Jump to content
MADYOGA

Bez cenzūras.

Recommended Posts

excalibur

Jau pāris gadus zināms čalis. Agrāk spēlējām MTA kopā pa retai reizei. Tā jau normāls un sakarīgs čalis esi un nav baigie iebildumi pret Tevi. Forumā, čatā citreiz izspļauj kādu ašo joku ārā. Cilvēks ar labu humorizjūtu, pozitīvs un neizceļās ar stulbībām.

gl

 

Link to comment
Share on other sites

Garastāvokli un nostāju pret cilvēkiem maini biežāk kā es zeķes. Spēj būt draudzīgs, bet arī ļoti uz nerviem krītošs. Lojāls ID biedrs. Diezgan bieži melo un tad aizbildinies ar to, ka tev neinteresē ko citi domā un saka, bet diemžēl, tavi čata izgājieni parāda pretējo. Diezgan neizprotams un man liekas, ka visi par tevi izsakās vienādi. Tu esi interesants cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Normāla čībiņa, nez kāpēc domā, ka heitoju, kaut gan atgādinu katru reizi, ka nav man 12 gadi un neheitoju, ik pa laikam redzēta dzīvē, kaut kad tos tālākos stāstus neatceros (jo tas bija sen, ehem, ehem), šķiti agrāk ne tik ļoti kautrīga cik pēdējo reizi, bet ir ok, pieradīsi pie big bad Klāvs un tad jau aizvērt muti nevarēs (Rausis palīdzēs iebāst kko, lai aizvērtu). Ik pa laikam kko rēcīgu var sagaidīt no tevis čatā, tas kinda norm, arī, ja kādam uzdirs uz sitienu, same shit, rēcīgi man. Cool lady.

Link to comment
Share on other sites

Šitais savējais čipariks. Viens no tiem pupsikiem, kurš palīdzēja iejusties kompānijā. Draudzīgs, jautrs, resns un dažreiz kaitina, bet iekšēji jau mēs visi esam mazliet kā toms. Bet ja nopietni, tad ja laipni palūgsi... atsūtīs tev dikpiku. Bet nu nē, bez šitā džeka identjiks nebūtu tāds, kāds viņš ir tagad. Arī steamspeakā nav tik jautri, ja klāvs nav iekšā (kādu laiku šitais tika pārbaudīts, nebija forši). Humora izjūta uz simts, jo smejas par maniem jokiem. hihi, luv ya bitch :*

Link to comment
Share on other sites

@akkasmāsa Fazijs. Šitais zaļais čalis baigi labs.Toma kvēlākais pielūdzējs un nīstākais heiteris. Vienmēr gatavs uzņemt savās mājās ,ka tik kaut kas dzerams rokās,ha ha. Vienmēr var pajokot un piedurties par lietām. Brīnišķīgs CS spēlētājs un video ierakstītājs. Protams arī neaizmirsīsim viņa spēcīgās kvalitātes kā izskatīgums un gudrība. Izpalīdzēs ar padomu gandrīz jebkurā situācijā. Meitenes,ķeriet ciet šo čali ;) @akkasmāsa

Link to comment
Share on other sites

rausi,my boi,okey ne gluži,es tevi vispār nepazīstu,tikai kā čali,kas mācēja pateikt paldies un,ka nahuj nevajag te nevienam neko dot,bet jā,labs čalis,nav nekad bijušas pretenzijas (varbūt kāds bans ir bijis,neatminos) viens no tiem pieciem cilvēkiem pret kuriem man nav bijušas nekādas pretenzijas.Savu darbu darīt mācēja,tīrs profesionālis (ieraksti šito iekš cv)

Edited by Mr.White
Link to comment
Share on other sites

Vēljoprojām neliela nepatika pret tevi ir, bet nav vairs kā pirms neilga laika. Liekas, ka esi nomierinājies? Vairs neesi tik ļoti agresīvs? Nezinu, varbūt pats vien esmu beidzis līst, kur nevajag. Baigais sporta veterāns un """""""eksperts""""""", kā ienāc vēlos vakaros, tā sameklē Rinaldu un runājat par visādiem piedzīvojumiem. Patīkami redzēt, ka vairs nedirsies ar visiem pēc kārtas, bet nu lielākā daļa jau tajā laikā guļ un varbūt vienkārši nav ar ko uz doto brīdi. Kas to būtu domājis, ka ko šādu uzrakstīšu..

Link to comment
Share on other sites

Ventur4iks.

