Jump to content
BAZILISKS

Sudziba Jb Putns*

Recommended Posts

1. Putns*

 

2.87.110.133.102:27005

 

3.demo

 

4.beigas

 

5.Nepārtraukti šauj ar ieroci bez iemesla, [ free dmg ]

 

6.

14) Ja pēdējais ieslodzītais iedur Sargam(CT), tad sargs drīkst durt pretī līdz momentam, kad uzraksta /lr vai ari nodurt, ja to nedara.
Situācija ir šāda, es palieku pēdējais, 10 sekundes paiet, neuzrakstu /lr, bet eju viņu nodurt ar nazi. Viņš saņem manu dūrienu un es saņemu arī viņa dūrienu. Stāvam ar 35hp, bet es kā attapīgs cilvēks devos uzhealoties, lai varētu atkal cīnīties ar pilniem spēkiem. Putns izdomāja izvilkt savu ak-47 un izlīdzināt situāciju iešaujot man abās kājas. Atkal devos uzhealoties un viņš atkal uzplēsa man kājai rētas. Tas atkārtojās vismaz 5 reizes.

 

7.JB

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu man padarīsi?!

Iesaku izolēt šo cilvēku no sabiedrības, jo viņa daunā slimība ir ļoti lipīga!|

 

 

Edit: ta ir slimiba nevis kautkads uzbrauciens! :(

 

speciāli priekš neziņiem! -

 

 

Nepaties WARN!

 

 

Musina nebija duelis bija tikai 2 palikuši es un viņš es vinam pa kajas pirksiem ievelku :D bet nenošāvu viņu!

 

Vismaz būtu spoileri apskatijušies :<

Edited by Putns
+wp, nevajag tik rupji mazais.
Link to comment
Share on other sites

dave tew bij laiks iemest wp bet izskatiit nevareeji? te nu reaali ir pateikt ka tas cilveeks tiesham naw vesels.. likums tew pa dzilju paceelies no taa netiira cauruma kuraa iekluva :D

 

UZVAR PUTNS JO JEBKURAA GADIJUMA HEALOTIES IR AIZLIEGTS KAD TEW IR DUELIS..a vinjs tewi noshaava tad tas ir tikai godiigi !

 

un WARN ir diezgan nepaties... dauna slimiba naw nekaads uzbrauciens.. TA IR SLIMIBA. bet lipiiga gan ta nebuus.. iedzimta vairaak !

 

ja ne oficiaals kapeec tad uzreiz nenoduura ?! :D tad jau ct pats velk laiku...

es neliku wp, un nav mans uzdevums izskatīt sūdzību :facepalm: // Dave

Edited by Musina
+wp
Link to comment
Share on other sites

Es liku wp, kas ir pilnīgi pamatots, turklāt, ja arī palasītu postu, tad saprastu, ka nav bijis "oficiāls" duelis, līdz ar ko tie noteikumi neskaitās. :<

 

Kā jau vakar rakstīju - neskatos jb, surf demkas. Tikai dd2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×