Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Tnt. Kā iedomājos par Tevi, atceros tos laikus, kad vēl 6matko bija un jūs abi mani troļļojāt.. tagad ir pilnīgi tas pats, īpaši iekš JB. :D ļoti labi tiec galā viens pats.. bet tā esi ļoti pozitīvs cilvēks. ļoti gudrāks, noteikti arī, ka par mani gudrāks esi. nekādu konfliktu nav bijis, un ceru, ka nebūs! Vēlu Tev visu to labāko un sniedzies uz to, ko vēlies iegūt! Veiksmi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vita jeb Vitra, cik esmu novērojis tevi @ID liecies jauka, un foršā meitene kura parasti serverī kliedz lai visi beidz lamāties un tad nober kaudzi ar lamuvārdiem pati. :D Es ievēroju ka patīk dzīvnieki, un vispār arī kautko atceros ka saistībā ar id mītu bīji kā kārtības sargs, diezgan pozitīvs cilvēks kuru jb sastopu biežāk nekā forumā.

Link to comment
Share on other sites

tu esi reāli svārstīgs ķirbis, vienu brīdi tīri sakarīgs, otru - pilnīgs lohs. bliez, tas pa 420 līniju, it kā jau norm, bet nevajag aizrauties un to tik ļoti publicēt kā toreiz ar to vidaku, kur bliezi, tas bija tizli. pārāk bieži maini nikus, tātad nepārliecināts par sevi, daudz huiņu runā n šit. keep blazin, gg nigga.

Link to comment
Share on other sites

he he, ko lai raksta pa šo fruktu, jāraksta tā kā raktīji tu, citas reizes liekies kā ar cirvi sists, bet citas atkal pavisam cits cilvēks. īsti nezinu kā ir tagad, bet nu fak it, cilvēki nemainās. stūrgalvīgs, šķiet nemeklē kompromisu, bet par visu cenu centies panākt savu. vienu brīdi heitotākais ID kluba biedrs, laikam jau mēģināji ko izmainīt, tāpēc arī heits no lietotājiem. labi, apnika. gl and hf.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks ar kuru agrāk vienmēr varēja pačilot un arī par normālām tēmām parunāties. Cs spēlēji arī normāli ,bet vienmēr raudāji par to kad es tevi šauju nost. :D Mītā mums toreiz tā pamaz sanāca runāties, jo aizbraucu prom, bet kamēr čilojām pie ugunskura nebija tā kad sēdētu malā viens no otra kā kautreļi, bet gan čilojām tā, itkā viens otru jau pazītu ilgu laiku, un visa runāšana nebija tikai par kautkādu nolife cs'u. Pēc tā brīža kad pazudi, neesam diži kontaktējušies kā tikai iekš čāta: Čau , atā un viss. Šā vai tā GL un cerams tev viss iet tikai uz labo pusi ;)

 

EDIT: Old tu viņu vēl neesi redzējis dusmīgu. Dusmīga viņa bija točna uz Ansi Siguldas ziemas mītā :D Par to momentu var tik tiešām pateikt, kad viņai dusmoties nepiestāv :D

Vita,balēties tas pats par sevi, bet vairāk jau vnk labi pavadīt brīvo laiku draugu lokā ;P

Link to comment
Share on other sites

Artūriņš. Viens no tiem ID biedriem, kuram varu uzticēties! Nekad neatteiks, ja lūgs palīdzību. Arī dzīvē ir forši parunāties ar Tevi! :) Atceros, ka Siguldā uzcienāji ar Jāgerīti. ņamma. ^_^ Šad tad iemet kādu minču video man facebokā, par ko man liels prieks.. Kad bija tās n-tās konferences skype, tad arī sanāca parunāties.. Pēc bildēm facebokā, spriežu, ka patīk ballēties un dari to samērā bieži. ;D Lai nu kā, ceru, ka Tavs raksturs nemainīsies un Tu paliksi tas pats foršais Artūriņš, ko pazīstu! :)

Link to comment
Share on other sites

Vitāāā, viena no tām ID meitenēm ar ko es patiešām gribētu satikties, iedzert mby, un tā. Ļoti draudzīga, patīk ļoti kaķi <3 Raizējās par mani, kāpēc es tur twitterī gruzījos un tā, nezinu kā par citiem. Vispār tāda forša meitenē ar humoriņu, saprot jokus, var būt arī tāda nopietna, dusmīga, ir bijušas reizes kad esmu tevi redzējis dusmīgu ;/ Tev nepiestāv dusmoties, tev piestāv smaidīt un būt jautrai, takā, cerams kādreiz sanāks papļāpāt. Un turpini mīlēt kaķus <33 rrrr.

