Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Jauniņais iekš identy un jau cenšas savāk daudz postus. :D

Pēc visa tava rakstītā, jo tas pagaidām ir vienīgais kā par tevi kaut ko varu spriest, nedaudz tāda sajūta, ka tevī iekšā mājo meitene. Meitene, kurai gribas izsisties uz āru, bet nesanāk. Acīmredzot centies būt aktīvs, lai ātrāk pamana tevi, bet nedomāju ka vienmēr tā vaig darīt. Protams, ir jauki redzēt daudz aktīvistus formā. Bet tomēr labāk nedaudz piebremzē, Tu šeit atrodies tikai pāris stundas. Galvenais nemūc prom, tautas nekad nav par daudz. Jauku vakaru! :)

Edited by sokoladee
Link to comment
Share on other sites

čokošoko... daudz ar tevi nēesmu čatojis, bet šķieti tīri sakarīga. meitene ar humora izjūtu, runīga, viss cool. ņjā, ja godīgi tas ir arī vienīgais ko esmu pamanijis, ka tu čatā pavadi daudz laika, loliķi uzspēlē ar čomiem, jokojies and stuff, vairāk ar nemācēšu neko teikt... yeh, meh, gl.

Link to comment
Share on other sites

šze

 

Es pat nezinu kā sākt, viens no ID cilvēkiem ar kuriem man ir brīvs kontakts, manliekas ar šaizi varētu runāt pilnīgi par visu kas uz prāta, jo tiešām sakarīgs čuvaks. Reāli varu runāt nevis tikai par CS, bet vispārīgi par ikdienas lietām. Cilvēks ar humor izjūtu, varam uzmaukt CS:GO. BIja vienreiz vaidzīga palīdziba no viņa, un viņš nevis atteica bet centās palīdzēt. (bro veljoprojām atceros ka toreiz palīdzēji, liels paldies) Ja godīgi veljoprojām domāju ka esi photoshop masters, vaidzēju moš sarunāt kādu battle uz photoshop :D? Varētu būt fun ^_^ Vispārīgi es varu te rakstīt un rakstīt, bet jā, afigenijs čuvaks.

 

 

Gramatikas kļūdas nelaboju, slinks jo skatos supernatural.

peace in world!

Link to comment
Share on other sites

feiks

 

feiks kā jau feiks...

Cilvēks, kas zin ko vēlas un kam ir savs viedoklis par lietām, kas mūsdienās nav satopams visos cilvēkos (diemžēl :( ) Esi tīri sakarīgs cilvēks, bet es pat neatceros vai esam tā normāli kādreiz raunājuši/čatojuši... Tik atceros ka cs spēlējām un bišk kko foruma 4atā, bet that`s all :(

Vienozīmīgi būtu interesanti ar tevi papļāpāt dzīvē par jebkādām tēmām, jo kā jau mākslinieks, esi radošs cilvēks un ar radošiem cilvēkiem vienmēr ir forši un vērtīgi parunāt :)

 

Veiksmi tev dzīvē un mošk kādreiz sanāks arī tā kārtīgi papļāpāt :)

Link to comment
Share on other sites

Sakarīgs jau sakarīgs tas Miķelis, normāls čuvaks, gudrs. Draudzīgs, galīgi nekad nav dusmīgs vai arī ļoti nopietns, vienmēr čillo, smaidīgs. Dabūsi jau no manis kaut kad to beach kreklu, vēl nav bijusi ne īstā vieta, ne īstais laiks, pelnījis jau esi. :D Jautri bija, kad nāci treniņos, kāda jauna seja. Nevar īsti neko sliktu pateikt, nevienam liekas, ka neesi nekad neko sliktu novēlējis. Izpalīdzīgs, šaut tā īsti nemāk, bet surfo diezgan solīdi, gl and keep it going, cerams satikt Kuldīgā.

Link to comment
Share on other sites

Krečk, nu normāls fanāāts. Par visu ko var parunāt, parēkt, pat ļoti sakarīgs.

No sākuma, jau kautko bik tur dirsāmies (ja pareizi atceros ), bet tagat viss čotka. Pirms šitā ķip domātā Talsu mīta kalām trakos plānus, bet beigās nekāā ;// #G #Ganja ;d

Normāli sākām runāt pēc Talsu mini mīta. ;)

Turies BRO. ;))

Edited by Ban^
Link to comment
Share on other sites

Ar šo jaunieti nav nācies īpaši saskarties, lai gan ir. Ja nemaldos tad serveros kaut ko tur iespējams esam parunājuši. Es nezinu, jo ir ban un ir beg un man jūs jūkat. :( Cik redzu melno fanāts, rep fanāts, weed fanāts.

