Jump to content
atkars

Postu editošana

Recommended Posts

Silti ieteiktu moderatoriem un citiem cilvēkiem ar attiecīgām pieejām beigt labot citu lietotāju postus. Nekādus "edited by <insert nick> <text>". Cieniet manas tiesības. Es nevēlos lai kāds ar tukliem pirkstiem ņemas gar maniem postiem. 

Link to comment
Share on other sites

Cik atmiņa neviļ, tad tikai šis:

 

https://identy.lv/forum/index.php?/topic/23704-ieteikumi-csgo-serveriem/?p=252355

 

To pašu varam redzēt arī šeit, tikai uz citu useru ādas:

 

https://identy.lv/forum/index.php?/topic/24043-web-ieteikumi/?p=254948

 

Ieteiktu atradināties no šīs kaites. Priekš tam var izveidot jaunu postu un adresēt konkrēto cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

A kāpēc pēkšņi vajag papildus postus vākt, ja var komentāru pierakstīt tāpat? Tiešām, neskaitāmus gadus, tas nevienu netraucēja, bet te pēkšņi princesei tas kaulus lauž

Link to comment
Share on other sites

Parādītie posti netika editoti, bet es drīzāk teiktu ka tā ir administrātoru atbilde par teikto. Nesaprotu vienu lietu... Gadiem te tā ir bijis, un pēkšņi tev nepatīk iestrādājusies sistēma. :<

Link to comment
Share on other sites

Šīm personām tādas pieejas ir iedotas ar nolūku, lai tie spētu editot jūsu postus, tas jau tev bija jāsaprot un domāju ka arī saprati, vienkārši kaut kādas kaprīzes uznāca or smthn.

- Vienīgais par ko piekrītu ka nav vajadzības rakstīt pašā postā, bet gan Moderātora komentarā, kā to izdarīja @akka tevis norādītajā postā, bet tieši pretēji izdarīja @simplijs. Taču neskatoties uz to visu, nedomāju ka par šo vajadzētu celt baigo jezgu, čill vec, tavus postus neaiztiek jūzeri, bet gan cilvēki ar attiecīgiem statusiem un viņi šajos amatos nav ielikti prieka pēc, ja viņi kaut ko edito or smthn, tad tam ir attiecīgs iemesls.

Edited by enygma
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kāpēc daži uzskata, ka šeit esmu uzcepies vai taisu bardaku. Vienkāršs ieteikums lai to beigtu darīt. o_O

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Kur es esmu teicis, ka topiki ir nepārskatāmi? Citātu studijā. Nepārskatāmas ir vietas kur tiek citēti posti viens pēc otra. 

 

Kur es esmu teicis, ka gribu lai kāds veidotu 4 vārdu teikumu? Citātu studijā. 

Link to comment
Share on other sites

Lieks topiks, ja nav vajadzības veidot papildus postu var ierakstīt atbildi lietotāja postā. Tāpat arī fazijs edito ārā lamuvārdus n shizzle. 

 

 

edit by fazijs : man patīk editot tavus postus :) (un man patīk vārds shizzle)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×