Jump to content
Bourryks

Darbs

Recommended Posts

Yo.

Gribēju jautāt - varbūt kādam ir kādi piedāvājumi par vasaras darbu jūlijā nepilngadīgajiem? Saprotu, ka tagad jau vietas gandrīz nekur nepalika, bet nu tomēr.

It kā darbu jau kādu laiciņu meklēju, bet sapratu, ka vairums darabvietu jau rezervēts maijā.

P.s Runa iet tikai par Rīgu.

Link to comment
Share on other sites

Maximās it kā vajadzēja strādāt gribošus skolēnus, bet cik dzirdēju, tad no viņiem tikai sliktas atsauksmes ir.

Nekādā gadījumā Maximu - attieksme vienkārši graujoša.

Ja vēlies darbu , tad vislabāk izmantojot sakarus, šeit maz ticams, ka kāds tev palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās darbu nepilngadīgais(normālu) var saņemt tikai pa blatam.

Nedirs. Es 1 mēnesi nostrādāju 1 aģentūrā ar algu 7ls/h. Ir pazīstami nepilngadīgie, kas strādā normālos darbos ne-pa-blatam.

Link to comment
Share on other sites

Nedirs. Es 1 mēnesi nostrādāju 1 aģentūrā ar algu 7ls/h. Ir pazīstami nepilngadīgie, kas strādā normālos darbos ne-pa-blatam.

Tad varbūt kaut ko ieteikt vari? To pašu aģentūru? :/

Link to comment
Share on other sites

Ja ir sakari, tad darbu arī var atrast tāpat, un pa blatam nav nekas. Pelnu diezgan normāli.

 

Esi interesējies par darbiem kādos būvniecības veikalos? Daudzi pazīstamie strādie noliktavās tajos veikalos. Pelnot arī tā... ne ļoti daudz, bet nu kaut kāda jau tur nauda sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir sakari, tad darbu arī var atrast tāpat, un pa blatam nav nekas. Pelnu diezgan normāli.

 

Esi interesējies par darbiem kādos būvniecības veikalos? Daudzi pazīstamie strādie noliktavās tajos veikalos. Pelnot arī tā... ne ļoti daudz, bet nu kaut kāda jau tur nauda sanāk.

Tādos kā Depo un Krauta? Man it kā netālu no mājām ir K-rauta, bet sākumā nebiju iedomājies kaut kā.

Un cik tad ir tas - ne ļoti daudz? 100-150?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×