Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Dmitrijs. Zinu, ka nepatīk, ka Tevi tā sauc, bet hāh, Tu zini, ka mani tas neattur. :D Jau paspējis iegūt oldschool statusu. Tu man asociējies ar ļoti labsirdīgu un atsaucīgu cilvēku! Neatceros nevienu reizi, kad būtu uz mani sadusmojies vai kad vispār Tevi būtu kādreiz redzējusi vai dzirdējusi, kad esi izgājis ārpus kontroles. Esi savaldīgs un uz jokiem atbildi ar jokiem, nevis kā es, jo gandrīz vienmēr jokus ļoti ņemu pie sirds un bieži vien nesaprotu tos. Arī dzīvē ir sanācis satikt, žēl gan, ka tikai 1 reizi, jo dzīvē esi pilnīgi tāds pats kā aiz ekrāna, proti, jautrs, mētā jokus, sirsnīgs. Parasti jau ir tā, ka dzīvē ir kautrīgāki nekā i-neta vidē, bet ar Tevi tā nav! Kontakts kaut kā ir nedaudz izgaisis, ceru, ka drīz tas tiks labots. :)

 

Novēlu veiksmi tiesību iegūšanā un pabeidz sekmīgi skolu! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Vita.

Cilvēks manā uztverē kas ļoti mīl dzīvniekus (kaķus). Forumā tevi redzu reti, varbūt skola utt. Manās acīs ar neko dižu neesi tā izcēlusies. Pārsvarā tik redzu tavus mazos pūkainos kaķīšus kuri man arī ļoti patīk. Cilvēks ar atvērtu sirdi pret dzīvniekiem.

Lai Tev viss izdodas. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Jorens!

 Ļoti draudzīgs puika, vienmēr cenšas ar visiem sadraudzēties un būt jauks n stuff. Bet ne visiem dzīvē ir baigi paveicies un daudzi pret jorenu ir īpaši naidīgi hehehaah. Es domāju, ka tu varētu būt diezgan izpalīdzīgs cilvēks, liecies arī jauks. Bet tu esi Jorens un dažreiz tā māki krist uz nerviem. :D glhf hehe

Link to comment
Share on other sites

Simplijs, arī līdzīgs gadījums. Nekaitināt, ja negribi gagu uz divām dienām, nerunāsim, ja aizsarsi jūtas @dd2. Labs teamworks @skype. :D Viegli runāt, cerams, ka ar jauno mašīnu atbrauksi līdz Kuldīgai, ar pagājušo nesanāca, bet nu neko. Parasti saka ko domā, līdzīgi kā es, dažreiz tas mēdz būt skarbi un nepatīkami, bet neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Rinis ^_^

 

Pacan iz rajon! Sportists ar smagu traumu, Jūtu tev līdzi :(

Zēns ar labu humora izjūtu, var forši pasmieties, bet ja nokaitina pateiks arī kādu skarbāku vārdu... Atvērts sarunām par jebkādām tēmām, diezgan zinoš zellis  Vislaik nodarbojās ar voļuku ( ^_^ ), bet traumas dēļ ir pārtraucis to :( ļoti ceru ka tev paliks labāk un varēsi turpināt aktivi trenēties :) Prosta zbis čalis esi

 

Be as cool as you are now B)

 

 

P.S Paldies par kreklu ^_^ ( lai gan gribēju bīča kreklu :/ )

Link to comment
Share on other sites

Mich...

 

Agrāk, kad vēl biju mazs biju tavs pielūdzējs! Ja nemaldos agrāk redzejis biju redzējis tevi helaa, bet tad pārnāci pie ID, dažreiz nesaprasts..... Interesants, smieklīgs un jauks cilvēks un ar tevi var labi pavadīt laiku cs`āaaa ,,33

 

BUCHA. ,3

Edited by Keep
Link to comment
Share on other sites

Keep, pilnīgs āksts, visu laiku čatā kaut ko tur dzen , kautvai par to banu 100 reizes raktīja, lai unbanu pērk viņam kāds, vai iedod IDC, tā itkā ID is Love, ID is Life. Postos arī izsakies bezjēdzīgi, kā arī tā, itkā būtu te priekšnieks. Varbūt tas arī ir tāpēc, ka neesmu tevi iepazinis vaui kāds cits iemesls. 

 

Link to comment
Share on other sites

Normāls čalīts. Jautri parunāties, esi smieklīgs. Citreiz nopietnās, citreiz nē. Pa dzīvi liecies kā ļoti pozitīva persona, priecājos, ka tādi cilvēki ir saglabājušies ID. Abi piekrītam, ka retry JB bija labāks :)

Link to comment
Share on other sites

visvairāk uz šo kantaino galvu uz kontakta uzkāpu, kad kopā bijām zm servera administratori. atsaucīgs un sakarīgs kekss, lielo šaušanas dzīvi metis pie malas, moš atradis sievieti. :lol: ticis pie moda, nu hz, bet nu moderatoru nevar būt par maz, jo visiem izsekot vienmēr ir grūti. gg m8

Link to comment
Share on other sites

simpļa

 

Zbis čalis, kad kādu neheito :lol: Itkā zinu jau sen, bet baigais kontakts nav īsti veidojies (*sadlife*) Tik atceros ka bija baigās domstarpības par kko, par ko vairs neatceros :D Bet tas bija sen un tā vairs nav taisnība :<

Humora izjūta ir pareizā vietā, bet kad sakaitina tad labāk mukt, ja negribi asi padiskutēt... Zinošs zellis, patīk mašīnas, kā arī rubī fišku par tām (par ko tikai respect!) Diezgan liels party animals :<

 

Veiksmi tev visā ko dari un paliec kāds esi :< 

 

Link to comment
Share on other sites

mikjeliiiic. bro<3

 

labs cilveks, vienmer jautrs un reti redzu, ka ar kadu striidas. labsirdigs cilveks, jb vienmer ar vinju jautri iet. jau labu laiku esu spelejis ar tevi, jau kopsh id sakumiem i think. neko sliktu pat nevar pateikt par mikjeliiti, forshh puisss, gl.

