Jump to content
Cracker

BanTeam darbs

Recommended Posts

Padomāju un arī čatā tika mazliet pacelta tēma. Kā būtu, ja atgrieztos pie vecajām vērtībām un atdalīt BanTeam pienākumus, kā tas bija vecajos laikos? Kad DR/SURF/JB un DD2 BanTeam locekļiem bija katram savs darbs, nevis kā tagad, kad jāizskata viss. Būtībā tā var labāk nonākt skaidrībā. Tad arī var kompetentāk izskatīt kandidātus, lai nav domstarpību, ka tas un tas cilvēks varētu būt nekorekts priekš tā servera, tās, protams, ir tikai manas domas, bet uzskatu, ka tā būtu pareizāk.

 

Ir iespējams šādu tēmu apspriest vai nē? Ja neatbalsti, vismaz pamato ar sakarīgu argumentu/-iem.

 

 

Tavu pamatojumu uz DD2 nevar attiecināt, jo tur ir strīdīgas situācijas, lini.

Link to comment
Share on other sites

pamatojums? man jau patik ka ir tagad, nav jau isti ari, kas skatas tas sudzibas. un reti kad vispar paradas tada sudziba, kur ir stridiga situacija.

Viens no galvenajiem iemesliem, nedomāju kad pašreizējie bt spēj korekti izskatīt dd2 sūdzības. Un ja vēl tagat pieņēms kādu svaigo gaļu, tad sāksies totālākais bardaks ar sūdzībām. 

Link to comment
Share on other sites

vai varbūt vienkārši kas grib būt banteam, jāiemācās visu serveru noteikumi un spēles stils? B)

Tad jau tas pats variants, nahuj vajadzīgi bt, lai tie paši SA ņem un izskata sūdzības? Tas būtu pat vēl vienkāršaks variants, vai tad nē ? 

Link to comment
Share on other sites

vai varbūt vienkārši kas grib būt banteam, jāiemācās visu serveru noteikumi un spēles stils? B)

nu varbūt, bet tā tāpat būtu labāk, nevar jau būt speciālists visās jomās. B)

Link to comment
Share on other sites

Ne. Tad pienemat normalu BT, kurs ir aktivs i foruma ,i spele, ka var izskatit vismaz 1h laika, tagad pat BT nevar 1 dienas laika izskatit.

Man liekas tu teici ka iesi prom no ID! Tad lasies čīter!

 

 

Tāmn Kreker , aktīvs esi , vienmēr redzu tākā esmu PAR B) gl nebūtu slikti vēl kāds BT. B)

Link to comment
Share on other sites

neuzskatu, ka ir īpaši vajadzība, bet savā ziņā jā, jo katrā nozarē tomēr ir kāds, kurš to pārvaldīs vislabāk, tāpēc katrā nozarē vajag savu speciālistu, tāpēc arī katram serverim savu bt. (nu pieņemsim, ka dd2 būs 2bt un surf/jb arī 2) 

Link to comment
Share on other sites

tikai par šādu uzbūvi.

Pats esmu nokoncentrējies uz dd2 un jb serveriem, bet iekš surf es praktiski neko nezinu (nerunājot par HnS). Varētu jau pieteikties uz BT, tik tieši tā iemesla dēļ baidos rakstīt, ka no manis arī prasīs visu serveru laicīgu apskati... uhh, gribēju pieteikties uz JB, tad jau būtu ideāli, to vislabāk pārzinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×