Jump to content
upacka

Identy Jaunumi!

Recommended Posts

Domāju, ka 99% nekas dd2 serverī nemainīsies, jo apšaubu ka tā ir failu vaina, to vienkārši vislaik kāds kroplīts krašo, kam te ir kaut, kas ne tā izdarīts vai uzbraukts.

Prieks par jaunumiem, ceru ka draugiem lapa un twitter lapa būs aktīva, jo tā vienmēr runā, runā, bet maksimums tās lapas ir aktīvs un atjauno kāds pusgadu, pēc tam vienkārši viņas aiziet novārtā.

 

p.s Valch kāda iespēja, ka Tu pēc 3 nedēļām vēl kaut ko rakstīsi twitter kontā? - 0

p.s.s vai mums visiem nav jāsūta pa jaunu nick/pw, kas ir admini dd2 serverī, vai arī varbūt citos? Man un vairākiem vakar nebija acc.

Link to comment
Share on other sites

viss jau būtu labi, bet dr`a nav pluginu, neviens nav T un nevar iziet savejiem cauri :D

:/

Sataisīts.

dd2 nav vel tlikts /me /rank /hp /rankstats /rank /top15 un tas ka raudna beigās rāda labako score, un nav /iedot plugins vairs :/

Sataisīts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, skatos, ka tiešām mgc acc ir pazudis. Es gan nezinu, kam vēl, tādēļ tie, kam ir pazudis - rakstiet mums. Es nezinu kādēļ ir pazudis, bet skatos, ka lielākajai daļai tie acc ir un uzminēt nevaru, kam ir pazudis.

Link to comment
Share on other sites

Bet to vispār ir iespējams novērst es domāju ka nē, jo kādu laiku atpakaļ crashoja gan gign, gan sudprojekts, visus pirmās vietas gign serveru listā, lai ķip iegūtu popularitāti / cilvēku pieplūdumu kādā citā konkrētā serverī, jo domāju, ka cilvēks kam nav sakara ar cs to nedarītu..

 

paraudi ;(

Link to comment
Share on other sites

Sen jau bija laiks uzrakstīt kādus jaunumus - cepums ūpim par to. Protams, viss ko es izlasiju, jau sen bija zināms un tā, bet vienalga prieks, kad visu kopā savilka un izveidoja tādu, kā nelielu domrakstu. :) Lai nu kā, turamies, cīnamies un galvenais, atrisināt tās problēmas ar dzelžiem, datubāzēm un citiem krešiem - sāk jau apnikt ( ne man, bet citiem ), mani tikai krata mājaslaps darbība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×