Jump to content
atkars

Bode un tēmu ciet klopēšana

Recommended Posts

Vajag, lai tēmas netaisa ciet, bet lai paliek atvērtas līdz brīdim, kad autors saka, ka var vērt ciet vai ir neaktīvs. 

Jo ja kāds pardod steam profilu un ir cilvēks kurš zin, ka pārdevējs ir skameris kurš tikai apčakarēs pircēju. Tādā veidā paprīdināt pircējus un pārējos, ka ar šo cilvēku labāk nevajadzētu veikt jebkādu veida darijumus.

Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, arī neatbalstu topiku slēgšanu, bet tajā pašā laikā saprotu, kāpēc šeit ir tāds ieradums - sāksies visādi "tak neviens nepirks tādu acc", "es tev 2 centu skinu, tu man šito acc ok?", "es mīlu tomu" utt. debīlības, ja topiki netiks slēgti. Vieglāk ir aiztaisīt ciet, nevis pēc tam audzināt un n-tos warning pointus dot, vai ne? No otras puses skatoties, kāpēc apsveikumu topiki tiek slēgti ātrāk kā 24as stundas pēc to rakstīšanas? Tā pat arī "čau sadaļā". Šo gan neatbalstu, jo kur gan labāk iepazīties ar jaunajiem, ja ne viņu pašu veidotajos topikos? Šīs, protams, tikai manas domas par šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

faz, ja pokemoni sāk izpausties bodes tēmās, tad tiem ir domāti moderatori. Saprotu, ka slinkums, bet tāds amats. 

 

Par apsveikumu un "čau" tēmu slēgšanu - vispār nesaprotu kam tādas tēmas ir vajadzīgas + tās ir divas dažādas sadaļas. Tā vairs nav tirgošanās.

 

 

Link to comment
Share on other sites

fazijs protams paskaidroja kāpēc tā ir, bet varbūt, varbūt pēdējā laikā viņas pārāk ātri tiek slēgtas / vispār slēgtas.

 

ko jūs teiktu par 

  • pilnībā visiem lietotājiem atļaut slēgt / atvērt savus topikus
  • bet, ja topikā sākas fufelis kā tas bijis gandrīz 50% gadījumos, tad moderātori / admini topiku slēdz ciet, vai ja topikā neviens nav atbildējis ~30 dienas, tad arī viņu slēdz ciet?

i dunno, droši izsakamies.

Link to comment
Share on other sites

ko jūs teiktu par 

  • pilnībā visiem lietotājiem atļaut slēgt / atvērt savus topikus
  • bet, ja topikā sākas fufelis kā tas bijis gandrīz 50% gadījumos, tad moderātori / admini topiku slēdz ciet, vai ja topikā neviens nav atbildējis ~30 dienas, tad arī viņu slēdz ciet?

i dunno, droši izsakamies.

 

Pirmais punkts: tad jau daļai būs esošais variants (kuri nav spējīgi argumentēt sevis norādīto cenu) - uztaisa savu steam konta tēmu un aizklopē ciet.

 

Otrais punkts: nevis bardaka gadījumā topiku slēdz, bet gan izrevidē bardaka taisītājus un ļauj tēmai turpināties kamēr prece tiek pārdota vai slēgta autora vēlmes pēc.

 

Par tām 30 dienām - vienkārši uzlikt lai neaktīvās tēmas automātiski pēc mēneša slēdzas ciet.

Link to comment
Share on other sites

atspe10. Aizliegts pacelt tēmas, kuras nav aktīvas vismaz 1 mēnesi.

paziņošu modiem, lai piebremzē ar tēmu slēgšanu, bet vairāk pievēršas pie lietotāju sodīšanas, ja tēma tiek pacelta bezjēdzīgi, vai komentāri ir tizli, tad respektīvi lidos - wp, jo vairāk wp, jo lielāks restrictions.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es vispar esmu izbrinijies kapec citos tematos lietotajs veido dp un vinam nav par to wp. 

 

 

    • pilnībā visiem lietotājiem atļaut slēgt / atvērt savus topikus
    • bet, ja topikā sākas fufelis kā tas bijis gandrīz 50% gadījumos, tad moderātori / admini topiku slēdz ciet, vai ja topikā neviens nav atbildējis ~30 dienas, tad arī viņu slēdz ciet?

     

    Esmu par so ideju.

Link to comment
Share on other sites

 

wp tiek uzlikts, bet neviens publiski neparakstās.

 

p.s. Apdeitoju Bodes INFO topiku. [spied maigi]

 

Par bodes topiku slēgšanu, pirms pāris gadiem vienkārši iegājās tas, ka pēc pareiza topika izveides tas tika aizvērts, lai neizvērstos baigais offtopic. Bet nu ja akka sola, ka modiem piekodinās vairāk skatīties notiekošo bardaku topikos, tad var arī atstāt vaļā. 

Būtu ļoti jauki, ja modi sāktu parakstīties par savām darbībām ar WP, lai ir redzams, ka kaut kas tiek darīts.

 

edit (28.02.2017.) Ja kādam ir vēl kaut kas minams, rakstam man pm, atvēršu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×