Jump to content
Roneeh.

CS:GO Train Queen

Recommended Posts

Piekriitu skillzam bisk par daudz efekti, var bez tiem iztikt

Nakamreiz paskatisos vai nav pa daudz ,bet cik es skatos neko daudz tik traki neredzu - SlowMo - Loopback - Flash - Brightness and Contrast i vsjo

Link to comment
Share on other sites

''par daudz efekti'', tev jāņem arī vērā cik bieži tu pielieto tos dažādos efektus. pat viens efekts, piem. slowmo var būt par daudz.

dziesma interesanta, edits pārspīlēts, gl

Link to comment
Share on other sites

Tas nav pubs tas ir competitive ,Vairaki kadri salikti kopa , no ta pasha saita jo vslk biju a saita

pubs, poh.

 

tas ir labi, ka eksperimentē ar efektiem, bet blya nejau publicējamos editos, turklāt intro huiņa, paņem tak kādu templeitu labāk un dziesmu citu. 

Link to comment
Share on other sites

Viņam katrā video savādāks intro, visi kkādi templeiti.

Es testeju visadus vnk es meginu atrast kadu templeitu kas paliks uz ilgu laiku jo nu gruti atrast tadu kas patik. Nemu templeitus jo negribu pats taisit varetu bet nevelos

Edited by Roneeh.
Link to comment
Share on other sites

Ir okej, es tā nemāku.

 

Man tikai jautājums - kas notika ar vecajiem cs mūvikiem, kur visu saprast varēja? 

 

edit : Saprati pareizi! Veiksmi! :)

Link to comment
Share on other sites

Ir okej, es tā nemāku.

 

Man tikai jautājums - kas notika ar vecajiem cs mūvikiem, kur visu saprast varēja? 

Nezinu vai sapratu ko tu domaji bet taka normali un saprotami muviki kautka ta, ja ta tad driz bus jo vnk jauzfilme no gotv demo panemsu tadus kur viena raunda viss notiek nevis no vairakiem samixotiem raundiem.

Link to comment
Share on other sites

Praktiskais Latviets, var redzet.

smoothcam vel nesi iemacijies taisit? Pats lidinies apkart :D?
Par video un editu, ja tu taisi slowmotion kadrus, tad filme maximali augstaka fps (frames per second) 
Jo ja tu filmesi pienemsim 30-40fps un samazinasi speed kautvai uz pusi, tad rip tavam klipam. Nesaku ka ir dirsa tavs slowmotion, bet filmejot centies izmantot maximali augstu fps. Pirmkart labaka kvalitate, detalizetakas kustibas, +tu vari samazinat video atrumu divkarshi vai pat triskarshi. 

sakara ar klipa izskatu, parak garlaicigi. Pietiek vienkarshi dazreiz smuks edits, bez nekadiem effektiem, bet atrast loti labu piemerotu krasu visam klipam. Sakot no Curves beidzot lidz Contrast/Levels un Hue/Saturation. - Atrodi best looking krasas un aidaaa.

Es te instaleju drivers, tapec veltiju savu laiku, bet klips diezgan trash. Karoche jaa, netaisi kaa papala, taisi visu akurati un ar atdevi, tad ari cilveki noveertes to ko tu dari. 

Peace!

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds var paskaidrot kāpēc tavs HD izskatās kā low quality shits?

Amm es ne ar to codex nofilmeju tapec quality ir nogajis uz leju es to sapratu kad uploudoju video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×