Jump to content

enygma

Lietotājs
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

enygma last won the day on December 7 2015

enygma had the most liked content!

About enygma

 • Rank
  Zina, kur kas atrodās!

Profile Information

 • Dzimums
  Neteikšu

Recent Profile Visitors

3013 profile views
 1. @@Klaavushka 2k18 arī jks
 2. enygma

  Balvas

  Pamests suns - Saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 2000 Sveiciens - Saņems visi kuri ir izveidojuši čau topiku. ( LAI SAŅEMTU, JĀNORĀDA ČAU TOPIKA LINKS ) https://identy.lv/forum/index.php?/topic/21991-sweg-čau/ fake oldschool - identy ir reģistrējies vismaz 5 gadus (Pietrūkst gads līdz oldskuul ;( )
 3. Yo, es, EU reģions un Origin 11 serveris, ign: enygmabro
 4. Kas tas par murdzisku ieteikumu ? Ja adminu nav serverī dari sekojoši: - Iemet forumā reportu un Block communication un viss, lel.
 5. Šīm personām tādas pieejas ir iedotas ar nolūku, lai tie spētu editot jūsu postus, tas jau tev bija jāsaprot un domāju ka arī saprati, vienkārši kaut kādas kaprīzes uznāca or smthn. - Vienīgais par ko piekrītu ka nav vajadzības rakstīt pašā postā, bet gan Moderātora komentarā, kā to izdarīja @akka tevis norādītajā postā, bet tieši pretēji izdarīja @simplijs. Taču neskatoties uz to visu, nedomāju ka par šo vajadzētu celt baigo jezgu, čill vec, tavus postus neaiztiek jūzeri, bet gan cilvēki ar attiecīgiem statusiem un viņi šajos amatos nav ielikti prieka pēc, ja viņi kaut ko edito or smthn, tad
 6. Nav. - Kāds no "Apple" produktiem ?
 7. enygma

  Musician.

  Not bad dziesma, jau biju dzirdejis - 6/10.
 8. enygma

  Musician.

  Galīgi skābs gabals, dawg, meh - 3/10.
 9. - Tā jau variants neslikts, tikai nedomāju ka priekš manis un ja nav priekš manis, tad arī īpaši nesaista, tadēļ 5/10. Takā te visītis gāja pa gaisu un lols divatā tad ieņēmām virtuves galdu: Bet mans ikdienas galds ir: Ziemas semkas arī tiek ēstas, lel:
 10. Māān, es gaidīju veselu minūti līdz tam unrealajam šotam, smuks jau bija, bet ne tik smuks lai pazaudētu minūti no savas dzīves.
×