Jump to content
nopper

Ieteikums SURF serverim (varbūt citur arī)

Recommended Posts

Iesaku uzlikt serverī tā lai varētu lietot mic tikai tad kad sasniedz scrub vai kaut kādu augstāku ranku.

Lai nebūtu tā ka ienāk kaut kādi random somi/zviedri/krievi/u.c. un sāk mikrofonā runāt beztolkā, kā arī latvieši.

Var to arī BHOP serverī ieviest ja tur tāda problēma ir.

Link to comment
Share on other sites

tam domāti admini un !calladmin komanda

 

nedomāju, ka vajadzētu likt tādu lietu, jo vienkārši ir daudz normālu cilvēku kuri nemāk ne lekt, ne surfot, piemēram frogs, tieši tapēc mēs nevaram aizliegt cilvēkiem runāt. :) 
 

Link to comment
Share on other sites

tam domāti admini un !calladmin komanda

 

nedomāju, ka vajadzētu likt tādu lietu, jo vienkārši ir daudz normālu cilvēku kuri nemāk ne lekt, ne surfot, piemēram frogs, tieši tapēc mēs nevaram aizliegt cilvēkiem runāt. :) 

 

 

 

pret, reti ieeju paspēlēt, bet parunāt gribas

Tad varbūt kaut kādam laikam noteiktam jābūt nospēlētam 10-20min (vienu mapi pasēdēt nav tik grūti). Jo es esmu bieži bijis serverī kad nav adminu. Ir tādi 3 admini kuri bieži ir serverī bet viņi kopā iet spēlēt mm un neviens admins nepaliek vairāk. Būtu forši ja kaut ko sakarā ar to izdarītu. Varbūt pieņemt kādu papildus adminu.

 

Esmu pārliecināts ka daudzi par tādu !calladmin nemaz nezin

Edited by nopper
Link to comment
Share on other sites

Esmu pārliecināts ka daudzi par tādu !calladmin nemaz nezin

nedaudz vēlāk, vai pat rītā, ielikšu lai serveros uzrādās, ka eksistē tāda komanda :)

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā "Block Communications". Varena štelle.

nezinu vai neesi gudrs vai tēlo. Bet nedomāju ka katram cilvēkam serverī būtu jāčakarējas tikai dēļ viena idiota kurš atnācis uzslēgt mūziku vai pabļaustīties mikrofonā.

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai neesi gudrs vai tēlo. Bet nedomāju ka katram cilvēkam serverī būtu jāčakarējas tikai dēļ viena idiota kurš atnācis uzslēgt mūziku vai pabļaustīties mikrofonā.

Ja tas ir tikai 1 idiots kā tu saki, tad 5 sekundes, lai šo cilvēku nomutotu jau nu katrs var noziedot. Beidz tēlot cukuriņu, skaties, ka neizkūsti.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir tikai 1 idiots kā tu saki, tad 5 sekundes, lai šo cilvēku nomutotu jau nu katrs var noziedot. Beidz tēlot cukuriņu, skaties, ka neizkūsti.

Ir tādi jaunieši kuri nezin par voice_scale esamību. Es pats par tādu uzzināju tikai pēc 2 gadiem kopš sāku spēlēt csgo. Un citreiz TAB nestrādā. 

Tātad šim cilvēkam būs jārestartē csgo lai TAB strādātu tikai dēļ 1 idiota. Un pat ja viņš zin par šo voice_scale komandu un TAB nestrādā bet viņš grib dzirdēt pārējos izņemot šo personu kura trokšņo. Tad still jārestartē cs.

Vai tagad saprati?

Tik tālu arī pats varēji izdomāt. Domāju ka tev arī ir kādreiz tabs nestrādājis.

 

 

Tāpēc domāju varbūt tad uzlikt ka jānosēž serverī vismaz 25min. Nedomāju ka tas ir pārāk grūti.

Link to comment
Share on other sites

Ir tādi jaunieši kuri nezin par voice_scale esamību. Es pats par tādu uzzināju tikai pēc 2 gadiem kopš sāku spēlēt csgo. Un citreiz TAB nestrādā. 

Tātad šim cilvēkam būs jārestartē csgo lai TAB strādātu tikai dēļ 1 idiota. Un pat ja viņš zin par šo voice_scale komandu un TAB nestrādā bet viņš grib dzirdēt pārējos izņemot šo personu kura trokšņo. Tad still jārestartē cs.

Vai tagad saprati?

Tik tālu arī pats varēji izdomāt. Domāju ka tev arī ir kādreiz tabs nestrādājis.

 

 

Tāpēc domāju varbūt tad uzlikt ka jānosēž serverī vismaz 25min. Nedomāju ka tas ir pārāk grūti.

Manuprāt tu centies izveidot problēmu tur, kur tā nav.

 

Un par TAB. Pēdējā laikā piekrītu, tabs identijā īpaši neiet, bet to var apiet ar vienu vienkāršu darbību. Tā vietā lai konektētos serverī caur favourites, konsulē raksti connect am.identy.lv (vai surf.identy.lv) un tabs strādās. Vismaz man tā ir. Un par block communication gadījumā nepārspīlē? Burtiski uzspiežot uz spēlētāja tas parādās un nevar nepamanīt.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tu centies izveidot problēmu tur, kur tā nav.

 

Un par TAB. Pēdējā laikā piekrītu, tabs identijā īpaši neiet, bet to var apiet ar vienu vienkāršu darbību. Tā vietā lai konektētos serverī caur favourites, konsulē raksti connect am.identy.lv (vai surf.identy.lv) un tabs strādās. Vismaz man tā ir. Un par block communication gadījumā nepārspīlē? Burtiski uzspiežot uz spēlētāja tas parādās un nevar nepamanīt.

Amm es domāju ka tu runā par voice_scale. bet nu labi tas block comm ari biezi neiet kad atver tab un nevari uz cilvēka uzspiest. 

Es to visu no savas pieredzes saku neko klāt nepiedomāju. labi ka zinu console komandas ja nezinātu tad būtu jādara tas ko augšā sarakstiju kas man liekas ir lieki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×