Jump to content
Elvinieks

CSGO jb

Recommended Posts

Nezinu vai visi piekritīs šim, bet es personīgi esmu par!Tātad es domāju kad CT vajadzētu ieviest (gadu ierobežojumu). Bieži vien ienāk kādi mazie kad nav admins nezin tik labi noteikumus un tad viss raunds ir norakts. Un bieži vien mazākus vienkārši neklausa un T aizmūk! Cik es esmu spēlējis, bieži vien viņi neizmanto mapi, frago pa katru sīkumu.

 

 

 

Varbūt es nepaskaidroju pietiekami labi, bet doma ir skaidra.

Edited by Elvinieks
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas saistībā ar šo lietu mums ir jāizdomā, varbūt nepiekrītu, bet no gaišās puses piekritīšu, jo ja viens cilvēks vada un cilvēkus vēlas aizvest kaut kur par mapi, tad viens 12 gadīgs jaunietis paņems uztaisīs 3 vārdu spēles, neizmantojot mapi, jo vairums vienkārši nesaprot, ka tā mape ir jāizmanto no jaunekļu puses. Nesaku to, ka tagad mēs iesim un prasīsim visiem dzimšanas apliecības, kuriem nebūs 16 = ctbans, nē. Vienkārši vēlos dzirdēt citu domas par šo, jo vairākums vienkārši mazās balsis neklausa, tādējādi, ja viņi cenšas aizvest kaut kur pa mapi un nomirst, tad turpinās vienkārši vārdu spēles likt. 

Edited by rebudijs.
Link to comment
Share on other sites

pret. lūdzu, skataties reālistiski, jb 70% ir maziņie. un, jā, iespējams, balsis ir kaitinošas, bet daudzi no šiem ''mazajiem'' ir daudz apveltītāki ar smadzenēm nekā, tie kas ir vecāki un ar nobriedušākām balsīm. tieši mazie, manuprāt, ir tie, kas noteikumus visvairāk ievēro.

Link to comment
Share on other sites

lol itkā kaut kāds genocīds pret ''maziņajiem''...

Vai tad jūs nebijāt kādreiz 12 un jutāties tieši tāpat kā viņi? Personīgi, šī ir tik debīla ideja, visiem tiesības iet CT un vadīt. Ja nemācēs tie mazie vadīt, tad vienkārši CTBanos. Drausmas. 

Link to comment
Share on other sites

kads sakars bija man 12 gadi vadiju JB cs 1.6 dienas acis neko neteica bet nu nesudzejas. Padoma ja tev nebutu balss luzums un tevi atdalitu... - tiem kam nav balss luzums dazkart labaki vaditaji ka kaut kads DZIVNIEKS kuram tik fragot un biedet prom lielus un mazus cilvekus. Esmu pret

Link to comment
Share on other sites

kads sakars bija man 12 gadi vadiju JB cs 1.6 dienas acis neko neteica bet nu nesudzejas. Padoma ja tev nebutu balss luzums un tevi atdalitu... - tiem kam nav balss luzums dazkart labaki vaditaji ka kaut kads DZIVNIEKS kuram tik fragot un biedet prom lielus un mazus cilvekus. Esmu pret

dzivnieks ir visdrausmigakais

Link to comment
Share on other sites

kpc pa 2 fk bano permaa?

Gribu zināt, kurš admins serverī ir banojis kādu cilvēku permanent par 2 freekilliem? Un tavam postam arī nav nekāds sakars, nedaudz lieks. (: 

 

Kad bija suds forums vajadzēja paskatīties banu sadaļu,tur viens gudrīts 2 cilvēkus permā par fk nobanoja. /Tiger/

Edited by TIGER
Link to comment
Share on other sites

diskriminācija pret mazajiem? nop nenotiks.

Ir mazie kas nemāk vadīt, taisa fk? ieraksti demo "record <demo nosaukums>" uzraksti sūdzību ar viņa steam id kuru tu vari iegūt uzrakstot konsole "status". - tiks ct banots.

negribi rakstīt sūdzību? - pasauc adminu, lai viņš tiek galā.

galu galā esmu redzējis serverī mazos kas tiešam vada labi un cenšas to darīt, vienkārši serverī ir cilvēki, kas tiešām atsakās gan klausīties gan uzturēties tur tikai tāpēc ka tur atrodas mazs bērns. 

 

@rebudijs, kā jau teicu labu laiku atpakaļ, ja pie ct ir mazais ka tiešām neko citu nedara kā tikai vārdu spēles, tad droši ctbano viņu, vai arī pasaki viņam ka jāizmanto mape, ja to nedara - ctbans. lai mazliet pamācās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×