Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

rip lmt? par šito viņam tiesu darbi draud. Kappa

švīkas dēļ neatsaka garantijas remontu, tur sto pudov ir plaisa.

 

 

Izvilkums no Krimināllikuma

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004.19.11.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

 

Link to comment
Share on other sites

Neslavas celšana ir tas pats, kas dalīties pieredzē/atsauksmēs taisot facebook video? Vai arī tas ir pavisam kaut kas cits?

Un vai šis likums attiecas arī uz elektroniskajiem saziņas līdzekļiem? 

 

Atbilde ir "nē".

 

Likums neparedz sodīt neslavas celšanu sociālajos tīklos, ja konkrētas interneta vietnes nav reģistrējušās kā mediji. Kāpēc? - Tieši šī iemesla dēļ. Portālu īpašnieki apzinās to, ka jebkurš, kurš tiktu aizvainots internetā, varētu vērsties tiesā. Kam tas ir vajadzīgs? Kamēr šitais čalis neiet uz radio, televīziju vai neparādās presē, ļausim viņam publicēt šitos mazos, stulbos vidjikus, jo ar tiesu tur neko nepanāksim. Esmu par šo daudz runājis ar saviem pasniedzējiem, jo man agrāk bija cits viedoklis par tieši šo tēmu. 

Link to comment
Share on other sites

lmt darbiniekiem gan jau ir tas kodekss, ka savējie jāaizstāv. bet nu, spriežot pēc video kvalitātes tur nevar saprast, vai vispār ir švīka. Es esmu mainījis LMT telefonu, problēmas nebija, nu aizsargstiklam bija švīkas, bet to vienkārši nahrenizēju.

Bet labākais prikols par šitiem visiem ir tāds, ka ja gribi dabūt pa lētāku samaksu, vienkārši pasaki, ka iesi prom un tev nevajag to. Viņi piedāvās bez maz vai labāko piedāvājumu uz pus cenu un aiziet. (Ar LMT šādi bija)

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka Žigim vienmēr ir taisnība un viņš ir labākais. Ja video ir fake un ir paņemts pavisam cits telefons, tad piekrītu Simplija teiktajam, nav ko nepatiesi celt neslavu uzņēmumam. Ja video teiktais ir patiesība, tad LMT apkalpošanas serviss [runa iet tieši par Liepāju un tieši par to centru, kur viņš aizveda ] ir pilnīgākais izsmiekls, labi redzams, ka tur nekas nav sašķīdis, to švīku, ja tāda ir, pat nevar redzēt. Ja par šo viņam atsaka garantiju, tad LMT tiešām var iet dirst ar visiem saviem krimināllikumiem. Nav ko pieņemt darbā tik stulbus cilvēkus, kuri nemāk darboties savā sfērā un nemāk izvērtēt to, kas ir telefona bojājums un kas nav.

 

 

Augstāk minētais tikai mans viedoklis, mani uzskati, kas gan es tāds esmu, lai kaut ko kādam teiktu un kaut ko saprastu, čau.

 

p.s protams, tie video ir smieklīgi un tā, bet kas zina, cik tur tās patiesības no viņa teiktā, anyways, atbalstu Žigi un dodiet viņa dēlam jaunu telefonu, sveiciens pidarasiem, vajadzēja pa nāsi iedot, būtu viss bumbās.

Edited by Go Hārds.
Link to comment
Share on other sites

Neslavas celšana ir tas pats, kas dalīties pieredzē/atsauksmēs taisot facebook video? Vai arī tas ir pavisam kaut kas cits?

Un vai šis likums attiecas arī uz elektroniskajiem saziņas līdzekļiem? 

 

Atbilde ir "nē".

 

Likums neparedz sodīt neslavas celšanu sociālajos tīklos, ja konkrētas interneta vietnes nav reģistrējušās kā mediji. Kāpēc? - Tieši šī iemesla dēļ. Portālu īpašnieki apzinās to, ka jebkurš, kurš tiktu aizvainots internetā, varētu vērsties tiesā. Kam tas ir vajadzīgs? Kamēr šitais čalis neiet uz radio, televīziju vai neparādās presē, ļausim viņam publicēt šitos mazos, stulbos vidjikus, jo ar tiesu tur neko nepanāksim. Esmu par šo daudz runājis ar saviem pasniedzējiem, jo man agrāk bija cits viedoklis par tieši šo tēmu. 

 

pirmā panta daļa jebkurā gadījumā ir interpretējama par labu lmt.

es šaubos vai viņš taisītu video, ja tur būtu kas vairāk kā švīka.  LuL

es stipri šaubos, ka darbinieks švīkas dēļ pateiktu, ka garantijai nekvalificējas, TURKLĀT, darbinieks nenosaka par garantijas deŗigumu vai nē, bet tikai pabrīdina, ka tādu un tādu apstākļu dēļ garantija var netikt pieņemta.

