Jump to content

kaziks15

Lietotājs
 • Content Count

  17
 • IDcash

  0.26€
 • IDRuby

  0♦
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  11d 4h 48m 46s

2 Followers

About kaziks15

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. P.S Tas nebija sikais vinam 26 gadi un vins uzrakstija par manu māti ja proti lasit tad izlasi komentus
 2. Nesmidini citus.Netici iejei puba un paprasi tiem kas ilgi serverī spēlē.
 3. Jautajums visi? Man paliek dusmas un es izsakos taja momenta kad var redzet ka 100% hax a admins neko nedara.Un pec citiem nav jaskatas ko saka. Un kuri vispar serverī neuzturas.
 4. Vēlos iegūt tiesības uz Public serveri (pub.identy.lv) Mani sauc Rihards. Nāku no Rēzeknes. nov , bet pašlaik pavadu lielāko daļu Rēzeknē studējot (angļu un vācu val skolotājs)+ programēšanā ir diploms. Pašlaik tieku dēvēts par KaziksS15 niks nāk no skolas iesaukas "kaziks".Ir intrese saistībā ar sportu esmu bijušais Flortbola vārtsargs Rēzeknes BJSS. Patīk programēt un lasīt datorus pa detaļām. Es esmu 19 gadīgs jaunietis Pieredze administŗēšanā man ir bijusi krievu serverī ex-site.ru kur biju galvenais atbildīgais lai servers nelagotu un viss strādātu. Ar ko es atškiros no citiem? Es neeju serverī lai citus čakarētu bet izbaudīt laiku ar draugiem un lai aprunātos par dzīvi. Piedomāju pie tā , ko saku , bet ja mani apvaino par kautko ko nesu darijis vai nosauc par kautko varu pretī (reti). Es cenšos ar nevienu nelamāties , bet būt draudzīgs un ientrisēts viņu stāstos. Links -- stats https://identy.lv/csgo/players/info/76561198372280472 Manuprāt , ka esmu ieguvis respektu no dažiem adminiem un spēlētājiem , bet ir pašam grūti spriest , jo citi admini saka ''Ez for Kaziks" citi vienkārši klusē. Pēc maniem uzskatiem ar mani draudzējas daudzi no servera, jo es visulaiku atbalstu citus un pat ziedoju uz ''VIP" privalēģijām. Es neesmu nodevis nevienu pārkāpēju izmantojot forumu, bet es visulaiku pa manām 450 h , kad ir pārkāpējs rakstu privāti adminam, pēc maniem uzskatiem tas ir ātrāk.
 5. Svinēšu pie datora rakstot referātu augstskolai.
 6. Izdzēs "sprayer.wav" no failiem "\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\sound\player" un viņai vajadzētu strādāt man arībhopa za vina nokrašoja kad iegaju un pc bija jarubi laukā lai atkal palaistu cs.
 7. Niks:☠KazikS15☠╰_╯ PUNKTI:1266 //lūdzu bez autistic noformējumiem
 8. Vēlos iegūt tiesības uz Public serveri (pub.identy.lv) Mani sauc Rihards. Nāku no Rēzeknes. nov , bet pašlaik pavadu lielāko daļu Rēzeknē studējot (angļu un vācu val skolotājs)+ programēšanā ir diploms. Pašlaik tieku dēvēts par KaziksS15 niks nāk no skolas iesaukas "kaziks".Ir intrese saistībā ar sportu esmu bijušais Flortbola vārtsargs Rēzeknes BJSS. Patīk programēt un lasīt datorus pa detaļām. Es esmu 19 gadīgs jaunietis Pieredze administŗēšanā man ir bijusi krievu serverī ex-site.ru kur biju galvenais atbildīgais lai servers nelagotu un viss strādātu. Ar ko es atškiros no citiem? Es neeju serverī lai citus čakarētu bet izbaudīt laiku ar draugiem un lai aprunātos par dzīvi. Piedomāju pie tā , ko saku , bet ja mani apvaino par kautko ko nesu darijis vai nosauc par kautko varu pretī (reti). Es cenšos ar nevienu nelamāties , bet būt draudzīgs un ientrisēts viņu stāstos. Links -- stats https://identy.lv/csgo/players/info/76561198372280472 Manuprāt , ka esmu ieguvis respektu no dažiem adminiem un spēlētājiem , bet ir pašam grūti spriest , jo citi admini saka ''Ez for Kaziks" citi vienkārši klusē. Pēc maniem uzskatiem ar mani draudzējas daudzi no servera, jo es visulaiku atbalstu citus un pat ziedoju uz ''VIP" privalēģijām. Es neesmu nodevis nevienu pārkāpēju izmantojot forumu, bet es visulaiku pa manām 250 h , kad ir pārkāpējs rakstu privāti adminam, pēc maniem uzskatiem tas ir ātrāk. Varu piebilst to ,ka serverī es uzturos gandrīz visu laiku skatoties tikai uz to cik man ir lekciju un kādā laikā es pārnāku. A tā kad ir brīvas 5 dienas no aukstskolas sēžu identijā.
 9. man gagi ir 2 reiz bijusi . un gag nav bridinajums un sudus spamot ka sitas ( ͡⚆ ͜ʖ ͡⚆)╭∩╮ tas neko nenozime normala serveri
 10. Bridinājumus?? Nav man pat bijuši ir bijis insta gag :d
 11. Vēlos iegūt tiesības uz Public serveri (pub.identy.lv) Mani sauc Rihards. Nāku no Rēzeknes. nov , bet pašlaik pavadu lielāko daļu Rēzeknē studējot (angļu un vācu val skolotājs)+ programēšanā ir diploms. Pašlaik tieku dēvēts par KaziksS15 niks nāk no skolas iesaukas "kaziks".Ir intrese saistībā ar sportu esmu bijušais Flortbola vārtsargs Rēzeknes BJSS. Patīk programēt un lasīt datorus pa detaļām. Es esmu 19 gadīgs jaunietis Pieredze administŗēšanā man ir bijusi krievu serverī ex-site.ru kur biju galvenais atbildīgais lai servers nelagotu un viss strādātu. Ar ko es atškiros no citiem? Es neeju serverī lai citus čakarētu bet izbaudīt laiku ar draugiem un lai aprunātos par dzīvi. Piedomāju pie tā , ko saku , bet ja mani apvaino par kautko ko nesu darijis vai nosauc par kautko varu pretī (reti). Es cenšos ar nevienu nelamāties , bet būt draudzīgs un ientrisēts viņu stāstos. Links -- stats https://identy.lv/csgo/players/info/76561198372280472 Manuprāt , ka esmu ieguvis respektu no dažiem adminiem un spēlētājiem , bet ir pašam grūti spriest , jo citi admini saka ''Ez for Kaziks" citi vienkārši klusē. Pēc maniem uzskatiem ar mani draudzējas daudzi no servera, jo es visulaiku atbalstu citus un pat ziedoju uz ''VIP" privalēģijām. Es neesmu nodevis nevienu pārkāpēju izmantojot forumu, bet es visulaiku pa manām 205 h , kad ir pārkāpējs rakstu privāti adminam, pēc maniem uzskatiem tas ir ātrāk. Varu piebilst to ,ka serverī es uzturos gandrīz visu laiku skatoties tikai uz to cik man ir lekciju un kādā laikā es pārnāku. A tā kad ir brīvas 5 dienas no aukstskolas sēžu identijā.
×