Sen jau pazīstams, atceros, ka dr'u kādreiz spēlējām. Tad arī kaut kāda saruna mūsu starpā veidojās, bet nozuda serveri un ar to arī viss beidzās. Šajā forumā uzturās jau ilgu laiku, joprojām ir aktīvs foruma biedrs, kas ir pozitīvi. Cilvēks, kurš nebaidās izteikt savu viedokli, pat ja daudziem šis viedoklis varētu nepatikt. Bieži skarbs savos izteicienos. Cik čatā redzu, nekādu hujnju nedzen, liecies sakarīgs čalis.

 

Veiksmi Tev turpmāk.

Link to comment
Share on other sites

Atceros šo cilvēku no cita projekta, ja nemaldos tur bija basebuilder serveris, 1.6 versija. Atceroties šo cilvēku, atcerēšos labos laikus 1.6. :D Visai sakarīgs cilvēks, ja atklāti jāsaka, ir aktīvi redzams iekš "NBA Spams" topika un tas jau ir saprotams, ka šim cilvēkam patīk sports un ir sportisks, idk. Samērā ar stulbībām čatā vai citur neizcelies, kas priecē. Neesam gluži runājuši, bet viens otro pazīstam vairāk vai mazāk.

 

Veiksmi Tev.

Link to comment
Share on other sites

Rebudijs, tiešām domas tikai labākas par tevi. Nekāda baigā runāšana nav bijusi bet nu cik esam saskrējušies pa pēdējo mēnesi or diviem pa ID serveriem vienmēr ir bijis pozitīvs un saprotošs. Ir sanācis kaut ko minimāli pajokot kamēr drotoju JB/PUB'ā. Forumā un serverī pildi savu darbu kārtīgi gan kā arī nekādu shitpostošanu no tevis neizdodās redzēt. Čatā arī ļoti sakarīgs esi lai gan arī bieži tur neredzu. Viens gan tas, ka manuprāt izklausies daudz vecāks nekā actually esi! :D Draudzīgs un pretīm nākošs cilvēks liecies.

 

glhf

Edited by excalibur
Link to comment
Share on other sites

Vot Tevi vec` es vispār knapi zinu, atmiņā tikai kaut kas ataust ar to niku Bembijs. Es forumā esmu būtībā ikdienišķs cilvēks, bet Tevi kaut kā esmu palaidis garām. Kā noprotu esi viens no tiem trakajiem MTA puikām un forumā esi tīri sakarīgs, cik esmu pamanījis. Pārsvarā jau man acīs iekrīt tie, kas dzen sūdu, maybe tāpēc neesmu Tevi pamanījis. Tev arī tas niks tāds neitrāls un interesants, dikti neiekrīt acīs. Bet ja jau neesmu ar niknu aci uz Tevim, tad viss bumbās. Turpini šādā garā, esi aktīvs serveros, ja domā kāpt augstāk un no manīm būs zaļā gaisma.

 

tip top vec`.

Link to comment
Share on other sites

simpļa, nekā slikta par tevi nevaru pateikt, agrāk bija kaut kāds kontakts ar tevi, un pretenziju man nekādu nebija\nav. Foršs cilvēks, aktīvs, sūdus nekādus neraksti. Redzu kļuvis par mōdu, pareiz, nav ko sēdēt vecajā grupā. Tagad kontakts pazudis, bet tas tikai manis dēļ, jo neesmu vairs tik aktīvs forumā, bet takā esmu atbraucis uz citu valsti un nostabilizējies, tagad laika būs vairāk, kuru varēšu veltīt ID. Nu, tu galvenais to divnieku nespīdzini, var jau pāris apļus iziet, bet labāk uz slapja. :rolleyes:

Turās. Sargi čeriju.

Link to comment
Share on other sites

Dmitrijs

Atrodies te diezgan pasen, agrāk, kad vēl bija 1.6, spēlēji aktīvi dedranā, kur arī iepazinu Tevi. Zināju, ka dzīvo netālu no manas dzimtās pilsētas, bet nekad nebiju iedomājusies, ka saskriesimies naktsklubā. Īsti neatceros vai sanāca parunāt, atceros, ka iepazistīnāju Tevi ar savu vīrieti un tas būtu arī viss. Tas bija pasen, gadi 2-3 atpakaļ. Tagad cik zinu dzīvo ārzemēs, laikam jau bez sava opeļa. saad. čaaf

