būtu krutāks par citiem. Tas, ka tu kādam te maksā nepadara tevi var visvareno brūsu, tu esi tāda pati nulle adminu acīs kāda biji bez tā visa. Bans pagarināts uz 2 nedēļām, nākamreiz, ja admins tevi banos vai aizrādīs - mūžīgs bans, APNIKA AUKLĒTIES.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×