Jump to content
Enģelis

Intervija Ar Chikita

Recommended Posts

Intervija ar Chikita by AnGeLo

 

 

 

Intervētājs: AnGeLo

Intervējamais: Chikita

 

 

Uz dauziem jautājumiem neatbildēja, bet visā visumā, ceru, ka Jums šī intervija patiks un uzzināsiet ko jaunu par Chikitu.

 

Protams, kā vienmēr, atstājam veselīgu kritiku ar lietām, kuras patika/nepatika un ko vēlētos pamainīt! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tiešāam ļoti jauki bija paskatiities :D

 

Es esmu jauka meitene :D Es esmu ļoti ļoti jauka meitene :D Es esmu ļoti ļoti ļoti jauka meitene :D :D

Edited by Err0r^
Link to comment
Share on other sites

viss čotka. Neko jaunu neuzzināju, tik es vienīgā zinu cik viņai gadu. :dance: Ines, tu tā labi atbildēji. :D Un jā, es ar tiku pieminēta, cik jauki no tavas puses. Tiešām laba meitene, nu ļoti laba. :D:wub:

Edited by Chiksene
Link to comment
Share on other sites

Bij' interesanti klausīties

 

tad jau laiks iepazīties xD

Sveika Inese, mani sauc Zigmunds ^_^

.....

p.s. ja gadās īstie cilvēki online @dr tad nav garlaicīgi (es to nesaku par sevi) xD

Link to comment
Share on other sites

10x labāka nekā ar konču.

like

Ko Tu bļa mani te piemin? Es neesu čikita. Esam divi atšķirīģi cilvēki. So ej dillēt.

Attaisnoties nemaz netaisos kāpēc mana intervija bija tāda un blāblāblā. Man pilnīgi pajāt.:)

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu bļa mani te piemin? Es neesu čikita. Esam divi atšķirīģi cilvēki. So ej dillēt.

Attaisnoties nemaz netaisos kāpēc mana intervija bija tāda un blāblāblā. Man pilnīgi pajāt. :)

lezbe.

Link to comment
Share on other sites

Balss Tev ahujenā jā, gultā gan jau arī laba, labāka intervija par to iepriekšējo noteikti ir :D Tikai tā piesardzīgi un ļoti slepus, bet nu jā pareizi ir nevajag saukt savu vārdu, nah lieku statistiku un liekas 150 vēstules.. :D Kā jau tas parasti notiek cs komūnos, veiksmi mācībās!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×