Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

@@veterans Nu, it kā dvēsele nav jāpārdod.. Jo nevajag jau arī 1080p ierakstīt, pietiek ar 720, vai pat 480, ņemot vērā, ka šajos klipos neviens never fullscreen vaļā anyway. Un jebkurš no Ryzen 5 to varētu pavilkt diez gan skaisti, ja vēlies publicēt klipus.
Just my 2 cents. :) 

Link to comment
Share on other sites

madpie, tu tak toreiz no manis ņēmi kompi ar i5 iekšā. ierakstīt uz labiem frames nevajadzētu būt problēmām

Jā, es zinu nav jau arī, tikai jāsaliek playstv settingi, kuri man nebija salikti un es gribēju Tīģeri pavilkt aiz ūsam. ^^

Link to comment
Share on other sites

https://plays.tv/video/5ae9fe5a95077dbe71/niceassclub-be-like-ezeey-ranks-

 

pārakstīju no demkas, jo tad kad spēlējam nebija ierubīts playstv, likās ka šis gandrīz zaudētais raunds pret forcebuy būtu jāiemūžina. Klausījos mūziku spotifyā un pat sanāca randoma sync. pardon pa 1min tho.

 

Tiem kuriem nepatīk mūzika pls no heit kā jau teicu, pats nezināju, ka ierakstot no demkas būs dzirdama mūzika.

 

P.S production update :valts:

P.S.S Pls no banerino me @ puberino.

Link to comment
Share on other sites

https://plays.tv/video/5ae9fe5a95077dbe71/niceassclub-be-like-ezeey-ranks-

 

pārakstīju no demkas, jo tad kad spēlējam nebija ierubīts playstv, likās ka šis gandrīz zaudētais raunds pret forcebuy būtu jāiemūžina. Klausījos mūziku spotifyā un pat sanāca randoma sync. pardon pa 1min tho.

 

Tiem kuriem nepatīk mūzika pls no heit kā jau teicu, pats nezināju, ka ierakstot no demkas būs dzirdama mūzika.

 

P.S production update :valts:

P.S.S Pls no banerino me @ puberino.

wh

Link to comment
Share on other sites

Kurš uzvarēs?

Tyloo v Faze

 

Mousesports v Astralis

 

Tyloo diezgan strong izskatījās so būtu cool ja paņemtu. Tas pats ar mouz

Link to comment
Share on other sites

Kurš uzvarēs?

Tyloo v Faze

 

Mousesports v Astralis

 

Tyloo diezgan strong izskatījās so būtu cool ja paņemtu. Tas pats ar mouz

 

Faze un Mous

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×