Jump to content

Qww

Lietotājs
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Qww last won the day on January 10

Qww had the most liked content!

About Qww

 • Rank
  Sāk iejusties
 • Birthday 08/20/1997

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. Hyperx Pulsefire Surge mani ļoti apmierina, bet programma (Hyperx Ngenuity) priekš dpi un citu iestatījumu maiņas, ir shitshows.
 2. Qww

  Labākā ola?

  I know my pick -
 3. Ja vien tas būtu noticis LANā -
 4. Pārkāpēja profils / steamid / niks - https://steamcommunity.com/profiles/76561199093745152 Mape / Serveris / Datums / - http://194.19.248.121/demo/auto-20210409-1841-de_vertigo.dem.bz2 Pārkāpums (piem. wallhack,) - wallhack Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - man "radarā" viņš ieleca CT side pusē 17. raundā, kad es pats gāju pa rampu slowā ar dīglu, un viņš mani prefiroja no A saita, kad es nebiju izlīdis. Sketchy daļa ir, ka viņam ir 0 lvl acc, un iesearchojot viņa niku spēlētāju datu bāzē - https://identy.
 5. Steamā pie "launch options" komandai "-freq" ir 144 hz? Ārpus šī nezinu citus risinājumus, varbūt pārinstalēšana var salabot.
 6. 1. Vai Nvidia settingos esi uzlicis/ieslēdzis 144hz? 2. Vai pašā monitorā esi uzlicis 144hz? Nav tā, ka nvidia settingos ir vecie hz, bet monitorā ir uzlikts augstāks hz, tādējādi konfliktējot savā starpā? 3. Man personīgi kopš laika sākuma bija tā, ka csgo uz pussekundi/sekundi frīzoja, un liekot settingus spēlē šādi un tādi, kā arī pārinstalējot nekas nemainījās. Problēma izzuda uzreiz tad, kad csgo ielādēju uz ssd, jo līdz tam bija uz hdd. Tā kā, ja tev ir ssd, tad pamēģini uz to ielādēt.
 7. Qww

  Musician.

  Vienmēr būs laiks un vieta "Melno Acu Zirņiem" - 10. P.s. Šovakar visi playlistes gatavi atrādīt? :D Lollka - 8.
 8. Qww

  Sveiciens 8. martā

  Dāmas, sveicieni jūsu dienā!
 9. Tulko vārdus labāk, nevis lauz serverus.
 10. 1) @Outpace Vai adminiem tagad nav iespēja noscramblot komandas? Manuprāt, daļa no problēmas tiktu novērsta, ja admini uzņemtos iniciatīvu un šādus scramble palaistu jau tagad. Vienīgi rodas papildus jautājums - vai uz vipiem šie piespiedu scramble strādātu. Kopumā - manuprāt, mēs visi gribam, lai serveris pēc iespējas labāk funkcionētu, tāpēc adminiem/owneriem ir jānonāk pie gala lēmuma, ko ar šo jautājumu darīt. 2) Nereklamēšu otru LV CS:GO serveri, bet 1) tajā serverī mapes automātiski nomainās bez iespējas votot, 2) map poolā ir visas mapes, taču 3) tauta konstanti ir augsta. Man
×