Jump to content
Enģelis

Intervija Ar Konchinjaa

Recommended Posts

Mans niks pieminēts. :O Anivej, neko jaunu neuzzināju, bet interesanti paklausīties bija. :)

 

Tu varēji Gumiju no mutes izņemt( Konča) . Intervijā beigās kaut kas jau greizi aizgāja.

 

Piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Angelo, ne Tev tas bija domāts, tas ir apsveicami, ka Tu to esi uzņēmies un viss ir kārtībā, nu varbūt jautājumus citus vajadzētu, bet nu domāju tieši par to, kapēc nerunā ar pieaugušākiem cilvēkiem tak pašam būtu vieglāk un interesantāk, intervijā pat izklausījās, ka Tev dažbrīd viņa bija zb..

Link to comment
Share on other sites

Kāds zb, es runāju daudz, bet protams viņam tas neinteresēja un tāpēc uzreiz pievirzāmies citai tēmai.

Un vispār, pamēģini pats nointervēt kādu. :)

ahh, jā, kožleni no mutes neizņemu. :( Bet tā bija pēdējā košžlene, es negribēju ņemt ārā no mutes :(

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nopietnāk Konča tomēr varēja pieiet tai lietai nevis tā, kā es reāli dzirdēju "umm, jām, ņom ņom ņom, tur šitais te" Sajūta bija tāda, ka mikrafonu nonstopā grūstīji uz priekšu/atpakaļ, smiešanas brīžos prosta pūti iekšā mic, itkā jau tomēr, visticamāk, ka pirmā intervija, bet tomēr kkādas normas jau ir jāievēro, man arī toreiz bija pirmā, tagad noklausoties padomāju vien "kas es par lohu biju" un tagad, protams, ka tādai būtu cita kvalitāte, bet tomēr Tavu uzskatu par pilnīgi drausmīgu. Nekā konkrēta vispār Tavās atbildēs... kā jau teicu, dominēja vien - ņom ņom ņom, ammm.

Link to comment
Share on other sites

Angelo ielikšu like par to, kad uzhostējis ierakstu @ Youtube, nav jāpišas ar failiem.lv

Intervētājs darbībā bija labs, Končai bik nopietnāk vajadzēja šai lietai pieiet, bet kopumā ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Noklausījos līdz 1. minūtei un sapratu, ka nekas sakarīgs nebūs. Kamēr Angelo teica dažādus jokus un centās iesaistīt sarunā, tikmēr konča boksterēja zem deguna.

 

Nesaku, ka pats biju baigi labs intervējamais, bet nu cmon...

Link to comment
Share on other sites

Beidziet viņu nolikt :(

Žēl jau nabaga skuķi palika.

 

Viņa arī tikai cilvēks. Jā nemāk stāstīt jokus un pati par viņiem nesmieties stāstot :< Bet vismaz viņai bija dūša piedalīties un kaut ko par sevi pastāstīt, ko iespējams kāds nezināja vai varbūt gribētu uzzināt, bet nav bijusi iespēja pajautāt. :)

 

Turpmāk intervijas veidošu nevis pēc pieteikumiem (mazāk), bet gan pēc paša brīvas izvēles (vairāk) ar sakarīgiem ID biedriem, kuri jau te ir kādu laiciņu, nevis jauniņajiem ,kuri vēlas interviju tikai tāpēc, ka nav ko darīt, vai tāpēc, ka nav nekad to darījuši ( Otrkārt, netaisīšu intervijas rakstiski ).

Tas zināšanai mīlīši! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevienu komentāru nēsmu lasijis. Manas domas:

Paldies Angelo. Biji nopietns.

Koņčiņa- Sākumā jau saprat ka nekā laba nebūs. Košlene + smiešanās nevietā.

Biju spiests noklausīties visu interviju, kaut gan bija lietas, ko pat negribēju dzirdēt.

Ko es jaunu uzināju? N E K O Likās ka tava dzīve apgrozas tikai ap alkoholu.

Bezjēdzīga intervija un 15min no manas dzīves. :facepalm:

Vaidzēja biški izsmeltāk pieiet tam. :megusta:

Nākamreiz bus labāk. Kad satiksu tevi tad jau atstāsi labāku iespaidu. :yey:

Vētējums 10 ballu sistēmā?

Angelo: 8 Koņčiņa- 3

Ar šādu pieeju intervijai,neviens biznesa koledžā neņems.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām skumīga intervija, konč, esi pamatīgi iebremzējusi ar parastu jautājumu tiešām atbildēm, uz beigām jau sāka uzlaboties situācija, bet nu jā... Un žuvene ar smiešanos bija traucējoša. Neko sliktu nesaku par cilvēku, bet intervija nebija necik baudāma.

Šitas man lika pasmieties: "minka..... nu jā tāda normāla" :D " Proti izteikties jā" :D

Angelo malacītis tik un tā. :)

Link to comment
Share on other sites

Tiešām skumīga intervija, konč, esi pamatīgi iebremzējusi ar parastu jautājumu tiešām atbildēm, uz beigām jau sāka uzlaboties situācija, bet nu jā... Un žuvene ar smiešanos bija traucējoša. Neko sliktu nesaku par cilvēku, bet intervija nebija necik baudāma.

Šitas man lika pasmieties: "minka..... nu jā tāda normāla" :D " Proti izteikties jā" :D

Angelo malacītis tik un tā. :)

Daļēji piekrītu.... :<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×