Jump to content
Hippy

Arēnas servera mapes.

Recommended Posts

Mapes kuras es ieteiktu
Es mēģināju balstīties uz salīdzinoši skaidrām un vienkāršam mapēm.

Atvainojos iepriekš ja esmu kļūdījies kā arī es nepieņemu jebkādu gala vārdu, es centos iesaistīt pēc iespējas vairāk viedokļus šajā rakstā ar lielāko prieku sagaidu vairāk atsaucību no cilvēkiem sakarā ar servera mapēm.
Es vēlos tikai redzēt izmaiņas un iedrošināt vairāk cilvēkus papildināt serveri ar interesantām un balansētām mapēm.

Edited by simplijs
Link to comment
Share on other sites

Ja kāds grib, lai kāda no iepriekšējām mapēm paliek, tad droši pamato, jo man nav gribēšanas pašam iet cauri visām mapēm un nezinu, man pret prefire mapēm nav, jo tu zini jau kur ir jāprefairo un ez kills, ja sajēdz šaut.

 

Pagaidām uz šo brīdi mapcycle izskatās šādi,

 

am_1v1
am_aztec2
am_coop
am_dust2014
am_grass2
am_loot
am_multimap2
am_must2014
am_plain2
am_redline
am_rob_a
am_texture2
am_trainyard
am_nuke2
 
Vakarpusē ( more like 3 naktī ) nokačāšu Tevis ieteiktās mapes.
btw jau sen esmu kladzinājis, ka ja man ieteiks mapes, vismaz pm iemetīs un uzrakstīs mazu aprakstiņas kas viņā foršs, kas slikts, tad arī izksatīšu un iemetīšu.
Link to comment
Share on other sites

am_nuke2 - atstāt

am_parkinglot- neredzu jēgu likvidēt, ir ok mape

am_storage_v2 - šo labprāt varētu atgriest 

am_rob_a - pure cancer, likvidēt

am_texture2 - atstāt

 

uz pārējo esmu ar Hippy

Link to comment
Share on other sites

Varu piebalsot:

 

Mīnuss -  am_banana ; am_insyhouse ; am_parkinglot ; am_trainyard

Pluss - am_aztec2 ; am_ramps (Pa pikseli arī māksla trāpīt)

 

Par daudz klāt nevar pielikt. Lēnām atsijāsies nederīgās: spēlējot un redzot cilvēku reakciju un pieprasījumu kartēm.

Link to comment
Share on other sites

ieliktas ir, bet testējis neesmu, 1 aizgāju gulēt un līdz tam brīdim bija pilns serveris, sadlaif.

 

testēt man patīk tad kad ir pēc iespējas mazāk cilvēku, piemēram bhopā es mapes lieku tikai tad kad ir ~ 0 - 7 cilvēki, lai tur maximāli neapvainojās, ja serveris nejauši izslēdzās, vai vienkārši aiziet spēlēt citur.

 

 

edit

mapcycle

am_1v1
am_aztec2
am_coop
am_dust2014
am_eme2
am_gladiator
am_grass2
am_loot
am_marble
am_multimap2
am_must2014
am_nuke2
am_oceanisland_v1
am_plain2
am_ramps
am_redline
am_texture2
am_warehouse2
 
Lūgums Jums, izskraidīt jaunajām mapēm cauri un ja ir kādas problēmiņas, tad tepat topikā ierakstīt, jo kad 1 pats spēlēju, tad visās viss bija čotka. :)
 
mapes kurām jāpievērš uzmanība
am_nuke2
am_gladiator
am_eme2
am_marble
am_warehouse2
am_oceanisland_v1

 

Link to comment
Share on other sites

Beidzot samainītas mapes  B)

Bet vai tik ļoti ir vainīgas mapes...? Tāpat jebkurā mapē atradīsies kāds spēlētājs kura priekšrocība ir nosēdēt līdz galam un nemanāmi izlīst.. Taču katram ir savas spēles stils, nenosodu. Atcerieties ka arēnā ejam kačāties nevis izrādīties! Cerams ka šī maiņa nedaudz uzlabos servera spēlētāju skaitu un jautrību spēlējot.  :clapx:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt var pamainīt sarakstu, kad notiek vote maps, lai vairāk jaunas mapes tiktu, savādāk visu laiku, kad vote maps labi ja ir 1 jauna mape un pārējās vecās, šajā gadījumā vispār nevienas jaunās:

post-7576-0-06093000-1488454875_thumb.jpg

 

 

 

Mapi am_1v1 jāņem laukā, jo tā tiešām ir vienīgi tikai 1vs1, pārējie servera spēlētāji nevar ieiet spēlēt, paliek speacteros.

