Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

Atradis savu mīļo, pēc visiem tekstiem spriežu, ka tauteņi pilns vēders. :) Patīkami parunāt, bet nu esi atradis dzīvi un te uzturies retāk - tāpat kā es. Kopumā neko sliktu nevaru teikt, esi palicis tāds piezemētāks un mierīgāks, tas patīkami. Varbūt kādu reizi izpaudīšos garāk, bet vakara treniņš dara savu, turies!

Link to comment
Share on other sites

Cracker.

 

Pirmais no Identy ar kuru bija vismazākā sarunā, kas ir nedaudz vairāk par 'čau!'. Acīmredzot, pirmais iespaids par tevi ir labs, tāds pats kā par visiem ID biedriem. Arī nav viens no spamotājiem, vismaz cik es redzu, un cik es šeit maz esmu neesmu redzējusi viņu rakstot bezsakaru gan čatā, gan arī kādos topicos. Skatoties pēc 'show your face' varu teikt, ka simpātisks puisis esi. Pēc pirmā iespaida varu teikt, ka šim cilvēkam ir mērķi, ko viņš arī tiksies sasniegt, bet protams, pirmais iespaids var maldināt. Lai veicas un ceru, ka nekļūdijos attiecībā uz tevi! :)

Link to comment
Share on other sites

Cracker.

 

Pirmais no Identy ar kuru bija vismazākā sarunā, kas ir nedaudz vairāk par 'čau!'. Acīmredzot, pirmais iespaids par tevi ir labs, tāds pats kā par visiem ID biedriem. Arī nav viens no spamotājiem, vismaz cik es redzu, un cik es šeit maz esmu neesmu redzējusi viņu rakstot bezsakaru gan čatā, gan arī kādos topicos. Skatoties pēc 'show your face' varu teikt, ka simpātisks puisis esi. Pēc pirmā iespaida varu teikt, ka šim cilvēkam ir mērķi, ko viņš arī tiksies sasniegt, bet protams, pirmais iespaids var maldināt. Lai veicas un ceru, ka nekļūdijos attiecībā uz tevi! :)

Nu šī jaunkundze neizceļas ar neko pozitīvu manās acīs,viss liekas baigais sviests,par rakstīšanu vispār nerunāsim, lasot gribas izdurt acis un nolekt no sestā stāva,bet, ko tad par to pozitīvo,aj nu, šeit arī pie tā paliksim!

Link to comment
Share on other sites

White, pēc manām domām, ir 24gadīgs yolo meme 4chan fanbojs, kurš pārsvarā runā maksimālāko sūdu. Ja kāds pasaka ko pretī - insta apvainojas. Patīk kkādi paintā zīmēti krupji, kuri sevi apslapinājuši, bet katram jau kkas savs. Bet ko nu par to negatīvo, vajag jau kaut ko pozitīvu arī pateikt :

 

met čatā cd kejus. pie tā arī paliksim.

 

 

P.S.

 

6

Link to comment
Share on other sites

krč kkāds fazijs, nezinu, pirmo reizi redzu identijā, liekas tīri ok čalis, kkā randomā dabujis BT, nesaprotu kpc, sūdzības itkā neizskata, nekam nederīgs, domāju, ka jāņem nost. Lai arī identijā redzu viņu tikai kkādus pāris mēnešus, bet viņam varu izstastīt visu, viņš kā mans mazais bračka, mazs sūds, kuru esmu izdirsis. Pēc dzīves ļoti saprātīgs cilvēks, viens no normālākajiem kurus zinu, tas ka mēdz sūdu uzrakstīt čatā, neko nenozīmē. Ļoti smukiņš, bučoties prot, ja es būtu meitene, tad es noteikti laizītu viņa nestāvošo vafelīti, bet tas tikai tā, domāju ka viņš darītu to pašu manis labad, jo es arī smukiņš. Tas pa mazam viss, tā jau varētu veselu bībeli par šito zaļo mērgli sarakstīt, bet tam man ir slinkums. cheers

Link to comment
Share on other sites

Dzivnieks.

 

Jauks, mīlīgs, laipns līdz brīdim, ka viņam liekas, ka jau ir iekarojis pili. Ar viņu daudz maz runāts iekš plug. To kāds cilvēks patiesībā viņš ir vēl neesmu uzkodusi. Cik es esmu manījusi, šis puika nespēj pateikt savu viedokli un to aizstāvēt, labāk piekritīs kādam citam. Šī ir lieta ar ko jāmācas tikt galā. Bieži šauj pār strīpu dažādās tēmās.

