Jump to content
Jorens

Ventur4iks neievēro REP noteikumus.

Recommended Posts

Tātad. Lieta sekojoša.

Ventur4iks neievēro REP noteikumus. Katram manam postam visu laiku spiež negatīvu REP.

Saprotu, ka tāpat nekas netiks darīts, jo tas ir jūsu draudziņš, bet tas nav taisnīgi.

 

 

Lūk - 3 piemēri. Ja kādam ir vēlme tad droši paskatieties manu reputāciju un tur redzēsiet daudz negatīvu REP no Ventur4ika puses.

 

Katru reizi kā kaut ko jaunu ierakstu, tā šis uzreiz bliež pa mīnusu.

 

Vēlos lai viņš tiktu sodīts, tāpat kā es tiku sodīts ar +1 wp.

 

IsJFgdB.png

 

1pyfj59vcy7vyjgdd3l8.png

 

Edited by Jorens
Link to comment
Share on other sites

Par tiem skrīniem, kurus esi ielicis topikā, es neredzu lieku ''-'' likšanu. Tiešām bezjēdzīgi posti un var manīt, ka brīžiem izsakies lietās, kurās neesi kompetents, taču ja es visiem šādiem postiem liktu mīnusus, mans limits tiktu izsmelts kādos divos topikos. :D

Link to comment
Share on other sites

Spiežu nepatīk, jo tu bezjēdzīgas lietas raksti. "Gl" kad topiks ir sen noveocijs un komanda izspēlējusi. Par pelītēm, tavs viedoklis ir terrible un nepatiess. Par IDC, tev neviens nesūtīs tāpat vienkārši idc. Viss ir pamatots. Ko tu raudi?

Tu  esi terrible un nepatiess.. kĀ CILVĒKA VIEDOKLIS VAR BŪT NEPAREIZS NAHUJ? Tās ir viņa domas par noteiktu tēmu. Djebili bļad. 

 

Rofl, ja tu pasaki "Manuprāt, melonēm vajadzētu maksāt 10 eiro, jo tās ir tādas un tādas" tu gribi teikt, ka tas ir normāls viedoklis, kurš varētu būt patiess? Āksts. Labi, sapisos vārdos, jo tas nav viedoklis.../ventura/

Link to comment
Share on other sites

Katram manam postam visu laiku spiež negatīvu REP.

 

Speciāli pārgāju pāris lapas tavai rep, nav katram postam, pat ne janvāra sākumā.

Spiežu nepatīk, jo tu bezjēdzīgas lietas raksti. "Gl" kad topiks ir sen noveocijs un komanda izspēlējusi. Par pelītēm, tavs viedoklis ir terrible un nepatiess. Par IDC, tev neviens nesūtīs tāpat vienkārši idc. Viss ir pamatots. Ko tu raudi?

 

Kā jau Valsts minēja, nav terrible un nepatiesa viedokļa. Tik pat labi es to pašu varētu teikt par tavu viedokli. Nav nepareizu atbilžu, ir nepareizi jautājumi!!!!!!!

 

Beidzam čīkstēt par reputācijām un likt viens otram tik tāpēc, ka cilvēks nepatīk, visiem atņemšu...

pīs out.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×