Jump to content
Gritzz

Daži Ieteikumi No Manas Puses

Recommended Posts

Sveiki, tātad šodien spēlējot serverī ieraudziju dažas servera nepilnības kā arī dažas lietas ko varētu pievienot.

 

1. [JB Serveris] Sākšu ar to ka neredzu jēgu TeamKill liegumam, ja kāds to man spēj izskaidrot tad varbūt aizleks.No manas puses tas liekas nevajadzīgi, šodien wipeoutā T bija iegājuši un es nospiedu pogu lai sāktu wipeout, nokilloju 2us cilvēkus un norāvu banānu.Like, kāda no tā ir jēga?Kapēc lai es to nevarētu darīt?Varbūt iekš CT komandas es saskatu kaut mazu jēgu no tā bet par T runājot, Kooo?

 

2.[iDENTY Serveri] Tātad otrais suggestion ir tāds ka varbūt servera īpašnieks varētu domāt par HnS servera palaišanu?Manuprāt diezgan interesanti un jēdzīgi, būtu prikols.Nezinu protams vai tas ir grūti utt, bet nu tas varētu būt interesanti.

 

3. [JB Serveris] Iedvesmojos no Zatlera kas vienu dienu uz IDcash hostoja eventus, bija diezgan interesanti tāpēc nolēmu ka - Varbūt eksistē iespēja ka katru nedēļu noteiktā dienā, noteiktā laikā varētu veidot šādus eventus?Protams ne uz IDcash bet teiksim uz spēles punktiem un reizēm arī uz IDcash ja akkai nav žēl.Manuprāt serverī būtu interesantāk.Tātad, lūk atbildes uz dažiem jautājumiem ko jūs varētu uzdot - 

 

Kas konkrēti būs šajos eventos? - Šajos eventos varētu būt daudzkas, pieļaujama ir arī iespēja ka spēlētāji varētu ieteikt dažādas spēles.So jā, manuprāt varētu but interesanti, pamainītu mazliet gameplay.Ja jau es apsēstos un padomātu tad idejas priekš spēlēm pašas ienāktu prātā.

 

Kas vadīs šos eventus? - Manuprāt šos eventus varētu vadīt admini, pieļauju ka serverī ir admini kas tiešām ir pietiekami atvērti priekš šādiem eventiem.Manā galvā tas ir tā ka admini pa nedēļu varētu pieteikties kas būs uz vadīšanu, domāju ka serverī  ir pietiekami daudz admini lai katru nedēļu Svētdienas vakaros ap 8iem varētu sadabūt kaut divus adminus.Ja nu galīgi nē tad varu pats kautko padarīt, bet admins būtu vēlams jo adminiem ir piekļuve pie servera komandām.

 

 

Nu tad jā, tas laikam pagaidām arī būs viss - Ar cieņu Vespertilio.

Link to comment
Share on other sites

Katru nedēļu jau ir idpunktu spēles. Par tk ,manuprāt,bans ir vajadzīgs. Ja Tevi katru raundu team-killotu. Vai Tu būtu priecīgs?

Par idcash spēlēm- Es ar Zatleru esmu puslīdz vienojies, ka vienreiz mēnesī kopā rīkosim idcash spēles.

Link to comment
Share on other sites

1) Kpc cilvēkiem būtu jācieš dēļ tā ,ka kāds terrors sačakarē piemēram wipeout negaidīti ieslēdzot to? 

2) Hns is dead in csgo... Vienīgais kur viņš bija aktuāls bija 1.6

3)Katru piektdienu 21.00 notiek punktu spēļu events kurā var piedalīties jebkurš un kuru hosto parasti boomix/walters. Citreiz pat ir iespējams dabūt idcashu. Ir speciāli izveidota mape priekš šīm spēlēm ,kā arī tiek veidota jauna ar vairāk minigames.

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tātad šodien spēlējot serverī ieraudziju dažas servera nepilnības kā arī dažas lietas ko varētu pievienot.

 

1. [JB Serveris] Sākšu ar to ka neredzu jēgu TeamKill liegumam, ja kāds to man spēj izskaidrot tad varbūt aizleks.No manas puses tas liekas nevajadzīgi, šodien wipeoutā T bija iegājuši un es nospiedu pogu lai sāktu wipeout, nokilloju 2us cilvēkus un norāvu banānu.Like, kāda no tā ir jēga?Kapēc lai es to nevarētu darīt?Varbūt iekš CT komandas es saskatu kaut mazu jēgu no tā bet par T runājot, Kooo?

 

Tieši tādu indivīdu kā Tu dēļ, ir šāds noteikums.

 

2.[iDENTY Serveri] Tātad otrais suggestion ir tāds ka varbūt servera īpašnieks varētu domāt par HnS servera palaišanu?Manuprāt diezgan interesanti un jēdzīgi, būtu prikols.Nezinu protams vai tas ir grūti utt, bet nu tas varētu būt interesanti.

 

Kāda jēga no tukša servera? Šeit jau vairākkārt ir bijis hns serveris, kas ir stāvējis tukšs.

 

3. [JB Serveris] Iedvesmojos no Zatlera kas vienu dienu uz IDcash hostoja eventus, bija diezgan interesanti tāpēc nolēmu ka - Varbūt eksistē iespēja ka katru nedēļu noteiktā dienā, noteiktā laikā varētu veidot šādus eventus?Protams ne uz IDcash bet teiksim uz spēles punktiem un reizēm arī uz IDcash ja akkai nav žēl.Manuprāt serverī būtu interesantāk.Tātad, lūk atbildes uz dažiem jautājumiem ko jūs varētu uzdot - 

 

Katru piektdienu plkst. 21:00 ir IDP spēles.

 

Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×