Ja nemaldos esi arī ļoti aktīvs formā, vienmēr redzu tavu niku kaut kur, agrāk viss profils bija ar weed un tas man vienmēr lika pasmieties. Tas tā, laikam, labā ziņā. Īstenībā jau neko sliktu nevar pateikt, lai gan gribētos. hehe

Bet jā, nav kur piekasīties, kārtīgs jaunietis, neko sliktu nedara, viss safe. Paliec kārtīgs hue

Link to comment
Share on other sites

Inga, meitene no hīll. Cik atceros, tad tu biji vienīgā no meitenēm, kura nelēca man virsū, kā to parasti dara cs skuķes. Uzreiz saprati manus prikoliņus, melno hūmoriņu, vismaz man tā liekās. Atnākot uz ID, kā tas bij gaidāms, ļoti draudzīgi uzturējies pret visiem. Cik esmu redzējusi un dzirdējusi, tad Elvijam baigā ļubestība pret tevi, bet tas jau jūsu darīšanas:) Neskatoties uz savu pilngadību, iekšēji paliec vēl bērns, kurai gribās ākstīties, vismaz esmu to novērojusi. :lol:

Varam pamērīties ar 8============D

Link to comment
Share on other sites

Atceros vienu simpliju pirms pāris gadiem vienā citā kommūnā un arī pēc tam citos (nesaku,ka tu tas esi,varbūt niks vienkārši vienāds) tas bija acc skrējējs :D padzīvoja mēnesi forumā un acc prasija un man liekas,ka vienmēr arī dabuja :D

 

Par tevi īsti neko pateikt nevaru laikam tādu,izskaties nopietns ar nelielu humora piesitienu,bet nu katrā kommūnā vajag arī tādus cilvēkus :)

Link to comment
Share on other sites

tas ir tas pats simplijs :D :D :D

 

misters baltais, personīgi nēesmu tevi pārāk traki ievērojis. tāds samērā kluss cilvēks, ar neko neizceļās, nepievērš sev pārāk lielu uzmanību. neitrāls ir labi, liecies tāds pieaudzis, saprātīgs. reti izsakās, bet kad izsakās, tad to dara loģiski un saprotami, kas mani priecē, vairāk tādus iekš id. dāsns cilvēks, nezinu kā tu dabū visas tās spēles utt, bet ļoti patīk, ka esi konkursu sponsors un ik pa laikam uztaisi savu mini konkursu vai vienkārši noziedo kautko kādam :) liels respekts tev par to, žēl ka identieši to dāsnumu pārak zemu novērtē, bet nu es jau arī neko vairāk kā paldies nevarēšu pateikt... ceru ka nekur nepazudīsi un gaidu kādu konkursiņu no tevis, gl.

Link to comment
Share on other sites

Brāl tev parakstā cslounge links bojāts :D

-Respektabla persona. ID pulkā jau ir krietni ilgu laiku, bet pa visu šo laiku tā īsti par tevi neko nezinu (tik cik no malas redzot sarunas ar citiem personāžiem). Šķietami talantīgs cilvēks (ps n stuff) - prāts un raksturs arī jau tev ir attīstīts (tevis rakstītajos tekstos nav vērojams mūsdienu jauniešu debīlie prikoliņi (swagi/šmagi n shit).. Lai nu kā, ja pat izdodas tevi uzķert uz kādas random tēmas - tad bez diskusijas cauri netikt (kas protams tikai ir pozitīvi).

 

-Long live the king! :shaize:

Link to comment
Share on other sites

Lai nu cik mums tas kontakts būtu liels, vēlos izteikties par tevi.

Zixi, tu esi samērā savāds. Es nezinu vai tā ir vienmēr, bet tomēr konkrētās situācijās ar mani ir gan. Like, vienu dienu tu esi jauks, draudzīgs un stuff (pat aicini saldējumu paēst, kuru vēl neesam aizgājuši paēst :D) , otru dienu, tu esi ļauns. Nevari pat čau pateikt, vai kaut kādā veidā vēlies 'atšūt'. Tas protams mani mazliet apbēdina. ://

Pirms diviem vai trīs gadiem, kad nesen sāku dr kapāt, atceros, ka mums bija milzīgas nesaskaņas. Rakstīju par tevi sūdzības, tu man vislaik liki aizvērties, o, jauka, draudzīga iepazīšanās? :D Tad jau salabām un kļuvām gandrīz labi deathrun draugi.

