Jump to content
DEVIL54

Sūdzība/unmute

Recommended Posts

Public serverī Admins: atkars

 

baidzās spēle mapē : De_inferno 

pateicu : kapēc bija tik viegli , jūs taču esiet tādi boti 

 nakošās mapes sākuma uzlika mute 7 min 

ps. konsole nevarēju atrast mute reason un laiku 

 

7min mute uzlika nākošās mapes wormupā laikā 0:58

 

16h mute uzlika raundā 8. pēdējās 0:02 sekindes

 

Kad beidzās 7 min mute neilgi pectam uzlika mute uz 16h 23min 

 

 

 [boomPanel] --------------------------------
 [boomPanel] You have an active mute
 [boomPanel] Reason: Bad language
 [boomPanel] Timeleft: 16 hours 23 minutes 
 [boomPanel] --------------------------------
 
lai gan arī neko tādu nepateicu laikā/raundā 6. ( laikā 1:13) pateicu ( paldies par palīdzību kad mani nošāva) 
 
neredzu iemeslu kapēc man uzlika 16h 23min mute 
(nebrīdinaja ne mutiski ne čatāka ka būs mute)
 
Screenshot ar mute : http://prntscr.com/ivsvak
 
Spēles demo kurā saņēmu mute nevaru pievienot jo rādas Error (Error No file was selected for upload)
ps. ja jums vajag demo tad sazinaties ar mani (http://steamcommunity.com/id/robcixx/ ) es jums varu viņu aizsūtit vai arī atrodiet De_cache demo laikā : 2018-03-24 18:06
 
citreiz ir tāda sajūta ka viņš muto tika mani jo skaidri de_cache demo var redzēt kā spēlētājs : Jake lamājas un admins : atkars neko par to nedara un ir arī bijusi citi incidenti ka neparko iedod mute kā vakar mapē : DE_inferno( 2018-03-23 20:33 )spēletājs cLarkijs saņēma mute lai gan arī viņš nelietoja voice chat

2018-03-23 13:53

Edited by DEVIL54
Link to comment
Share on other sites

OK, tas ''Redzēt kā spēlētājs : Jake lamājas un admins : Atkars neko par to nedara un ir arī bijusi citi incidenti ka neparko iedod mute kā vakar mapē'' ES PAT SPECIĀLI NERUNĀJU JO ZINĀJU KA ATKARS NOMŪTĒS MANI. Es lamājos kad viņa nava klāt, un tikai lops, ēzelis, sivēns, ruksis. Nekādi stiprāki lamu (jā lama=dzīvnieks)  vārdi no manas puses nenāk. 

Nezinu par ko Atkars viņu nosodīja, bet no šitā tādi vārdi ''idiots/i'' lido arā kā ūdens no krāna (ir arī citi).

 

Nedodat man vārnas...
 

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

Zinot DEVIL54 

Čalis Ir ļoti neadekvāts 

bieži lamājās Ar asiem lamuvārdiem 

Tomēr serveri apmeklē arī mazi bērni .... 

 

 

labak nerunā tu cLarkijam mute neparko liec visulaiku

Link to comment
Share on other sites

clubstep tu īstenībā esi tads mīkstais AM serveri visu laiku visiem mute liec un gag vienu reizi ieraksta čata kko sliktu AM mapē uzliek gag uz mēnesi

Link to comment
Share on other sites

https://plays.tv/video/5a3025d574aa45fd38/nelam-jies-davai-b-e-?from=user

 

manās acīs stīl pelnījis perm banu.  :hmmm: Serverī tu nevari pateikt teikumu bez lamuvārda tapēc toreiz arī bija šis te prikols. Es saprotu var nolamāties, ja kautkas nesanāk vai kā tā, bet ja tu katrā teikumā pasaki vismaz vienu lamuvārdu nu veci es nez.. sāc atradīnāties nākotnē noderēs. 

 

Augstāk ir piemērs, ka tev vēl nav sapratne kā komunicēt ar cilvēkiem pieklājīgā manierē un tavos 16 gados lēnām vajadzētu saprast, kā to dara...

Link to comment
Share on other sites

Gag/mute termiņu sistēma ir dīvaina, tāpēc arī 7min un 16h gagi tika iedoti, kaut ar abiem gribēju uzlikt septiņas dienas.

 

Devilu esmu mutojis vairākas reizes un kaut kā sāka piegriezties likt katru otro mapi. 

 

Netaisies te par labiņo, jo visi serverī tāpat zina ka tev mute kā leidera vārti.

 

P.S. Ja kāds lamājas, tad arī tam seko mute. Beidziet sacerēt pasaciņas lai kaut kur izlīstu. 

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×