Link to comment
Share on other sites

salam aleikum, sveicināts brāli saižuk, kaimiņ kā tev klājas?

Da vispār, jau cik reizes esmu par tevi rakstījis, bet gribās tomēr lai šis topiks āāūūg, un uzrakstīšu atkal tos labos vārdus par tevi veci.

Īsumā, cilvēks mierīgs. Serverī jau tevi reti sastopu, nezinu kā tur uzvedies, bet domāju nekas tur nemainās, tāpat kā forumā, jautrs, ir par ko parunāt dažreiz, pasmieties var, pediņu jokus saprot, sakarīgs vecis. Paļubomu kaut kurā mīītāā būs jāsadzer, vai jāpiedzeras, tākā es te sēžu. Tagad reti laikam ienāc forumā, sen neesi manīts :(

peace.

Link to comment
Share on other sites

laikam jāiekustina mazliet šī spēle, 

ai, oldiņ, cik daudz esmu jau izteikusies par tevi un domas nu galīgi man nav mainījušās. 

Viens no draudzīgākajiem biedriem, ko šeit vispār pazīstu, vienmēr vismaz pret meitenēm esi ļoti jauks un pozitīvs.

No DR drototāja esi ticis pat līdz SA, kas ir ievērojami.

Deathruna kings, labs admins,  labs draugs, tas kontakts mums pazudis, bet nu vienmēr atcerēšos kā abi drotojām DR ļoti , ļoti bieži un bijām arī kolēģi.  :rolleyes:

Spriežot pēc bildēm, patīk ballēties, jautri pavadīt laiku un izklaidēties, bet pēc Vitas stāstītā , esi tikpat jauks arī dzīvē, par ko ir liels prieks. Ceru, kādreiz tevi satikt. :)

 

Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

Simplijs.

 

Atceros kā agrāk mani pačakarēji ar visādiem jokiem spokiem, bet tas bija sen, kad es visu uztvēru nopietni un sadusmojos uz Tevi. Kur tie laiki, labi, ka tagad tā nav. :D es ceru.. Forumā neesmu sen iegriezusies, tāpēc nezinu kā Tu šeit uzvedies. Vairāk kontakts ir bijis, kad strādāju veikalā un tad sanāca saskrieties. Bet tā cik palasu twiterī, tad aktīvi darbojies pa Rīgu, tikai nezinu kādā jomā. Tūlīt jau Tev vidusskolas dzīve beigsies, tā kā izvēlies kārtīgi uz ko Tu tālāk iesi. Bet es jau neatnācu mācīt. :D 

Katrā ziņā, veiksmi eksāmenos un lai dzīvē izdodas!

Link to comment
Share on other sites

Vitucis, jau agrāk esmu minējusi ka man personīgi nav pierasts Tevi saukt par Vitu vai kā citādi, jau no pašiem sākumiem , kad pievienojos šim komuunam zinu, ka esi gluži kā mamma un ka pārāk jauka, lai būtu vienkārši Vita. Tāpēc man Tu esi Vitucis. hehe

Diezgan ļoti respektēju tevī to, ka tev patīk dzivnieki. Un ka centies tiem palīdzēt cik vien iespējams. Un palīdzi ne tikai dzivniekiem, bet arī cilvēkiem! Nekad neatteiksi, ja kāds lūgs palīdzību.

Tā nav nācies kontaktēties, bet cik skatos formā neko sliktu par tevi nevaru teikt vai spriest!

Keep up the good work! :)

Link to comment
Share on other sites

Baigā dirsa n shit - visi un visus neieredz, tā vien nagi niez ar kko uzšaut.

Patiesībā jau nevelna par tevi nezinu, cik tiki foru manīta, tad ar pārlieku intelekta trūkumu neleci acīs (laikam pozitīvi), pa pareizi atminos, tad esam (varbūt) 2 teikumus pārminuši - patīkami parunāties (moš ar kko jaucu) bēt who gives a fuck? - principā rakstu tikai tāpēc, lai ieviestu kaut nelielu dzīvību pasaules aizmirstā topikā :3 - peace mazā, moš kādreiz parunāsimies pie kāda burgeraa.... paga man šķiet, ka tu bij' tā, kas dzivo kkur mežciemā un gribēja man piedāvāt baciļus, lai es saslimst? Un tā arī nepadevi ziņu kur un kad ): </3

 

 

 

Artūr - easy! :3

Link to comment
Share on other sites

Lempis kurš ir nedaudz garāks par manu lempīgumu :D Cilvēks ar kuru var bieži vien uzdzīt kādu normālu sarunu, bet tai pašā laikā tu bieži centies būt pārāk nopietns šajā interneta dzīvē, kas man pa laikam tracina no malas skatīdamies. Kā cilvēks, tu arī nees viens no sliktākajiem, esi gatavas izpalīdzēt visur kur esi spējīgs to izdarīt. Atceros mūsu MC laikus, vot tie gan bija jautri pateicoties daža laba acc varenībām, bet protams par to nevienam nekas nav jāzin :D Vaidzētu kādu reizi atcerēties vēl kopā mūsu vecos labos KF laikus un feiku paņem līdzi. Gan jau vēl sanāks laiks, un spēsim pa kādam alus kausam(man sula :D ) iedzert un papļāpāt un protams kādu kebabu apēst :D 
GL&HF 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×