Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

only god can judge me, tev nav ne jausmas ne kāda man mūzika patīk neko, un jūsu zināšanai cilvēki elektroniskā mūzika arī iedalās vairākos žanros, nevis tikai dubstepā... :D :D

 

par dziesmu, čalis nodirs ka čaļi nemāk repot, pats reāli sukā.. :D viņa flows reāli iesukā.. :< bīts gan nav īsti zemē metams, bet tas gjau pat nav viņa.. :D bīta pēc 3/10

 

 

oldschool killerzzzz

 

 

Link to comment
Share on other sites

Flows iesūkā? Šis ir viens no labākajiem priedēkļu salikumiem, kādu esmu dzirdējis lv hiphopā. Flows nav tas, ka fonā skan kaut kādi gunshoti vai arī sirēnas. Kā saka hiphop mūzikas izjūtu nevar nopirkt, tāpēc necenties te kaut ko pierādīt, jo no hh scēnas tu neko nejēdz. Pece

 

5/10

Link to comment
Share on other sites

kenobi pasukā, reāli ka es saku sūds, tad MAN tas ir sūds un man ne silts ne auksts ko tu tur stāsti kas tev tur patīk.. :29:

 

ledus kubs vienmēr paticis, bet ir labāki gabali no viņa dzirdēti.. :) 8/10

 

 

 

edit> bļe jūs atstoji esat vai kā? :D tgd te mēģināsiet iestāstīt man kāda man mūzika patīk? es bļe izsaku savas domas par dziesmu un man kkā jūsu viedoklis galīgi nepis.. :D:huh: :loser:

Link to comment
Share on other sites

sūds.

 

un vēl par šo : 

 

 

ledus kubs vienmēr paticis, bet ir labāki gabali no viņa dzirdēti..  :) 8/10

Labāki gabali no viņa dzirdēti?? phahahaha

 

edit : nevis tu izsaki savas domas, bet tu tikai parādi to, ka neko nesaproti no hip-hopa. Ja nepatīk, tad tā arī uzraksti, nevis pasaki, ka viena no leģendārākajām dziesmām NO VISA ŽANRA nav tas "labākais gabals", vai arī tas, ka čalim redz sūkājot flows, jo tev viņš nepatīk. Tavu "domu izteikšanu" var ļoti viegli sajaukt ar ignoranci, jo tu savas domas izsaki kā izlutināts 12gadīgs kvieplis.

 

 

vinyl funky vibes 

Link to comment
Share on other sites

:thumbs_up: 8,5/10

 

Atceros kā šo gabalu pa MTV pirms pāris gadiem dzirdēju, laikā, kad MTV mūzika nebija vienveidīgs popsis, bet tika atskaņotas dažādu žanru dziesmas. Ja man tajā laikā būtu tumbiņas, visi kaimiņu "podjezdi" tiktu iesvētīti ar šo dziesmu.  B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×