Jump to content
atkars

Playnite

Recommended Posts

steamam jau arī var pievienot, ne tā? 

var, bet izskatās, ka šeit var redzēt cik stundas esi nospēlējis.

steam pievienojot non-steam speli nevar redzēt.

Link to comment
Share on other sites

@@akka, steam overlay tikai traucē ja grasies spēlēt spēli kurai ir jau savs. piemēram, origin, uplay un gog spēles, bet tehniski jā, var.

 

piemēram, piemetot overwatch kā non steam spēli notiek sekojošais - katru reizi ejot tajā ir jāvada battlenet logins. sāk palikt frustrating ja ir 2 factor authentification

 

te var redzēt arī steam u.c platformu spēles kas tev nav ieinstalētas - viss vienā vietā

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

es cerēju, ka ir kaut kāda vieta kur saglabā paroles un pa taisno tevi ielogo iekšā, 2k18 tomēr.

 

es pievienoju heroes of the storm spēli steam, palaidu un man spēle palaidās caur battle.net, es to pašu izdarīju caur playnite un notika tieši tas pats bez jebkādiem 2auth loginiem.  + man kā aktīvam steam čatotājam labāk ir, ka nelaižot spēli lejā varu čatot un pateikt, ka tomēr to unbanu iedot nevarēšu un lai liek mieru. 

 

izmantotu ja būtu izdomāts vēl kas labāks. 

 

no reply, katram patīk savas lietas.

Link to comment
Share on other sites

to ow login prasīja kad laidu overwatch.exe pa taisno bez battlenet loga atvēršanos un zilās play pogas spiešanas

 

ja tev steam chats ir must have, tad protams sakarīgāk ir lietot steam, bet za to ja man tas nav vajadzīgs, tad man nevajag paļauties uz steam lai palaistu kādu no spēlēm kas ir ārpus tā + playnite atpazīst lielāko daļu spēļu automātiski un pievieno tās sarakstam, kamēr steam tev tas ir jādara manuāli katrai

 

p.s. i bet u meant reply not replay

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×