Jump to content
Roneeh.

CS:GO Huan Deeg #1

Recommended Posts

  • Neliec kaut kādus dubstepus vai tehno atejas fonā.

Netaisi to kustīgos efektu, kāds vēl dabūs epilepsiju, nedod dievs.

Un pirms saglabā video sony vegasā, izdzēs pārpalikumus, lai aiz katra video nebūtu jāskaidrojās dēļ ''glitchiem''.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Neliec kaut kādus dubstepus vai tehno atejas fonā.
  • Netaisi to kustīgos efektu, kāds vēl dabūs epilepsiju, nedod dievs.
  • Un pirms saglabā video sony vegasā, izdzēs pārpalikumus, lai aiz katra video nebūtu jāskaidrojās dēļ ''glitchiem''.

 

tas bija glitch , itka tas dzeltanais render line bija novilkts lidz kurinei man vaig a vins vienalga kautka izrava 3 minutes ( patiesiba bija jabut tur 1min+ :)

Link to comment
Share on other sites

tas bija glitch , itka tas dzeltanais render line bija novilkts lidz kurinei man vaig a vins vienalga kautka izrava 3 minutes ( patiesiba bija jabut tur 1min+ :)

Tāpēc, ka viņš rendero visu videoline, vajag izdzēst visus pārpalikumus, VISUS.

Tas, ka tu kaut ko iezīmēsi, tas neko nedos.

Link to comment
Share on other sites

realitāte - ~dmg 

iedomas - best player in the world

Nav gan tu tik heito ;d es toreiz speleju ar jums izliiku ka sudus vnk tu nesaporti ko tu pats saki, tu esi globals bet tu esi viens no tiem shit globaliem kas ir taka vac buusted i mean tev skilla nav - gamesense = 0 and 0  aim = okay norm aims bet padoma tu esi shit shit shit shit vnk tu te blato jo esi galvenais patiesiba suda karalis

Link to comment
Share on other sites

Un tu vēl teici, ka Ventura neprot editot .. pats video edits nepatika, bet tomēr iemācies uzņemt kritiku, jo tu katram kurš tevi kritizē sāc braukt virsū ( šai gadījumā akkam ).

Link to comment
Share on other sites

ko Jūs tur izlikāt? :D 

papisāt 0:5, kad man bija 15:3 rezultāts, tad randomā nomainījās mape uz to pašu un man bija zaibals spēlēt vēlreiz, daunis. :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×