Jump to content
psai

Tak pieriebies jau

Recommended Posts

Mēs taču visi zinām, ka tās olas ir pilnīgs joks, jeb precīzāk repa padibene, tur nav ko diskutēt.

Šitie tizleņi vienmēr paliks kruti sākumskolnieku acīs. Latvijā uz pirkstiem var saskaitīt visus labos ārtistus, bet ar kalkulatoru var saskaitīt visus joke-ārtistus.

Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

netiku viņus vispar klausijies, bet neredzu jēgu viņus tik traki aprakt, par cik tas ko viņi dara, nav nopietni, tas ir vienkārš piedūriens mūsdienu jaunatnei. tā vismaz es uz to skatos, lai vai kā, nav pirmā reize, kad kāda dziesma ir nokopēta un nebūs arī pēdējā.

Link to comment
Share on other sites

Mēs taču visi zinām, ka tās olas ir pilnīgs joks, jeb precīzāk repa padibene, tur nav ko diskutēt.

Šitie tizleņi vienmēr paliks kruti sākumskolnieku acīs. Latvijā uz pirkstiem var saskaitīt visus labos ārtistus, bet ar kalkulatoru var saskaitīt visus joke-ārtistus.

lai arī joke-artisti, viņi ar savu sūdu pelna arī labu piķi, tā kā par tizlu nenosauksi. kamēr viņi ar piedūrienu izsitās, tu sēdi mājas un osti sev padusi. 

neesmu nekāds olu atbalstītājs, nav pirmais un pēdējais gadījums, kad ripo bītus, so single fucks will be given.

Link to comment
Share on other sites

lai arī joke-artisti, viņi ar savu sūdu pelna arī labu piķi, tā kā par tizlu nenosauksi. kamēr viņi ar piedūrienu izsitās, tu sēdi mājas un osti sev padusi. 

neesmu nekāds olu atbalstītājs, nav pirmais un pēdējais gadījums, kad ripo bītus, so single fucks will be given.

Kā tu vispār zini, ko es daru? Pēc kā tu to spried? Es sajēdzu vairāk par mūziku, nekā viņi jebkad sajēgs. Viņi nepelna nekādu piķi, jo Latvijā tas fiziski nav iespējams, viņiem pat trīsciparu skaitli par dziesmām nedod. Latvijas repa industrijas nevienam, necik nemaksā un to arī nedarīs. Ja tu interesētos vairāk par mūziku Latvijā un vispār pasaulē varētu man kaut ko pārmest. Man tagad nāk smiekls, ka tu domā, ka viņi ar to craphole kaut ko pelna, ņifiga! Tāpēc apdomā pirms kaut ko te raksti, jo no repa kultūras un dailes tu ne nieka nesaproti.

 

Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

Phah, esmu šokā! It kā kaut kādi usheri, lupe fiasko utt netaisītu dziesmas ar citu bītiem.

Pag, pag!! Tak Transleiteris nozaga bītu no "Zemgus Girgensons" dziesmas! Call 911!!

 

Tak kāda starpība, piedurās čaļi! Es labāk klausos zagtus bītus un daudz naudas, ne kā kaut kādu Kiviču, kurš par sēņošanu dzied vai Donu, kurš dzied par dzemdībām.

Link to comment
Share on other sites

Phah, esmu šokā! It kā kaut kādi usheri, lupe fiasko utt netaisītu dziesmas ar citu bītiem.

Pag, pag!! Tak Transleiteris nozaga bītu no "Zemgus Girgensons" dziesmas! Call 911!!

 

Tak kāda starpība, piedurās čaļi! Es labāk klausos zagtus bītus un daudz naudas, ne kā kaut kādu Kiviču, kurš par sēņošanu dzied vai Donu, kurš dzied par dzemdībām.

dēļ šitādiem arī viņi ir "slaveni"

Link to comment
Share on other sites

Wow, tagad kādam nepatīk Olas un tāpēc ceļ kaut kādu traci.

 

 

Puse mūsdienu dziesmas ir zagtas un pārveidotas. Tas tāpat kā Bieberu neviens nevar atzīt par tomēr seksīgu čali un, ka viņam ir labas dziesmas, tāpēc ka skauž, ka nav tik daudz naudas, slavas un talanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×