Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Nav īsti vārdu, kas izteiktu cik ļoti man patīk tavas bildes. Piesekoju vēl instagramā, tik ļoti patīk skatīties.

Neesam kontaktējušies īsti nekad, bet man liekas ka esi tāds samērā draudzīgs, kontaktēsies ar katru, kuram nav iesauka cirvis. Pēc izskata arī esi ļoti simpātisks, un mani ļoti cepina tavs uzvārds. Vislaik gribas teikt Smuks. Cerams, ka kādreiz parunāsim, veiksmīti.

Link to comment
Share on other sites

zem profila rakstīts, ka 20 gadi, bet raksti visur kā mazais 12 gadīgais dobeles valters. diezgan dīvaini, ka cilvēks 20 gados nespēj objektīvi uzrakstīts domas par meiteni, kuru reāli nav saticis real life. vai arī pēc tava posta noprotu, ka gribās tikai parīvēt savu zvaigžņu raķeti. :loled:

Link to comment
Share on other sites

es arī es tevi nepazīstu,bet neapskatot tavu profilu var secināt,ka esi romantiķis pahodu,gan jau esi normāls čalis ,kurš nediršas,un tākā viss seiff,turies

 

GG,rakstīju neskaidrā 

 

WTF ,ŠITO POSTU DELETE??! ES KAUT KO SAJAUKUSI VAI KO, BET PIRMS MANIS BIJA CITS ČUVAKS, NE SIMPLIJS 

Edited by CLOUDLETA
Link to comment
Share on other sites

Mākonis

Interesants cilvēks. Kad esi iekš ID čata, vienmēr redzu, ka kādam brauc augumā (piedūrieni vai kas cits).

Nez. Ar Tevi var kopā pasmieties par visādām lietām n stuff. Daudziem nepatīc iekš ID, bet ko tur padarīsi. (tas jau tikai internets).

Baigie draugi ar EMB cik nopratu. :D

gl

Link to comment
Share on other sites

Ai, jorens

Es pat nezinu kā, bet kaut kā mēs kaut kad sen sākām kontaktēties un baigi bieži pačatojām, man likās, ka neesi nemaz tik stulbs kā visi saka,  bet gan ļoti iedomīgs.  Ar tevi var parunāt labi, bet nepatīk, ka aizraujies ar to pīpēšanu tik ļoti.  Kad satiku dzīvē, nedomāju gan ka būsi tik īss, bet bija nais, vismaz nebija jāskatās debesīs. Tāds nerunīgs dzīvē, turi distanci no visiem, pats par sevi. Labi parunājām kino laikā par csgo, jajau sēdēji blakus, ahaha. :D Sintijai kkādu cīgu tini, man bija wtf jo nesapratu neko.  Var labi ar tevi parunāt. Vispār tu tīri tāds foršs puisis, nesaprotu ko visi tā heito, vai varbūt neesmu tevi vēl riktīgi iepazinusi. Mums jau vēl uz randiņu jāiet, lele. Veiksmīti, Jareeen. 

Link to comment
Share on other sites

Neko nezinu par tevi, tikai to, ko esi uzrakstijusi sasveicinasanas topika, bet no turienes es sapratu, ka esi diezgan interesanta meitene ar daudz dazadiem hobijiem n stuff.  Kadreiz ganjau sanaks paspelet kaut ko kopa un tad varesu spriest par tevi vairak.

Veiksmi ierikteties Identija.

 

P.S. sry nav garumzimes, Vacija izklaidejos.

Link to comment
Share on other sites

aimo 

 

kkads lohs kas dirs visiem virsuu

 

da nē, norm čuvaks, lolu neprot spēlēt, ez win, cik esam runājuši tu visu laiku tik dzer alu, fannij čelis esi, joki šķīda ārā kā caureja, tikai tagad kad aicinu lolu spelet, šis pidrs nenāk, uzmetējs, gejs kkads.

 

kk, aimo norm puika, alus mīļotājs, ar humora izjūtu, vienmēr atradīs par ko pasmieties, vārda brālis luv yu, bet nu, man liekas, ja dzīvē satiktu, varētu norm pasmieties kopā, turies aimo, luv yuu <333333333333333333333333 

Link to comment
Share on other sites

Focus.

Manās acīs esi izcēlies ar stulbumu.

Čatā parasti kādu sviestu liec un raksti. Agrāk biji savādāks. Kopā spēlējām bieži JB un ākstijāmies tur.

gl

Edited by JoRonis
Link to comment
Share on other sites

Jorens.

Cilvēks par kuru daudzi piedurās. Es nezinu man vispār nekādu pretenziju nav, jorens kā jorens, huizin ko citi tur huiņu raksta bet bļe tāds pats kā visi pārējie id lietotāji. Karoče yes. Neko normāls jorens miers jūsu mājās!
 

Link to comment
Share on other sites

Smukšs jeb smuks :)

 

Ar šo cilvēku esmu runājusi tikai vienreiz, vakar, kad spēlējam CS.go. Pirmais iespaids neitrāls. Iemesls tam tikai tāds, ka manuprāt tas nebija vinš pats, savā veidā citās kompānijās cilvēki atšķiras. Viņa attieksme atšķirās no tā brīža, kad uzzināju, ka esmu meitene. Patiesībā šo cilvēku vēlētos iepazīt tuvāk, jo viņs krietni atšķiras no citiem Identiešiem. :)

Link to comment
Share on other sites

White jau ahūns čalis, tik paliek dusmīgs par kaut kādiem sūdiem un tad visi viņam apkārt ļaunie lohi. Bet visumā ir interesanti ar tevi pačatot un pasmieties par kaut ko, vienmēr jau kaut kas notiek. Beto uz nebēdu un tā. Mīl Pepi. 

Link to comment
Share on other sites

Admins, aka Klāvs, aka Mindžu magnēts, aka global elite aka, labs cilvēks. 
Ko Es varu teikt - cilvēks ar labām kodēšanas prasmēm, komunikabls ar humor izjūtu. (Pediņš haha!) Lab, lab. 
Ām nu neko sliktu es nevaru teikt par viņu jo man bail ka mani nahrinizēs uzreiz no šejienes. Dzīve labāk ar viņu nesapīties, jo viņš mīl tusēt ar baikeriem un gangsteriem. Pēctam iekūlsies dēļ viņa kautkādās problēmās. Labāk nevaig.
Identijā tēlo mierīgo Klāvushku a īstenībā dzīvē dzērājs un vēl sazin kas. Traks cilvēks Nu ka tev saka.

Arlabunakti

Link to comment
Share on other sites

Janka, cilvēks ko pazīstu jau no bērnības. Kā nekā var teikt vienā sētā auguši esam ^_^ Zinu visas tavas bēdas un priekus,kā arī tu manas. Vienmēr ir cepījis tas , kā tu darbojies ar PS , jo no taviem pirmajiem darbiem jau esmu sēdējis blakus un visu minimāli redzējis kā viņi top. Kā agrāk kopā šāvām 1.6 , tā tagat to daram ik pa laikam iekš CS:GO, bērnišķīgumu no mums neizdzīt :D Tagat jau lielāki palikuši un domas katram savādākas, bet šā vai tā pārminam vārdus vai tiekamies kaut ne tik bieži. Uz šo cilvēku var paļauties, kā arī jautri pavadīt laiku kopā. Gl un lai tev viss dzīvē izdodas kā tu to vēlies. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Arturs, krekera mammas  audzēknis, n stuff, bet kopumā interesants puisis ar ko pačatot, par dažādām tēmām un arī parunāt. Vienīgi met nost dzeršanu :( 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×