Vēl pagāšgad vai senāk baigi vēlējos tevi ieraudzīt tajā rimčikā. Aizbraucu arī, bet nu laikam tev tajā dienā nebija maiņa. :(:D

Cilvēks tu esi gudrs, domas spēj izklāstīt, raksti sakarīgi. Spēj likt aizvērties arī, haha.

Reiz dzīvoji arī mežciemiņā un tad pārvācies, sad.

Ceru, ka reiz arī apēdīsim to saldējumu.

Veiksmi! :)

Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

Kičule.

Kas tik starp mums nav pārdzīvots un izdzīvots. :D atceros, ka kādreiz plēsāmies, nākamajā dienā draudzenes baigās, un tad atkal nākamajā dienā plēsāmies. Uzskatu, ka prāts Tev ir daudz pieaugušāks nekā vecums, tādā ziņā, ka māki pamatot savu viedokli, pagaidām neesmu manījusi, ka ātri aizsvilsties par kaut ko. Tas ir salīdzinoši labi, jo daži puiši, kuri ir vecāki par Tevi, uzvedas kā mazi bēbji. Sen nav sanācis parunāties, bet nu ceru, ka ar to mūsu kontakts nepazudīs. Novēlu iztrakoties kārtīgi šajās gada pēdējās dienās, un Jaunajā gadā uzstādīt kādu mērķi, kuru vēlies sasniegt! Priecīgus, beidzot sagaidītos, baltos Ziemassvētkus! ^_^

 

Artūr, jāā, man ļoti patīk. Tagad vaktē uzmanīgāk savu lāci. :D

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Vita , vienmēr būsi mana identy māmuliņa. Zinu daudz par tevi, bet lielumu te labāk nerakstīt. Ļoti patīk mans lācītis ? :D

Ar tevi vienmēr ir bijis un būs par ko papļāpāt , gan bēdīgās , gan jautrās dienās, ar to esmu pateicīgs tev, jo cik reizes jau tu mani neesi glābusi no depresijas un citām lietām. Patīk dzīvnieki, it īpaši kaķīši , prieks par to :) Sen nav bijis tāds īpaš čats starp mums, bet zinu, ja vajadzēs par kautko papļāpāt un uzrakstīšu , vienmēr atbildēsi ja būs laiks. Novēlu dzīvē tev visu to labāko, un ceru kad tu beidzot esi atradusi savu mīļoto pusīti. Ja tā ir ,tad esmu ļoti priecīgs par tevi :)

Link to comment
Share on other sites

Tā jau lāga persona esi - un vēlējos atvainoties, ja kādreiz ir sanācis tevi kā aizskart (kas varbūt arī nav noticis - tad es to uz nākotni (: ...) Cik zinu, tad mums ar to runāšanu nekas daudz tur tāpījies nav, bet par tevi neko sliktu negribas un nevaru teikt (bērnišķīgie prikoliņi ar laiku arī apniks - moš tapsi par nopietnu čiepu :D )

 

good luck - have fun - stay awesome! #hug

Link to comment
Share on other sites

Jauks puisis, iedeva man steam trade cards, tapēc neko sliktu nevaru pateikt.

Bieži pārak nopietns esi (cik nu es tevi redzu kaut kur) , bet tā jau viss kārtībā. Kā arī neesmu ta kārtīgi ar tevi komunicējis, tāpēc daudz par tevi nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Artis a.k.a aimo

 

Ar viņu laikam nekad nav garlaicīgi :D Vismaz cik es zinu viņu, tad viņš īsti nopietns nav. Bet domāju, ka attiecīgās situācijās varētu arī uzvesties nopietni (varbūt :D) Baigais žūpa esi :/ vismaz pēc tiem stāstiem ko esi man stāstījis :D :D Patīk troļļot visus pēc kārtas :|

 

Tu i viens ritīgs klauns vecīt :<

GL with school and yea be serious sometimes :<

 

 

UN NEAIZTIEC MANU NIERI :<

Link to comment
Share on other sites

Mičulis, vecais labais spēlmanis, agrāk tā baigi nekontaktējāmies, varbūt tāpēc ka vēl biju jauns. :D Tagad viss okey, varam parēkt, Ļoti sakarīgs cilvēks esi, izpalīdzīgs, nedirš nevienam augumā, tāds mierīgs, neesmu Tevi nekad redzējis dusmīgu. Tāds optimists var teikt, vienmēr palīdzēs, ja paprasīs. Biji kaut kur pazudis, laikam jau mācības, bet tagad atgriezies, bieži sastopu serveros, tāpat kā forumā. Kucēna Spēks!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×