Link to comment
Share on other sites

Cik forumā tevi redzēju čatā liecies diezgan sakarīgs čūbijs. Tu esi manās acīs no tiem mierīgajiem cilvēkiem, kuram nepatīk kādu abižot vai nosaukāt ar visādiem vārdiem. Serverī ar tevi tur vienu dienu parunājām/pačatojām tīri normāls, neizsaka liekus komentārus par citiem spēlētājiem vai cilvēkiem. Forumā citreiz iesaisties mazliet kādā diskusijā, bet tad kaut kur pazūdi, laikam bails paliek. ^_^

gl Old.

Link to comment
Share on other sites

Tevi bieži nevar saprast - vienu brīdi diezgan sakarīgs, otru - pilnīgs priduraks

Agrāk biežāk tevi manīju, baigais spameris @šov jour face, bet nu jau tāds rāmāks palicis - nebāz degunu visur kur tik var.

Nezinu kādēļ tā, ka bet galvā iesēdies teikums , kur čatā rakstīji - es varu moderatoru dabūt kad vien gribu - Izklausījās a little bit iedomīgi, bet pieņemsim, ka tu vienkārši tāds esi

Arī tava heitošana uz mani tieši bija īsti nevietā. Pagāšgad baigi salecāmies. Tad pazudu, atgriezos un rakstīji, ka es esmu kāds emo un varētu būt labs psihologs - funny

Diezgan simpātisks, bet vairāk jau neko nepateikšu - neesmu ar tevi ne sarakstījusies, ne runājusi.

Ceru, ka domstarpību vairāk nebūs. Lai veicas , Sloka.

Link to comment
Share on other sites

Bieži vien pazūdi kā migla pēc nakts, dažreiz uguņo pa forumu, dažreiz sēdi rāma.

Spriežot pēc uzvedības liecies nedaudz vecāka! Cik esmu pamanijis, ka tu runā ko domā, nepārdomā savu teikto, bet tas tā...

Serveru aktivitāti nespriedīšu, sen neēsmu kapājis dr!

Baigais kontakts mums nav bijis, asu vārdu pārmaiņas arī nē! Gl.

Edited by piebriedis
Link to comment
Share on other sites

Fantom.

Cilvēks kurš nekad manās acīs nav ar neko stulbu izcēlies, parasti pārdomā ko teikt un kā to pateikt. Cik esam runājuši, esi diezgan sakarīgs čūbijs ja tevi nekaitina. Parasti kādu aizstāvi ja kādu apceļ visu laiku (mani), bet cilvēks ar savu "Es". Kaut kur biji pazudis, bet kur? Lai tev dzīvē izdodas. gl B)

Link to comment
Share on other sites

Jorens - Brīžiem normāls, brīžiem galīgi cits cilvēks, raksturu maina ik pēc sekundes, tieši tāpēc ir nopelnījies tik daudz antipātiju no IDENTY lietotājiem. Vissmieklīgāk kad cenšās izliekties gudrs un tas nesanāk, vai arī vēlās pateikt ko gudru, bet pasaka acīmredzamu bullšitu. Tev labāk būt klusajam un ik pa brīdim kaut ko pateikt, pārdomājot to ko Tu saki, nevis būt kā loham un runāt, runāt, runāt un pelnīt antipātijas no citiem. Cilvēks jau esi normāls, ja ne Tavs tizlais raksturs.

