Jump to content
lowbobby

Sūdzība

Recommended Posts

1. Scorpio

2. Vai tas ir normāli ka admins csgo 1v1 arēnā slēpjas bāzē un saka ja es pušošu virsū viņš nenāks ārā un slēpsies, apvainojas uz to ka es viņu saucu par loxu? Kur redzēts ka arēnā nav atļauts skriet virsū? ir tādi noteikumi? Čalim  mazliet sakāpis, domā dabūjis acc var darīt ko grib. Kad spēlētājs sāk pušot čalis sāk raudāt un slēpties. Liekas ka adminam nav vairāk par 14 gadiem. Iesaku izvērtēt adminus kuriem liekat xb funkcijas.

3. Nav scrn un nav dem. domāju jums automātiski ieraksta gotv bet laikam nav.

 

 

SERVER: Counter-Strike: Global Offensive
ADMIN: Scorpio
REASON: Abusive
TIME: 30 min
Link to comment
Share on other sites

admins gribēja atbildēt, bet laikam pārdomāja. 

 

man būtībā vienalga kā kādu nosauc, ir izveidota opcija mute / gag, sliktākajā gadījumā perma mute/gag, ja admins viņu neprot izmantot, tad atradīsim citu vietā, kurš pratīs. 

 

patīkami, protams, ir parādīt, ka vari nobanot, ka ir vara, bet vēl patīkamāk ir kad neņem tādus vārdus pie sirds, paldies.

 

+1 brīdinājuma punkts.

Link to comment
Share on other sites

admins gribēja atbildēt, bet laikam pārdomāja.

 

man būtībā vienalga kā kādu nosauc, ir izveidota opcija mute / gag, sliktākajā gadījumā perma mute/gag, ja admins viņu neprot izmantot, tad atradīsim citu vietā, kurš pratīs.

 

patīkami, protams, ir parādīt, ka vari nobanot, ka ir vara, bet vēl patīkamāk ir kad neņem tādus vārdus pie sirds, paldies.

 

+1 brīdinājuma punkts.

Nu tā, manu mīļo akkuci, gadās, kad pieņem nekompetentus adminus un neveic adminu pārbaudi viņiem nezinot. Adminus vajag ik pa laikam testēt un skatīties kā viņi uzvedās serverī. ;)
Link to comment
Share on other sites

Tātad, sākšu ar to , ka demo man nav (Un bana atstāšana viņam vai nē paliek administrācijas ziņā.)

(Vairs tas nav svarīgi, jo bans jau ir pagājis..)

Sākasim ar to, ka arēna serverī katrs spelē kā māk, un neviens viņam to nevar aizliegt.

Mape  am_must 2014

Mape ir domāta un paredzeta šaušanai no attāluma. (Bet tas tā)

Šis indivīds "BobbyG" izdomā sākt pushot virsū tadā mapē . Nu labi kapēc gan nē? Neviens jau viņam to nevar aizliegt, jo katrstaču spelē kā māk.

Tad nu es ta izdomāju, ka tieši pret viņu spelēšu savādāk, jo nepatīk, ka tāda veida mapēs kāds skrien virsū.

Pret viņu tā teikt sāku spelēt  "žurkojot" . Bet kapēc gan nē? Katrs taču spelē kā māk un grib, ne tā?? Un kapēc admins to nevarētu?

Taču viņam tas protams nepatika,  un sāka izrādīt negācijas čatā, lamāties utt.

Protams, ka tad sekoja gags viņa virzienā , jo vienam taču nepatīk, ka čata kāds lamājās.

 

Tad viņš man uzraksta privāti  @admina čatā ," ka es esmu kaut kāds daunis, kam esot iedots admins serverī. "

 

Uzskatīju, ka tas jau ir nedaudz par traku, un līdz ar to sekoja bans 30 minūtes par abuse.

 

Un pēc šitā Tu askrien forumu un uzraksti tā teikt "sūdzību" pie kuras pats vien bija vainīgs.? Es pareizi saprotu?

Ir jāseko līdzi un jādomā ko Tu runā/raksti. 

 

Šeit ir ziņa , ko vēlējos postot, bet nevarēju jo topic jau bija ciet..

Centos uzrakstīt visu kā pirmajā reizē, bet varbūt kko būšu aizmirsi, nezinu.

Un uzskatu, ka 30 minūtes nav tur nekāds gads, par ko būtu tik ļoti jāpārdzīvo..

Ja vajag proof visam šitam, jautājat viņam ...

 

Palūdzu akk'am lai atver topic. Paldies!

P.s  Simplij ja uzskati, ka esmu "nekompetents admins un neprotu ar to apieties, tad droši ņem nost. Es pārdzīvošu.

Edited by quattro#
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār bija citādāk, Tu nevis žurkoji bet čatā teici ja jau es rašoju tad es slēpšos utt es sākumā domāju ka TU par kādu citu to saki, lab es spēlēju tālāk un tad skatos ka Tu žurko es prasīju ko Tu dari, un Tu atbildēji ka pret mani Tu sēdēsi spawnā un slēpsies es Tev uz to atbildēju kas Tu lohs esi? Kam gan cs ir domāts ja ne spēlēšanai nevis spēlēt slēpšanos, ja gribi paslēpes ej uz speciālie hide and seek serveriem.

Neiet runa par to ka man 30min bija jāgaida utt iet runa par to kā admins izturas pret spēlētājiem, ar tādu attieksmi tikai aizden tautu no servera. Jā labi gag bija pelnīts, bet nejau bans.

p.s. atdmin čatā nerakstīju ka esi daunis, es uzrakstīju kas tas par adminu kurš slēpjas bāzē..

 

Bet nu tikko sapratu, ka Tu dēls esi tikko saņēmis acc un vēl īsti neesi iepazinies ar noteikumiem kā un kuros gadījumos izmantot savas acc tiesības, gan xb flagu un gag/mute/silence u.c flagus.

Ieteiktu pastudēt sīkāk kas un kā ;) 

gl. var vērt ciet tpt bans sen jau nav aktīvs

 

Link to comment
Share on other sites

 

Tas nav konkrēti uz tevi attiecināts, tas ir vispārināti.

 

 

Kāda starpība kā spēlē? Kāda starpība, ka to dara admins? To varēja darīt jebkurš cits spēlētājs un tas tāpat nedod tev tiesības viņus saukt par lohiem. :29:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×