Jump to content
upacka

Bungee Jump

Recommended Posts

forši kad šādi nofilmē, cik šitais maksā, man arī vajag pamēģināt :D

20Ls darba dienās, 25Ls brīvdienās. Ja gribi lekt - lgk.lv, piesakies laicīgi, jo uz vietas pērkot biļeti reāli nāksies lekt pa tumsu, jo brīvdienās tur daudz gribētāju, un pa tumsu tur nekāds prieks nebūs lekt. Video, ja gribi ņemt - 5Ls, ņem līdzi tikai kur iemest viņu, ja nav, tad maksā 8 un iedos flešu.

 

No emotion? - Es tak tur biju pārbijies kā ieraudzījis zombiju, kas grasās man ar cirvi pa galvu maukt.

Link to comment
Share on other sites

Bez nevienas skaņas :D Parasti jau tur visi bļauj jā nenormālie, bet nu jā sejā gan pēc acu šaudīšanās turpu, šurpu un lūpām varēja pateikt, ka bikses pilnas :DD Esmu arī lecis 2 reizes, pirmajā reizē bišk bija hujova, jo likās, ka visas iekšas saleca smadzenēs, 2 reizē vispār bez stresa vēl ar atspērienu, bet tāpat man nav bail no augstuma, tur jau par visu padomāts, lai viss būtu droši un nekas nenotiktu, tapēc man liekas, ka tur nav par ko baidīties. :) Bet nu jā sajūtas pēc lēciena ir fantastiskas, nenožēlosiet ja pamēģināsiet.

Link to comment
Share on other sites

Bez nevienas skaņas :D Parasti jau tur visi bļauj jā nenormālie, bet nu jā sejā gan pēc acu šaudīšanās turpu, šurpu un lūpām varēja pateikt, ka bikses pilnas :DD Esmu arī lecis 2 reizes, pirmajā reizē bišk bija hujova, jo likās, ka visas iekšas saleca smadzenēs, 2 reizē vispār bez stresa vēl ar atspērienu, bet tāpat man nav bail no augstuma, tur jau par visu padomāts, lai viss būtu droši un nekas nenotiktu, tapēc man liekas, ka tur nav par ko baidīties. :) Bet nu jā sajūtas pēc lēciena ir fantastiskas, nenožēlosiet ja pamēģināsiet.

Kād skatījos video tajā picērijā, tad video bija skaņa, kad pārmeta fleškā vairs nebija, bet tāpat vairāk skaņas par vārdu "Jā" tajai sievietei lejā nepateicu. ;d

Link to comment
Share on other sites

Esmu lecis vienu reizi tikai!

Pats galvenais ir nepisties augšā,ja esi uzkāpis,lec!mazāk stresa,jo ilgāk skaties apkārt un lejā,jo vairāk paceļas asinsspiediens un smadzenes nespēj objektīvi domāt!Es kad biju,vnk pieķēdējos,paprasa viss ok?es saku,zaibisj,eju klāt un vnk uzreiz atspērienā lecu!Pāprplīsīs/nepārplīsis pohuj,apakšā ir ūdens,peldēt māku :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×