Link to comment
Share on other sites

conca, mmmm, cik strīdi mums nav bijuši.  Pāris gadus atpakaļ viss ko darījām - strīdējāmies, gan ingame, gan forumā, no abām skarbi teksti nāca laukā, domāju, ka esi tik stulba  un nekad nepieaugsi, lai gan pati esmu daudz jaunāka. :D Laikam ejot mums viss palika tā mierīgi un neitrāli, bet pēkšņi kaut kas, kaut kā notika un mēs sadraudzējāmies, atceros, ka rakstīji man draugos un tur vakaros ar Klāvu pa webiņu ar mani runājāt vienu vakaru. Nezinu kāpēc tālajā 13 gadā tā heitojām viens otru, jo nu tagad tiešām nevarētu pat izdomāt iemeslu, laikam vienkārši pieaugšana mainīja savstarpējās attiecības. nice čībiņa esi. Čatā kaut ko ieraksti, bieži liek pasmieties tavi jociņi,  patīc tu man, forša meitene. bucinas koncin :*

Edited by Kičiņš.
Link to comment
Share on other sites

Kičiņš, Kičiņš, Kičiņš. Ja nemaldos, tu esi tā mana rajona čikita. Nu, mēs savā starpā pazīstamas gan neesam un nav nācies kontaktēties, bet ja tu esi tā, ko ES domāju, tad tev ir sasodīti skaists vācu aitu suņuks, tev patīk staigāties ar viņu pa biķernieku mežu, vasarā bieži uzturies sarkanajā vai tā apkaimē. Es ar saviem stalk protāliem , daudz ko zinu :D Bet, Tu pati kā meitene skaista, domāju ka arī ļoti jauka un draudzīga esi. Turi rajonu, tas galvenais!! 

Link to comment
Share on other sites

O, uzmetēja! Sapazinos ar šito spindzeli stīmspīkā, kad vēl bija vecais labais identy 1.6 pubsiks. Pašāvām kopā tur, šāvām arī kaut kādos mistiskajos clan waros pret 13gadīgajiem, tas arī bija jautri. Tad šamējā uz kādu gadu vnk pazuda un tad atkal parādījās atpakaļ un gandrīz katru dienu ienāca tīmspīkā un nosauca tomu par geju. At this point, mans respekts pret tevi jau bija nesalaužams (smieklīga meitene, kura spēlē csu un sauc tomu par geju - kas var būt labāks?), bet tad pienāca tā liktenīgā diena, kad pāris purni satikāmies centrā, sēdējām ezītī un akka saka "ingai tak arī bija jābūt, jāuzzvana" un tad tu necēli. Tad es paprasīju tavu numuru, jo varbūt akkam nesmuks numurs, un zvanīju tev es pats - vēl vairāk necēli. Tad es apvainojos, telefonā nomainīju tavu numura nosaukumu no "identy inga" uz "pupi, kuri neceļ telefonu" un mana dzīve vairs nekad nebija tāda kā iepriekš. Žēl, ka arī no identy esi atradinājusies, dažreiz aptrūkstas kāds, kuru varētu pakaitināt.

 

Bet ja bez jokiem, tad es pilnīgi neko par tevi nezinu. Jāuzzvana kādreiz.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

faz normals chalis ar lab humor izjutu. prot atskirt piedurienus no reala debilisma, kas, it ipasi, identija ir rets un noderigs talants. loti izskatigs chalis (no homo). citreiz taisa manuprat recigus videoklipus. vel asociejas ar normalu muzik, ko iemet chata, pluginaa vai musician topika. tbh nezinu, ko dari moderatora amata, jo tas ir visjobanakais, ko var darit cs foruma vai jebkura foruma in general. mos vienkarsi parak talu pieduries ar to zalas krasas lietu (tiesam). 

Link to comment
Share on other sites

linis, jebal, tu esi pēdējā laikā tā izmainījies. Īpaši kopš sāki kurīt visu pēc kārtas. :/ Vispār vienmēr esi bijis tāds klusais irl, bet identy dzīvē skaļš un traks palicis. konkrēti pieduries par visu un visiem, cool memes un "Kārums" fb lapas moderatoru troļļošana ir over everything. Cik zinu, tad ar Rini jums kkāds kontakts, that`s good, uz nākamo mītu, kas būs, tev IR JĀBŪT, bet davaj ar legit kurījamo, nevis to, kas uzdzen fantāzijas. Karoč lini, respek from Gardene city. :yoyoyo:

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik liekas, ka te esi labākais mods, jo meiģini atdzīvināt kaut cik foruma dzīvi. Cik nu izdevība ir bijusi runāt ar tevi, liecies draudzīgs un ļoti atsaucīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×