Link to comment
Share on other sites

Un kā būs ar vote mapes sarakstu mainīšanu? Un kā arī sapratu fy_pool_day_classic mape netika pievienota, vēlējos viņu, jo tā ir mana bērnības mape, kura nostaļģijā iedzin un vienkārši patīkami paspēlēt tur, bet nu laikam tāda mape neatbilst serverim, jo tā nav am mape, ok. Bet nu vienalga atnācu uz forumu izteikt savas domas, bet izskatās šeit tas nav vajadzīgs, jo var teikt ignorēšana te notiek uz maniem postiem, nejūtu to saucamo feedback'u :)

Link to comment
Share on other sites

Un kā būs ar vote mapes sarakstu mainīšanu? Un kā arī sapratu fy_pool_day_classic mape netika pievienota, vēlējos viņu, jo tā ir mana bērnības mape, kura nostaļģijā iedzin un vienkārši patīkami paspēlēt tur, bet nu laikam tāda mape neatbilst serverim, jo tā nav am mape, ok. Bet nu vienalga atnācu uz forumu izteikt savas domas, bet izskatās šeit tas nav vajadzīgs, jo var teikt ignorēšana te notiek uz maniem postiem, nejūtu to saucamo feedback'u :)

Tev te kāds deathmatchs ir? ja tādu izveidos tad arī pievienos tādu mapi.

Link to comment
Share on other sites

Tev te kāds deathmatchs ir? ja tādu izveidos tad arī pievienos tādu mapi.

 

Lasīt māki? Vai tik "Quote" spiest māki? Es tak pats savā postā nonācu pie šī slēdziena, ka tā mape neiederās šajā serverā, neviens jau cits pirms tam par to pateikt neko nevarēja vai vienkārši nepievērsa uzmanību. 

Link to comment
Share on other sites

Lasīt māki? Vai tik "Quote" spiest māki? Es tak pats savā postā nonācu pie šī slēdziena, ka tā mape neiederās šajā serverā, neviens jau cits pirms tam par to pateikt neko nevarēja vai vienkārši nepievērsa uzmanību. 

Viss ko es redzēju augstāk ir tas kā tu nīdi par to kad neviens tev nedod ''feedback'' un par to kad tu dusmojies par to kad tavu bērnibas nostalģijas mapi neielika map poola, jo tomēr tā neiederas map poola, vai cik žēl.

 

Un es atbildēju kad tā arī nekad netiks pievienota, vai patiešam es to uzrakstīju tik draudīgi kad tev kaut kas ass bija jāsaka pretī?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad slikti redzi,  kurā vietā tur tu varēji saskatīt dusmas un nīkšanu, tur viss bija pamatots un pa tēmai, bet tu jau te sāc offtopic veidot. Un jā tie izteicieni - "Tev kas šeit kāds deatmach" man nepatīk, un nevienam nepatiktu, es tak zinu, kas tas par serveri ir! Un vairs uz šo tēmu es neturpināšu ar tevi diskusiju, vari necensties kaut ko gudru atbildēt. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nu tad slikti redzi,  kurā vietā tur tu varēji saskatīt dusmas un nīkšanu, tur viss bija pamatots un pa tēmai, bet tu jau te sāc offtopic veidot. Un jā tie izteicieni - "Tev kas šeit kāds deatmach" man nepatīk, un nevienam nepatiktu, es tak zinu, kas tas par serveri ir! Un vairs uz šo tēmu es neturpināšu ar tevi diskusiju, vari necensties kaut ko gudru atbildēt. 

 

 

Tev jau sen vajadzēja paklusēt, case closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×