Jump to content

Recommended Posts

Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER: [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN: walter
REASON: cheats
TOTAL: permanent
TIME LEFT: permanent
.
Nick- LEGIT 

Sodien gribeeju ieiet serverii, mani izmeta un paradija ka bans !! 
 
Naaku pie jums parso banu. 
 
Skatiijos topiku kur pamaaciba kaa rakstit suudzibu, un domaju tacu demo ir jabut !! Izskatiju visas mapites CSGO un nevaru so demo atrast, mekleju pamacibu Youtube, Youtube radija ka jabut itka mapitei Replay !! Bet nav vinas, esmu sokaa, Pagais nedel ja nemaldos Setstdien biju spelejis un  kad beidzu spelet vienkarsi izgaju no servera, neizmeta ka butu banots ;/  un sodien izmeta ;/ 
 
Luugums peec paliidziibas. 
Link to comment
Share on other sites

ES atvainojos par manu rakstibu, jo man nav uzliktas garumziimes uz klaviatuuras. 

 

Bans ir vecaaks par 24h, es atradu sudzibu par mani, es vau piebilst ka visi fragi bija uz skanu nemti un gamesence, es jau Adminam Walteram uzrakstiju, kas un kaa. 

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš iesniegtajā @@ernerino sūdzībā par tevi, ir skaidri redzams, ka tu izmantoji kāda veida palīgprogrammas (šai gadījumā cik nopratu wh). Nezinu vai tur vairs ir ko apstrīdēt, ja @@Walter jau to sūdzību ir izskatījis, un nonācis pie lēmuma tevi banot. Varbūt pats @@Walter vēl kaut ko ierakstīs, bet ja nē, tad unbanu laikam var nopirkt pie akkas un boomixa, bet neesmu drošs.

Paldies par sapratni, slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×