Kopsummā jauks cilvēks ar ko var parunāt brīvos brīžos, taču iemācies apstāties laicīgi. (Ja saprati par ko runāju) Lai veicas :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nesaprotama jauna meitene. It kā, liekas, ka jautra un sakarīga, bet tulīt pēc sekundes spēj domas par sevi mainīt. Cik esmu runājis, kaut kāda gudrība Tevī ir, lai arī to brīžiem aizstāj pilnīgs stulbums, kurš, es nezinu, vai kādam ir saprotams un pieņemams. Saprotu, ka dzīvo savā pasaulīte un par pārējiem varbūt vienalga, bet, no mana skatu punkta, dažas darbības liekas nepieņemamas.

 

Patīk Tava mūzikas izvēle, Tavas garās kājas un Tava emocionalitāte.

Nepatīk, ka aizsvilies par lietām, par kurām nebūtu jāaizsviļas. Nepatīk, ka spried par katru cilvēku tā, it kā, viņu ļoti labi pazīsti. Protams, savam viedoklim ir jābūt, bet ne tā, kā Tu to izsaki par katru no mums. Piedod, bet Tu nevari par cilvēku baigi spriest, ja neesi ar viņu normāli komunicējusi kādu laiku. Neesmu gan Tev to prasījis, bet, no manas puses, izskatās, ka arī par mani Tev nav tas īstais priekštats... 

 

Kopumā, prieks, ka esam kaut ko runājuši un kontaktējušies, jo, lai cik jocīgi un stulbi tas nav bijis, tas tomēr ir jauns cilvēks ar savu mazo gudrībiņu, kuru man aizņemties. Veiksmi visā...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Yokijs - mīļš un pūkains lācis kuru pazīstu jau vairāk kā 5 gadus. Baigi labestīgs cilvēks, nepatīk kad kāds kašķējās, tieši tāpēc vienmēr cenšās atrast kompromisu. Baigi patīk gruzīties, bet nu mēs ar ļohu cenšamies panākt, lai negruzās. ( ir panākumi ) Ja vajadzētu atrast cilvēkus kuriem tiešām identijā un vispār dzīvē varētu uzticēties, tad yogijs 100% ir viens no tiem. Ja ko vajadzēs - paprasīs un es palīdzēšu, bet ja vajadzēs man, tad noteikti izdarīs to pašu. Atceros vēl iBot laikus, kad slepeni viņam liku acp forumā, lai darbojās, jo tiešām zināju, ka neko sliktu neizdarīs, jo nu tas taču jokiiijs.

Izjutu laikus kad viņš bija baigas 1.6 zadrots, kopā spēlējām dienām un naktīm. Manuprāt, ienmēr savā veidā sacentāmies, lai uzzinātu kurš bija labāks, protams, ka es, bet nu viņš arī bija labs, ļoti labs. Centās man pisiet kubus, bet nesanāca jo es tos pārāk labi slēpju, hehe. Ja nebūtu viņa, tad es identijā nemaz neuzturētos, jo viņš mani no ibota uz identiju, burtiski, atspēra. Paldies Tev par to. ;)

Brīžiem liekas, ka nav laimīgs, tieši tāpēc tas ir jāmaina, ļoha, brauc atpakaļ!!!!

 

paliec tāds kāds esi, aizrādi man, jo vienīgais cilvēks kurā es ieklausos esi Tu!!! Varbūt padusmojos, bet padomāju par to ko teici. ( ne vienmēr paklausu :D )

 

snatch1.jpg

 

:dance:

 

 

 

 

NEVIENA VIEDOKLI NEVARĒTU VAIRĀK RESPEKTĒT KĀ TAVU. PALDIES //YOKSIS

 

Link to comment
Share on other sites

pameta skolu, strādā gaterveidīgā uzņēmumā un uztur id. nu hz cik spīdoši tas ir. :< ignorē vienmēr, gg.

Edited by akka
labprāt atbildētu, bet negribu, lai apvainojas. :( ( nekas no tā visa nav patiesība, tikai tas, ka es strādāju un ignorēju Tevi tad, kad man ko jautā. )
Link to comment
Share on other sites

Simplijs- Cilvēks kurš uz brīdi mistiski parādās,iestāsta to,ka viņam vajag statusu,pasēž kādu laiku un tad pazūd,vairākas reizes tā ir noticis nez kāpēc tev vēl viņu dod,par tevi-dažreiz liecies ļoti augstprātīgs,centies būt pārgudrs un viszinīgs par dzīvi.
Ļoti labas "cilvēka noteikšanas spējas" vairāk gan negribas rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Šeit ļoti pļāpīgs un atpazīstams kā ar runām, tā ar darbiem, taču dzīvē esi (vai vismaz biji) kā vientuļš bērzs priežu mežā, no kura ne pusplēstu vārdu nedzirdēju un redzēju tevi sēžam pa stūriem. To secinu no vienīgās mūsu savstarpējās tikšanās reizes ID mītā Siguldā. Iespējams, ka pa šo laiku viss ir mainījies, bet nu tādu nu es tevi atceros.