Link to comment
Share on other sites

Vai, vai, vai. Nu reāli, cilvēks, kuram ir divas puses, pēc paskata izskatās mierīgs un kluss, neatvairāms puika, bet no otras ir lielais, stingrais un atvērtais Artūrs. Žēl, ka tik ļoti daudz laika atvēl savai meitenei un lolam, ka pat ar draugiem vairs netusē. Reizēm liels balamute, bet īstenībā tā nav. ID ir liels vīrs, kas real life īstenībā nav. Bieži ignorē, neceļ klausuli, kad zvana utt. Bet īstenībā reaļņij pacan, daudz kas labs piedzīvots.

Link to comment
Share on other sites

Simplijs draudīgs puika. Cik man ir sanācis ar viņu kontaktēties viņam ir nelāgas noslieces uz cilvēku stalkošanu, pavedināšanu un pēc tam, labāk pat nerunāt. Aizraušanās viņam ir cilvēku balzamēšana, es būšot viens no viņa upuriem.

Bet ja tā godīgi, manuprāt puika ar labu izdomu, protams ir arī smieklīgs, aši jociņi. BAIGI daudz lamājas, ieejot čatā to vien var redzēt kā '' pimpis'' ''lohs'' vai kaut ko tam līdzīgu. Interesants puika, neko daudz nevaru pateikt. Iespējams vēlāk labāk iepazīsimies ,iespējams kļūsim ienaidnieki, laiks rādīs. btw, viņš ir slepkava uzmanās.

Edited by sokoladee
Link to comment
Share on other sites

Šoko

Cik esmu redzējis, parasti strīdies ar zēniem kuri tev laikam nepatīk vai Tevi visu laiku kaitina utt. Cik esmu izlasījis tavu sasveicināšanos tad Tu esi it kā no tām mierīgajām un lieki neko nesaka, bet ja vajag tad pasaka. Lai Tev veicas šeit ID, neklausies viņos un viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

jorens kokā kāpējs

baigais čomaks, tāds īpatnējs, vairākums identyjā grib tevi dzīt prom. ;d identy ikdienā var redzēt kādu kas apdirš tevi, vai tas ir čatā, vai statusa updeitā, anyhoe, kautkā tu vairākumam nesimpatizē. bieži vien tavi teksti ir neloģiski, kā piemēru varu paņemt šo pat tekstu, par šoko, viņa ir no tām mierīgajām un neko nesaka, bet parasti strīdās ar zēniem? hm.. iesaku tev komentēt īsi un vienkārši, tad vismaz tev neviens nepisiesies par tādiem sīkumiem ;] par tevi pārāk daudz nedomāju, un tevi pārāk traki nenovēroju, tapēc arī vairāk par šo, negribu un nemāku teikt.

keep it simple, gl

Link to comment
Share on other sites

shaize, tu esi ļoti labs ps meistars, savu talantu esi ļoti labi attīstījis, agrāk kautkā vairāk kontaktējāmies, šāvām kopā, tagad kontakts ticis pārrauts, nezinu īsti kāpēc, dāsns cilvēks, neko sliktu par tevi nevaru pateikt, viens no tiem cilvēkiem kuru ceru satikt dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Ko es par tevi zinu? da gandrīz neko, dzīvo te pat blakus man, jēkabpilī, mācies 3. vidusskolā, ja nemaldos tevi redzēju tajā dienā, kad bija tā, kipa konfirencei līdzīga. ee, laikaim baigais zāles kurītājs un patīk iedzert, bijām sarunājuši kaut kad iedzert, bet vēl nav sanācis. Forumā diez gan normāli uzvedies, protams patīk dažus labus vārdus izmest, bet nu tas jau visiem tā. Krč ir jāsadzer vienreiz, jo jekabpilī esmu bieži :D gl.

Link to comment
Share on other sites

Oldiņš, mūsu klasiskais Dima. Zons ar kuru patīk papļāpāt, jo tad ir pilns čats ar mašīnu sarunām. Daudz rubī no mašīnām, patīk adrenalīns n shhit. Noprotu, ka patīk arī reizi pa reizei ieņemt kaut ko stiprāku par ūdeni, reizēm jau vajag. ;) Forumā lielākajā ziņā kluss, postos konkrēts un precīzs. Nekā par daudz, nekā par maz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×