Jump to content
PatsSandis

Jailbreak, bet var visiem reāli!

Recommended Posts

Tātad vēlos ieteikt, vismaz JB serverī ielikt to pluginu, vismaz adminiem, kad ir miris, lai redz caur sienām, ķipa kā ar wh, tākā cs:go, via vienalga, ir daudz 1.6 serveros, tādi un kaut vai lāzeri kas tēmē utt. Tas tikai palīdzētu adminiem atklāt tos wallhakerus! Es zinu, ka sapratāt, ko es ar to domāju, un ceru, ka būs!

Link to comment
Share on other sites

nopietni? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Bļad tas ir jb serveris, nahuj Tur kaut kādu pluginu, kurš reāli domāts pubiem n shit. Cik stulbam jābūt, lai @jb kubotu? Un arī, ja to dara, tad viegli pateikt un šis plugins ne sūda nedos.

drīzāk sīkajiem sms adminiem vai vēl kādam gribēsies un būs vieglāk monitoringot un tā. