Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

mainfuksis (sorry, man patīk izdomāt citu iesaukas pašam priekš sevis).

 

Normāls pupsis, ko lai citu saka? Ar humora izjūtu viss kārtībā, neesmu arī redzējis slikti izturamies pret citiem. Vārda brālis, tad jau  sakarīgs čumakovs. Neko citu daudz nezinu, nevaru arī pastāstīt neko interesantu. Ja man nebūtu zelta zivtiņas atmiņa, tad varbūt pastāstītu arī par pirmo iespaidu, bet es neatceros :( Gribēju iekustināt šo topiku, tas arī viss. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Faz

Diezgan interesants un jautrs cilvēks. Kā jau rakstīja, ka patīk izdomāt citiem cilvēkiem iesaukas, kas ir arī interesanti.

Saprotošs un izpalīdzīgs džekiņš. Mīl zaļo krāsu (bērnībā nesanāca Tev to kaķi arī zaļu nokrāsot :D) Labs csgo šāvējs. :lol:

Veiksmi turpmāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

bazilisks - man senpajs, pazīstu jau ļoti ilgi, sākās viss ar identy pirmssākumiem kad kaut kā iepazinu šo čalīti, kad viņš spēlēja lolu un es par tādu spēli neko nezināju, bet tad kaut kā pierunāja arī mani spēlēt un apmācija diezgan daudz. Visu ko es māku, māku viņa dēļ.

http://plays.tv/video/57d740552b3b6c220a/2-penta-1-cup?from=user

Ja nebūtu viņa, tad gjau dotu ar Tomu rukātu, vai gerojus ar faziju. 

Tad kaut kā interesanti sanāca, ka abi mācijāmies 1 kursā, tad arī pirmo reizi kaut kad dzīvē viņu satiku, dzīvē nedaudz savādāk uzvedās, bet tā jau visiem. Tad jau baigie pacani bijām, kopā bastojām stundas, kopā sitām armijnieku, bija fun. Tad jau aizgāja cs un jā, daudz free killu, daudz unbanu, bet nu tas viss bija nepatiesi. :D :D :D Tagad sēž zem goexanimo, bet mēs visi zinam, ka tu esi identietis. so fky

Link to comment
Share on other sites

akka - Centīšos arī nedaudz par Tevi uzrakstīt. Zinu Tevi jau visai ilgi, bet Tu gan jau mani nē, protams, interneta pasaulē. Agrāk šeit, kad biju jaunākos gados, tad ļoti gribēju kļūt par JB 1.6 adminu, tad nu devos pie akkas prasīt, bet nekas nesanāca, jo vajadzēja rakstīt pieteikumu, bet kas par to, tīrs apkaunojums tikai man. :D Sākšu ar nākamo noti un tā ir apvienošanās.. Cilvēkam galvā visnotaļ ir daudz idejas par visu, kā arī varu piebilst, ka cilvēks uz goda un izpalīdzīgs kā jau tam vajadzētu būt. Sākumā apvienojoties domāju, ka būs savādāk, bet viss pavēršās uz labu. Ceru,ka turpmāk arī turpināsi strādāt ap šo projektu un atjaunot to.

P.S dažas reizes esmu dzirdējis, ka meklē/ji draudzeni, tāpēc gl, ja tas vēl nav izdevies.

Link to comment
Share on other sites

Rebudijs.

 

Man ir tāda sajūta, ka agrāk kopā basebuilder esam saspēlējuši, vizmaz atceros čali ar tādu nicku. Jauna seja šajā komūnā, paspējis jau iekāpt augstos amatos, kas liecina par to, ka esi prātīgs un sakarīgs. Cik pamanu čatā/topickos, ar muļķībām neizcelies, kas ir pozitīvi. Neko sliktu nevaru teikt, veiksmi turpmākajos dzīves plānos.

Link to comment
Share on other sites

ZnT

Vienmēr atceros Tevi kā trolli, kurš čatā vai topikos rakstīja kaut ko smieklīgu vai arī muļķības. Patīk Tev pabazerēt par visādām tēmām, bet cik esmu ievērojis nekad tā īsti neesi nopietns bijis un visu ar sarkasmu raksti. :lol:

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ, kad sāku šeit spēlēt, pirmais iespaids bija briesmīgs par tevi, visu laiku runāji, nevarēji aizvērties. Neiebilstu, ja vēl kaut ko sakarīgu tur murminātu zem sava deguna, bet pilnīgas muļķības un pilnīgu bezsakaru. Otrais iespaids bija vēl sliktāks un tā visi pārējie. Ir pagājuši pāris gadi, tev tagad ir laikam 18, un pilnīgi nekas nav mainījies. PILNĪGI. Garstāvoklis un uzvedība tev laikam atkarīga no tā, kura diennakts stunda ir, ko esi apēdis un kādas laika ziņas pa tv rāda kaut kur Austrālijā. Dzīvnieku pasaulē ir vienradži, cilvēku - Jorens. (Tikai protams ne tik krāsains un pūkains un foršs) Pārāk bieži atver savu muti nevajadzīgos brīžos. Dažreiz ir labāk paklusēt un neteikt neko, bet nu ko es zinu. Tāda sajūta, ka centies palielīties ar visu, kas tev ir un ko tu zini, kaut arī īsti precīzi nezini, kā patiesībā ir. (Spilgts piemērs - tepat čatā mašīnas, cik esmu palasījis) Pārsvarā maļu to pašu, ko lielākā daļa cilvēku šeit šajā topikā ir sarakstījuši par tevi, tikai nedaudz savādākos vārdos.. Veiksmi?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ir saspēlēts jb, gan arī plugā esam tikušies. Neesmu vēl sapratis, kāds Tu esi, brīžiem liecies tīri sakarīgs, brīžiem ne tik ļoti. Izpalīdzēji ar zpd interviju, paldies Tev par to. Veiksmi turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, reizēm tāds piezemētais, bet baigi krīti acīs ar savu super mega aso kritiku pret kādu citu. ir jāsaprot, ka visi nav tāpat domājoši kā Tu, nu, ok, jorix ir izņēmums, bet tāpat. Katrs ir veidots citādāk un uztvere ir atšķirīga. Skaties vairāk no citiem rakursiem, nevis ierastā un sapratīsi to, ka visam ir savs izskaidrojums. 

Link to comment
Share on other sites

Simplijs. [nav man daudz ko par Tevi teikt, vienkārši vēlos atdzīvināt topicku]

 

Oldschool, 3.9k posti, pats uzturos šeit ikdienā, taču neko tā īsti par tevi nezinu. Radies iespaids, ka esi diezgan gudrs cilvēks, māki gari, konstruktīvi un sakarīgi izteikt savu viedokli, kas, protams, ir pozitīvi. Agrāk vadīji ''Guess Who,'' nezinu kāpēc vairs nevadi, ganjau, ka bildes vienkārši vairs neiesūtīja.

Nezināju, ka Tev ir 14 gadu, pēc uzvedības viennozīmīgi liecies vecāks, gudrāks un sakarīgāks, Latvijā vajag vairāk tādus jauniešus.

 

Well, tas arī viss, ko varu pateikt, kā pats iepriekš minēji raksturojot mani, ''klusie ūdeņi tie dziļākie''

Veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Go Hārds. 

 

Cilvēks ar gaišu galvu, viennozīmīgi sakarīgākais cilvēks, ar kuru nācies komunicēt iekš portāla. Esmu Tevi nedaudz iepazinis RE, taču ne personīgi. Jautrs jaunietis, galvenais - sakarīgi domāt spējīgs, atbilstoši savam vecumam. Vērojot Tevi no malas (runa pašlaik ir par tavu zpd), var secināt, ka esi tāds cilvēks, kuram ir liela atbildības sajūta, un uz kuru varēs vienmēr paļauties. Vienmēr pieklājīgs, kas, manuprāt, mūsdienu cilvēkiem ir liels trūkums.. Tā tik turēt, puis, ceru, ka tāds arī paliksi! 

Link to comment
Share on other sites

hmm, par tevi tik pat kā neko nezinu.. Šeit esi ļoti nesen, bet pēc tava sasveicināšanās topika un pāris taviem tekstiņiem, ko esmu ievērojis, liekas, ka esi ļoti sakarīgs cilvēks. Liecies kluss, bet vienmēr ar savu viedokli. Kā jau teicu, par tevi vispār neko nezinu, jo neesam nedz spēlējuši kopā, nedz runājuši. Varbūt tas ar laiku mainīsies, kas to lai zina. 

Link to comment
Share on other sites

Apbrīnoju tevi par to, ka šādā vecumā jau ir ģimene. Par forumu runājot, vienu brīdi tu liecies sakarīgs, un arī izsakies diezgan okej, bet otru brīdi no tevis lien ārā bezsakarīgas lietas, piemēram, šis tavs posts. Draudzīgs diezgan, vismaz čatā. Tas tā, pirmais, ceru, ka ne pēdējais iespaids. Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Grūti raksturot tavas savstarpējās attiecības ar foruma lietotājiem. Kinda esi ar visiem draudzīga, bet nevar saprast tavu attieksmi pret Jorenu, Merkūriju n shit. Tu vairāk tā kā nostājies pa vidu visiem un esi neitrāla, mazliet pavelcies uz prikoliem vai pavelc citus un stāvi malā smīkņājot. Forumā sūdu neraksti, ir mums pirms 4 gadiem bijušas saķeršanās, bet tā jau viss čill. Domājams, ka laika posms dzīvē ir izmainījis visu pozitīvi. Zinu, ka kādreiz uzklausīji visu bēdas, nez kā tagad. Kaut kas interesants jau te forumā starp tevi un EMB virmoja. :lol:

 

pīs aut. :116:

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā ko esmu redzējis forumā - cilvēks kurš tiešām domā, prot komunicēt ar pārējiem tā pat kā arī proti būt mazliet salty. Teiktu tā, ka arī bieži tavā teiktajā ir sava taisnība pat ja tas kas ticis pateikts ir skarbi. Ļoti labi zināms ID komūnā, sēdi jau šeit kopš pirmsākumiem un teiktu, ka esi viens no tiem lojālajiem. Sarunu nekādu nav bijis ar Tevi tākā cilvēks pret cilvēku nespētu neko tā pateikt. Tumblr blogs tev zaebis, tikai iespējams varētu būt aktīvāks? :D Pagaidām nekā cita prātā nelien ko spētu vēl pateikt par Tevi. Zināms viens - čalis ar smadzenēm. gl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×