Link to comment
Share on other sites

woiduser,tagad vairs neesi aktīvs,bet kādreiz izskatijās,ka vairāk ņēmies ārpus ID lietām,mītiem un tā,forumā mazāk redzēju,bet nu nekad nekādas domstarpības nav bijušas,varēja ierēkt par postiem ko šad un tad atstāji,un vēljoprojām par tekstiem,ko shoutboxā ieraksti!

Link to comment
Share on other sites

Ģirtiņš, identija salavecis 24/7, dāvā mums visiem gan lielas, gan mazas dāvanas, dažreiz aiziet širmis ciet un sāk darīt un runāt stulbības, bet tādi mēs visi esam, katram savas blusas. Nepatīk keponi, tātad savējais. Daudz jau neesam runājuši, tik tā pa čatu šo to. Pat ja liecies nenopietns iekš identija, manuprāt, esi saprātīgs čalis. cheerss

Link to comment
Share on other sites

Tomiņš, man mazais ziliņš. Ļoti sakarīgs cilvēks, gan foruma, serverī,  un dzīvē. Puika ar humor izjūtu, kuram pieder audi, un kurš vienmēr ir pārliecināts ka mani noskries, ar audi :D Smieklīgs cilvēks, var pasmieties ar viņu, un par viņu. Pozitīvs, un tajā pašā laikā, patīk padirsties, pakrist uz nerviem. Vajadzētu kādreiz iedzert kopā, būs jautri. Bučas :*

Link to comment
Share on other sites

Dmitry a.k.a. Olds, atrodies identijā ilgu laiku (bet protams, ne tik ilgi, cik es :lol:) Nekad un ne ar ko neesi izcēlies identijā, brīnums, jo man liekas, ka dzīvē tu esi traks, vismaz spriežot par tiem cilvēkiem, ar kuriem kontaktējies, neviens no viņiem nav nopietns( nu cik es tur daudz pazīstu) Kā sak, pasak kurš tavs draugs un es teikšu kas tu esi, bet whatever.;d  Tusējies manā hūdā jau ilgiu laiku, un tikai nesen mums sanāca nejauši saskrieties ca, nepaspējam parunāt, kā pieskrēja rižais redlains un privatizēja tevi, bet ok, gan jau kādu citu reizi sanāks. :) ko vēl teikt, csū spēlē sūdīgi, skils zem nulles, lēkāt nemāki, šaut arī. daudz gredzenu uz pirkstiem, kā milionieris, braukājies ar opeli, tiesību nav. :lol:
čers


 

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

Koncinja.

 

Vienkārši vēlējos tieši par viņu pateikt ko labu, par cik cenšos nebūt īpaši negatīvi noskaņota. Šī meitene, es ceru, ka tiešām ir, jo neesmu ne ar viņu runājusi, ne arī kāds cits kontakts nav bijis, bet man šī persona patīk vislabāk par visām šeit esošajām meitenēm. Tu man neatgādini tādu meiteni ' m!nka ', te tik daži zin kas tā ir. Traģēdija vienkārši. Cik lasīju čatā tev labas attiecības ar visiem no ID, atšķirība no manis :D Bet nē, lasot čatu liecies jauka, protams man jau nepatīk tās rupjības mazās, bet tas sīkums. Lai veicas! Ceru, ka manas domas uz slikto pusi nemainīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Ieva... Dažkārt ļoti bezcerīgs cilvēks, visu uztver ļoti nopietni un domā, ka ir gudrāka par visiem. Ļoti žēl, ka tā nav. Ir bijusi neliela saskarsme ar šo cilvēku, manās acīs izcēlusies vien ar savu pārgudrību un pāris skaistām bildēm, tas arī viss ko varu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Careluv, jeb man zināms kā Gateway.
Foršs pipars, šaudījāmies agrāk dd2, un diez gan aktīvi vēl pie tam.
Kur tie gadi pagājuši jau, kad "ownojām" visus :D
Nekādu pārmetumu un nesaskaņu starp mums nav bijis, cik tagad skatos, izaugsme liela :)
Tā tik turpini, gl.

Edited by čovijs bļ.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×