Jump to content
Vodo4ka#

Mans ace viģiks.

Recommended Posts

Sveiki. Sen neesmu te rādijies, bet gribēju Jums parādīt manu izveidoto video kur ir vairāki ace. Neesmu tur nekāds pro montētājs, bet tikai sāku mācīties, nākošie video būs labāki. Varat arī izteikt savas kritikas, bet būtu arī labi, ja pie savām kritikām man pateiktu ko darīt. Kompis man arī nav no tiem monstriem, 40-60FPS iekš Dust2.

 

Link to comment
Share on other sites

Tu edito demo, vai filmētu video ( ķipa tā kā no live session )?

No demo, negrasos ar lagiem igrāt, iekš video nav redzams, ka normāli lago, bet kad filmē to var just un ļoti labi redzēt, tapēc nokačāju demo un tad filmēju.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nav vērts? nekvalitatīvi fragi, kaitinoša mūzika = dislike (vismaz no manis). Ace ir okej, tas skaidrs, bet vai ir vērts tāpēc taisīt video? Varbūt ir vērts pagaidīt līdz kādam interesantākam highlightam. Un nav arī vērts pūcēties, ka pāris cilvēki uzspiež dislike. Turpini montēties, gan ar laiku cilvēkiem patiks :)

Link to comment
Share on other sites

pirmajā minūtē, kur tev prasīja 2 magazīnus tec9, lai nošautu to čali, kas nāca virsu plantā, es izslēdzu ārā, jo tas bija pārāk bad, pie pirmā magazīna man jau žēl sāka palikt, ka tu tieši to momentu izvēlējies ielikt movikā, izdomāju paņemt pauzi un pēctam nostīties tālāk, pagaidu 10minūtes, piesēžos, lai skatītos tālāk, un tu tur nodūri spawna kkādu afk chali, un tad es apvēmos un izslēdzu ārā. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirmajā minūtē, kur tev prasīja 2 magazīnus tec9, lai nošautu to čali, kas nāca virsu plantā, es izslēdzu ārā, jo tas bija pārāk bad, pie pirmā magazīna man jau žēl sāka palikt, ka tu tieši to momentu izvēlējies ielikt movikā, izdomāju paņemt pauzi un pēctam nostīties tālāk, pagaidu 10minūtes, piesēžos, lai skatītos tālāk, un tu tur nodūri spawna kkādu afk chali, un tad es apvēmos un izslēdzu ārā. 

Aha, no sākuma sakat valve, lai hitbox'us salabo neviss taisa jaunus case'us un tad jau būs cita runa kad sataisīs hitbox'us.

Link to comment
Share on other sites

Aha, no sākuma sakat valve, lai hitbox'us salabo neviss taisa jaunus case'us un tad jau būs cita runa kad sataisīs hitbox'us.

Hitbox jau ir salabots, vienkārši Tu neesi uztrēnējis pietiekami savu aim lai varētu precīzi trāpīt un nošaut ar pirmajām 5 lodēm. ;)

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

Hitbox jau ir salabots, vienkārši Tu neesi uztrēnējis pietiekami savu aim lai varētu precīzi trāpīt un nošaut ar pirmajām 5 lodēm. ;)

neieteiktu ņemt vērā global h4x0r jorix ieteikumus saistībā ar shooter spēlēm, šis kungs pats nemāk eimot bez aim progas

Link to comment
Share on other sites

neieteiktu ņemt vērā global h4x0r jorix ieteikumus saistībā ar shooter spēlēm, šis kungs pats nemāk eimot bez aim progas

Nesen iznāca MojoOnPC video par jauno Glove Case, ielika vel plusā video kur vel nav salabots hitbox, šauj galva, bet lodes lido cauri. 1min 43sec.

 

Edited by Vodo4ka#
Link to comment
Share on other sites

Nesen iznāca MojoOnPC video par jauno Glove Case, ielika vel plusā video kur vel nav salabots hitbox, šauj galva, bet lodes lido cauri. 1min 43sec.

 

Tu jau laikam nesaproti, ka tas ir speciāli tā uztaisīts, bet nu labi. :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×