Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

Pārtaisis atkal kartējo reizi mapi par miskasti. Nuke un Inferno viņiem ,pēc manām domām,nav izdevies.

Divas ct dominant mapes ir pārtaisītas tā lai T arī kautko var izdarīt, te neiet runa par astētiku ,bet gan par taktisko izvietojumu mapēs. Mapes tiek pieveidotas pēc elites playeru feedbacka.

Edited by veterans
Link to comment
Share on other sites

CSGO pro scēna šobrīd ir nožēlojama, jo 50% maina komandu biežāk par savām zeķēm. Nesaku, ka tās maiņas ir 100% pašu spēlētāju lemtas. Ir līgumi un viss pārējais, bet dažreiz izskatās, ka noslēdz līgumus uz mēnesi vai vienkārši tos lauž pa labi un kreisi.

 

Kā var izveidot labu komandu, ja komandas biedri tiek mainīti katru otro dienu? Protams, es nesaku, ka ar mixiem neko nevar uzvarēt, bet paliekot kopā ar laiku var pieslīpēt komunikāciju savā starpā, taktikas un visu pārējo. Labums ir liels. Visiem derētu ņemt piemēru no virtus pro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

CSGO pro scēna šobrīd ir nožēlojama, jo 50% mtaina komandu biežāk par savām zeķēm. Nesaku, ka tās maiņas ir 100% pašu spēlētāju lemtas. Ir līgumi un viss pārējais, bet dažreiz izskatās, ka noslēdz līgumus uz mēnesi vai vienkārši tos lauž pa labi un kreisi.

 

Kā var izveidot labu komandu, ja komandas biedri tiek mainīti katru otro dienu? Protams, es nesaku, ka ar mixiem neko nevar uzvarēt, bet paliekot kopā ar laiku var pieslīpēt komunikāciju savā starpā, taktikas un visu pārējo. Labums ir liels. Visiem derētu ņemt piemēru no virtus pro.

Vienvārd sakot, Tevis teikta nav itin ne mazākās taisnības un tām lietām ir daudz citādāks izskaidrojums. Skatos pro strīmus katru dienu, kā arī visus lielos turnīrus un varteikt, ka tam gandrīz nekad nav sakara ar to, ko Tu saki. Es labprāt izskaidrotu kāpēc tas patiesībā notiek, bet man slinkums diskut. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×