Jump to content
Filjka

Snufeklis Serveru Administrators :DDdD

Recommended Posts

Pisec :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ilgi rēcu par šo čaīiti un dažiem no Ad.. :DDDDDDDDDDDDDDDDD

 

e85ada94d88a.jpg

 

Rofl vnk :DDDDDDDDDDD

 

 

Pasakiet kā šis cilveks var dabut kaut kādus statusus? vnk takš statusnieks.. visu pērk par naudu,.,, visos projektos cenšas statusus dabūt :DDDDDDDD

Kā arī paskataties uz awardiem... kā viņš dabuja "Gameri" ja pat csu nespēle... kā viņš dabuja 2000 postus ja foruma pat neposto...

Kā viņš dabūja "surferi" ja pārkāpj noteikumus un pat nepiedalijās nevienā konkursā?

Viņam takš pienākās max 1-2 awardi :D

Un kapēc parastiem cilvēkiem kas tiešām sēž ID, raksta interesantus topikus, spēlē serveros, cenšas izdarīt kautko ID labā , pat nedabū dažus awardus?!

 

 

Man drusku kauns par IDenty paliek dēļ tādiem momentiem ....

Nedomāju ka tas ir labi gan priekš parastiem speletajiem , gan prieks ID reputācijas.. jo.. piedod.. snuffeklis SA + awardi + posti:DDDDDDDDDDDDDDDDD

vēl joprojām rēcu :DDDDDDDDDDDD

 

 

 

P.S> Man piemēram akka noņēma oldschol , neskatoties uz to ka es daudz izdarīju priekš ID un nebija nevinas sūdzības , un vis kas bija prasīts no manim , bija izdarīts :DDDDDDD

Bet snufeklis :DDDDDDDDDDDDD vnk :DDDDDDDD

 

Es protams saprotu ka administrāciju darbību un viņus jāciena, bet vnk interesanti..

Cik mūsdienās maksā SA?! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar neliek oldschool, būdam šeit 4gadus, saka, ka tas ir par maz :lol: bet tie kas šeit ir knapi 2gadus, jau seen sēž tajā grupā, tāda nu šeit tā sistēma, neko nepadarīsi. Augstāk kāpj tas kurš dziļāk ielien, sen jau to pamaniju, anivivay paldies.

Labs humors no rīta ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tev pis ? Lai pērk!

Toč te raksti kā 12 gadīgs skuķis, ar tamponu ausī, baigie tev novērojumi. Nevienu nepis, tas, ka viņš pērk. vairāk izklausījās pēc iekšējā naida, ka tev pazuda SA. Again. TC.

Link to comment
Share on other sites

Naida? :DD

Piedod , bet es pats no vina atteicos , jo tagad maz laika un šodien 1 diena kad esmu pie pc un brivs laiks + driz prom ieš.

Un Man nav nekas pret snuffekli un pret administraciju , vnk ši situacija..

 

 

Vnk par šo dituaciju nak smiekli. Un gribeju padalities ar savam domam ar visiem!

 

Toč te raksti kā 12 gadīgs skuķis, ar tamponu ausī, baigie tev novērojumi. Nevienu nepis, tas, ka viņš pērk. vairāk izklausījās pēc iekšējā naida, ka tev pazuda SA. Again. TC.

vienigais kas izklausies pec maza berna , tas esi Tu.

Šis ir "spamu sadaļā" nomierinies. Te daudzi stulbi topiki un vis ok. Kapec Tevi tieši aizskara snufeklis un tu viņu aizstavi? iemilejies vai? :DDD

 

Un ne tev lemt vai topiks tiks slegts vai ne.

 

 

Un reali bus bedigi , ka te Admninistraciuja , Moderatori un parejie , ciena tikai tos , kuriem ir akutkadi statusi.. tas sen pieradits serveros.. gan foruma. bedigi drusku.

 

 

 

-----------------------------------------

Gribu paskatities cik te Moderatori ir "neieintereseti" un "objektivi"

Palugtu šim posta autoram ielikt +1wp. PAr citu cilveka aizkaršānu [agrak lika]

jā, pārsmējos par autor mudak un topik gavno.

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Atbildēšu tikai uz to, kuru uzskatīju par normālu teikumu.

P.S> Man piemēram akka noņēma oldschol , neskatoties uz to ka es daudz izdarīju priekš ID un nebija nevinas sūdzības , un vis kas bija prasīts no manim , bija izdarīts :DDDDDDD

Piemēram, kapēc tev jābūt oldshoolam? Tas ka Tu atnāc, pasēdi nedaudz, iegūsti statusu, man tev tagad uzreiz oldschool likt?

Es visiem kuriem nepienākas tādu noņēmu, tai skaitā arī Krekerītim, bet viņš nezinu kapēc, nesāka par to raudāt un teikt: "es tagad tiešām iešu prom no identy". Kam tas ir vajadzīgs? Man?

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi pamanījis mūsdienu pasaulē visu nosaka nauda.Lai gan kā negribētos,bet tā nu ir.Arī identy nav izņemums,kā jau jebkurš projekts,kas tiek atvērts,veikts,īstenots,tas tiek veidots ar nolūku peļņas gūšanā,un varat tagad nedirst ausīs ka ID tā nav.Tā ir un visi to zin.

 

Tirgot statusus nav aizliegts,un tirgot citas lietas,kas nav izņemtas no civilltiesiskās apgrozības nav aizliegts.Tātad viss ir kārtībā un priecāijies ka ID tiek ieguldīta nauda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×