Jump to content
haaard

Latvijas Youtube Bomba :D

Recommended Posts

Wow, uztaisiju video par bērniem, kuriem vel nav sajēgas par, realo pasauli? Domāju tu 8-9 gadu vecumā, nebiji labāks. :)

Bershka, grib būt kruc jo uztaisija video par apmēram 1+ gadu veciem video. Es domāju, ka šie bērni varētu vai arī neverētu pēc gadiem 10, būtu normāli latviešu youtuberi, bet tā ir mana doma. ( varat piekrist, varat nepiekrist. )

 Bershka ko tu gribēji panākt, ar šo video, es saprastu ja tie video būtu apmēram pirms mēneša filmēti... bet gadus vecus video atradi, malacis. :D

Link to comment
Share on other sites

bļa, heiteri es šito ideju aizņemos no OmskoeTV un man zemteikst šai rubrikai ir tieši tāds pats, kā viņam tikai latvijas reālēs...

 - Lai, ciki viņa vienaudži skatoties to video nepieļautu tādas pašas kļūdas un lai nebūtu pazors uz dzīvi.. ;)

 

Tākā jūs dezorganizētie zadroti varat dirst, ko gribat - jūs nekko ar to nepanāksiet. :)

Edited by haaard
Link to comment
Share on other sites

Tākā jūs dezorganizētie zadroti varat dirst, ko gribat...

 

... ko ?  :plush:

 

Es video nemaz neskatījos, jo visas tās fona skaņas mani tracina līdz pēdējam. Varbūt apsver sava vecā mic'a nomaiņu. Un kā jau te dažs labs teica - nav forši mazos apcelt.

 

edit : tomēr noskatījos un man nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×