Jump to content
Flee

Floyd vs Conor

Recommended Posts

Kā jau zinām, pēc nepilnām 10 stundām būs gadsimta cīņa.


Floyd Mayweather vs Conor McGregor


Veidoju šo topiku, jo vēlējos painteresēties par jūsu domām kurš uzvarēs.


Pats personīgi atbalstu Conoru, bet būsim godīgi, šis nav MMA.


Tas ir boksa ringā, kur Floyds ir vel nepārspēts savā profesionālajā karjerā, labākais aizsardzības bokseris savā ērā.


Ņemot vērā ka boksā ir 12 raundi un Conors nav izturības ziņā spēcīgs, viņam vajadzētu piebeigt cīņu ,apmēram, 3 līdz 5 raundiem vai arī sāksies sūdi.


 



 


Gribu dzirdēt jūsu domas un secinājumus.


Es saku ka Floyds uzvarēs by TKO 7 vai 8 raundā.


Link to comment
Share on other sites

gadsimta cīņa. :DDDDDDDDDDDDDD

 

Smieklīgi liekas, bet gadsimta cīņa tā ir. 

Jo par to runā vairāk cilvēki nekā super bowl'ā.

Tāpēc nevajag uzreiz izteikt asu kritiku vai būt ļoti sarkastiskam par to.  :/

Link to comment
Share on other sites

any idea, kur netā varēs skatīties tiešraidi labā kvalitātē? Floyds paņems.

 

Arī meklēju saitus kur varētu skatīties, pagaidām neesmu atradis. :(

Link to comment
Share on other sites

Kas tur impossible, vienkārši MCgregors piekāpās tam mīkstajam lai cīņa notiktu ringā un gregors nav nekāds iesācējs, lai izturība būtu sūdīga ... Gregoram ir ātri un spēcīgi sitieni, trāpis tam čuvakam un viss, viņš būs jau metams .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas tur impossible, vienkārši MCgregors piekāpās tam mīkstajam lai cīņa notiktu ringā un gregors nav nekāds iesācējs, lai izturība būtu sūdīga ... Gregoram ir ātri un spēcīgi sitieni, trāpis tam čuvakam un viss, viņš būs jau metams .. ;)

 

Neizmirsti to, ka tas ir ar boksa cimdiem un bokseriem sitieni jauzņem biežāk, jo tas nav oktagons, bet gan 4 stūra rings.

Un Mcgregors nepiekāpās, pats piedāvāja iet boksa ringā.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur impossible, vienkārši MCgregors piekāpās tam mīkstajam lai cīņa notiktu ringā un gregors nav nekāds iesācējs, lai izturība būtu sūdīga ... Gregoram ir ātri un spēcīgi sitieni, trāpis tam čuvakam un viss, viņš būs jau metams .. ;)

Es jau domāju kad Meivezers vinnēs, vinš nevienu reizi vēl nav piekāpies pretiniekam, bet es neteiktu, to kad MCGregors, slikti cīnijas, bija ļoti interesanta priekš manis cīņa, vairāk jau es gribētu MMA , bet nu, bokss arī bija labs !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×