Jump to content
atkars

UNBAN [PUB], aimbot, maiga paduse

Recommended Posts

1. 

 

Disconnect: You have been banned from the server

 
SERVER: [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN: mindfuck
REASON: Aimbot
TOTAL: permanent
TIME LEFT: permanent
 

2. Spēlēju un tieku izbanots, nav ko īsti aprakstīt.
3*. PUB vēl nav GOTV un pats demo randomā nerakstu.

4. ~15:15, 26. 12. 2017

Link to comment
Share on other sites

tu man tik ļoti iepatikies, ka tevis dēļ, beidzot, saņēmos un lejupielādēju garumzīmes!!!

es nezinu, reizēm šķiet, ka man ir tāda ārpuszemes dota ciplanētiešu dāvana noteikt kurš čīto un kurš nē, bet šis noteikti pat nebija tas gadījums kur man vajadzēja šo spēju izmantot, haha

 

sāksim ar inferno demku, šeit drīzāk nepastāstīšu, kas ir 100% čīti un kas nav, bet gan savu loģisko domāšanu un kapēc es nospriedu un sapratu, ka tu lieto palīgprogrammas.

 

1. pirmie divi fragi ir, kas mani patiesi ieinteresēja un lika turpināt tevi kārtīgi pētīt, tā varēja būt nepatīkama sagadīšanās, ka tu tā ļoti ''visapkārt'' sprayo, vai arī tev ir visinteresantākā ''spray controle'' pasaulē!

 

starp šo posmu ir divi fragi kurus es nosākuma gribēju saukt par triggerbotu, bet tad sapratu, ka (laikam) esmu galīgi greizi nošāvis, bet grūti pateikt jo, nav tā ka holdoji anglu pie pašas durvju maliņas, bet īsumā, tapēc, ka neko šeit nesaredzēju, te īsti neko nevaru tev pārmest.

 

2. 2:30 es ļoti ievērejo, ka taisi šo kustību turpmāko spēles laiku kad izšauj, protams tā arī varēja būt sagadīšanās

3. 2:38 atkal šī pati apļveida kustība, kas manās acīs liecina par kaut kādu aimbotu

4. 3:11 atkal maziņa apļveida kustība pēc šāviena, bet nav tik izteikta

5. 4:14 un atkal šī apļveida kustība pēc šāviena, kas liecina par somekind of aimbotu

6. 5:50 šis nebūs īsti takā cheat exposing moments, bet neliela lieta ko es ievēroju un kas man personīgi likās jocīgi, ir tas, ka tad kad spēlē ar m4/ak47 tu ļoti ātri kad kādu nošauj pārstāj šaut. parasti kad es pa kādu nosprejoju, man nav tā, ka pārstāju pēc 1 lodes pēc pretinieka nāves šaut, bet hell, tu esi tik ārkārtīgi labs un ar mežonīgu reakciju, am i right? ( šis pats moments ir arī demkas pirmajos divos fragos )

 

smieklīgi arī tas, ka tad kad nomisso kādu awp shotu, tu šo ''apļveida'' kustību nekad netaisi. 

 

šis viss inferno, pagaidīšu atbildi no viņa, pectam ielikšu par mirage

 

edit: gribas arī piebilst to, ka tu nespēlēji no sava main profila, bet kaut kāda ar 14h ( šis galīgi neietekmēja, to kapēc es tevi nobanoju, bet fun fact )

Link to comment
Share on other sites

aj nodzēsās man tas ko biju tev sagatavojis uzrakstīt

 

mirage

 

1. pirmais moments kur tu šauj ar usp, in-game likās aizdomīgāks, atkal tev tās jocīgās kustības, kad šauj ar uspu

2. no 3:50 ja nemaldos, ar tā kratīšanās kad šauj ar novu

3. no 08:00 ingame izskatījās, ka ļoti kratās kad shortā šāvi džeku, bet tagad pētot vairs tik sketchy neizskatās.

4. 8:50 tā noraustīšanās ir ļoti acīm nepatīkama

 

tagad uz šo visu skatoties, varbūt vajadzēja patērēt nedaudz vairāk laika jo rīkojos pārāk impulsīvi, vajadzēja ieķert vēl kādu momentu, bet man personīgi ar šo pietiek lai pateiktu, ka viņam kaut kāda veida aimbots ir, precīzi, noteikti nepateikšu kāds, bet vai jums ar to pietieks, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

šoreiz garām, Janka. No sākuma inferno skatoties nesapratu, ko tu domā ar to "raustīšanos", bet nu mirage novas momentā es sapratu, bet nu tas patiešām nebija nekas ievērības cienīgs, tas var būt jebkas, trīcošas rokas, jūtīga pelīte, liels dpi. Bet nu banu var atstāt, man šitas baklažāns nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

nu nav tur aimbots, 2 reizes abus demo noskatījos, ir daži shady momenti, bet nu nav nekas tāds kur būtu jādod bans. par to ka viņš taisa tos apļus kad šauj.... es pats arī pa laikam tādus taisu un "Šmukss" arī kad spēle ar p250/awpiku taisa tādus apļus.

 

nākošreiz varbūt uzreiz nebano bet pajautā citiem adminiem lai viņi arī paspeco, lai būtu 100% pārliecināts ka viņš čīto.

 

Danny/Dzivnieks/Lindards/Go Hards Warnots... - 17. punkts.

 

UNBANNED. TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×