 

lmt darbiniekiem gan jau ir tas kodekss, ka savējie jāaizstāv. bet nu, spriežot pēc video kvalitātes tur nevar saprast, vai vispār ir švīka. Es esmu mainījis LMT telefonu, problēmas nebija, nu aizsargstiklam bija švīkas, bet to vienkārši nahrenizēju.

Bet labākais prikols par šitiem visiem ir tāds, ka ja gribi dabūt pa lētāku samaksu, vienkārši pasaki, ka iesi prom un tev nevajag to. Viņi piedāvās bez maz vai labāko piedāvājumu uz pus cenu un aiziet. (Ar LMT šādi bija)

 

nevis kāds jāaizstāv, bet princips tupi dirst, bez reāliem pierādījumiem ir lieks.

Otrs, ko mini, to darīs ikviens operators, ne tikai lmt, jo katram operatoram ikviens klients ir zelta vērts. Par aizsargplēvi un stiklu - nododot remontā to ņem nost, jo remontā ir jānodod naked telefons.

Sāksim ar to, ka Žigim vienmēr ir taisnība un viņš ir labākais. Ja video ir fake un ir paņemts pavisam cits telefons, tad piekrītu Simplija teiktajam, nav ko nepatiesi celt neslavu uzņēmumam. Ja video teiktais ir patiesība, tad LMT apkalpošanas serviss [runa iet tieši par Liepāju un tieši par to centru, kur viņš aizveda ] ir pilnīgākais izsmiekls, labi redzams, ka tur nekas nav sašķīdis, to švīku, ja tāda ir, pat nevar redzēt. Ja par šo viņam atsaka garantiju, tad LMT tiešām var iet dirst ar visiem saviem krimināllikumiem. Nav ko pieņemt darbā tik stulbus cilvēkus, kuri nemāk darboties savā sfērā un nemāk izvērtēt to, kas ir telefona bojājums un kas nav.

 

 

Augstāk minētais tikai mans viedoklis, mani uzskati, kas gan es tāds esmu, lai kaut ko kādam teiktu un kaut ko saprastu, čau.

 

p.s protams, tie video ir smieklīgi un tā, bet kas zina, cik tur tās patiesības no viņa teiktā, anyways, atbalstu Žigi un dodiet viņa dēlam jaunu telefonu, sveiciens pidarasiem, vajadzēja pa nāsi iedot, būtu viss bumbās.

 

Protams, ir darbinieki, par kuru darbu ir vērts diskutēt, taču neviens darbinieks nedarīs tā, kā to apraksta žigs un lmt apkalpošanas serviss ir labākais no visiem šajā monopolā, tas nav manis izdomāts, bet gan neatkarīgu uzņēmumu veikts pētījums + mēs vienmēr pastāvam par augstāko kvalitāti un katram klientam ir individuāla pieeja. Turklāt šajā gadījumā viņš parāda tupi video telefonu, kur nevar redzēt nedz plaisu, nedz bojājumu. Lūdzu reālu bildi ar konkrēti redzamu defektu, tad diskutēsim. Pat ja tomēr ir gadījusies tāda situācija, nav jāskrien un fb jāliek video, bet gan jāmeklē risinājums pie mums.

Link to comment
Share on other sites

Galu galā viņš vienkārši feisbukā ielicis video, kurā pasaka, ka lmt viņam atteicis garantiju. Nav minējis nekādus personu datus vai ko tamlīdzīgu. Ja arī nav patiesība, video publicēšana nevar tikt sodāma. Jā, nesmuki, bet ko darīs? Tad mēs tik pat labi varējām Meizu sūdzēt tiesā, kad viņš taisīja to rakstu kaut kādā tajā pensionāru interneta vietnē par to, ka ID izkrāpjot naudu un vēl tur nez ko.

Link to comment
Share on other sites

nu to lai skatās atbildīgās instances, vienkārši tādi kā žigs ir reāli sabiedrības degredētāji, bet mūsu sabiedrībai patīk viss, kas smird un šādi attraction bodies ir visu centrā, tbh.

 

 

lūdzu nenodirst lmt tikai tāpēc, ka jums kaut kas nepatīk, ar objektīviem jautājumiem variet vērsties pie manim, bet tupa diršana tāpēc, ka citur ir lētāk ir tupa diršana, jo lmt prosta nav pa kabatai. :)

Link to comment
Share on other sites

es piekritu @@Go Hārds. teiktajam , jeb ''protams, tie video ir smieklīgi un tā, bet kas zina, cik tur tās patiesības no viņa teiktā, anyways, atbalstu Žigi un dodiet viņa dēlam jaunu telefonu, sveiciens pidarasiem, vajadzēja pa nāsi iedot, būtu viss bumbās.''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×