Jump to content
kefirs2

TM POWA :D

Recommended Posts

Bet ko jūs cepaties par [TM] klanu, Jūs tiešām runājat itkā jums skaustu bļ. :<

Tik nožēlojami, es nevienu neaizstāvu, bet tas izklausās pēc kārtējā bērnu dārza.

Tur ir arī zaibuha cilvēki spēlē, kuri kapājās. Dzīvojiet savu dzīvi un spēlējiet savu spēli nevis cepaties par to, ka kāds tur PUB klanu uztaisījis... Jums no tā ne silts ne auksts, Cheers .

Smieklīgs kadrs, pašam arī nācās aizstāvēt TS godu. :D

Link to comment
Share on other sites

Bet ko jūs cepaties par [TM] klanu, Jūs tiešām runājat itkā jums skaustu bļ. :

Tik nožēlojami, es nevienu neaizstāvu, bet tas izklausās pēc kārtējā bērnu dārza.

Tur ir arī zaibuha cilvēki spēlē, kuri kapājās. Dzīvojiet savu dzīvi un spēlējiet savu spēli nevis cepaties par to, ka kāds tur PUB klanu uztaisījis... Jums no tā ne silts ne auksts, Cheers .

Smieklīgs kadrs, pašam arī nācās aizstāvēt TS godu. :D

nav ko skaust.

 

16:0

Link to comment
Share on other sites

++ ko tur skaust? Tas, ka tas klans spēlē pubā ar tagu tas jau pasaka visu par to xD

Jā piekrītu, ka tur ir forši cilvēki ~2-4, bet tāpatās nesaprotu, kā tik sakarīgiem var ienākt prātā iet tādā bedrē, bet nu ne mana darīšana un jā Tu neesi vienīgais, kam besī 70% kuberi..Pats klana saimnieks jau ~3x banots dažādos portālos par kubu arī šeit nav izņēmums xD

Link to comment
Share on other sites

Screenu gadījumā nav uzņēmis cloudR ? Vienkārši tāda gaiša līnija uz nika rādās. btw, tas [TM] klans LOOOL. Tur vienīgi daži tikai normāli šauj, pārējie šauj kā es. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×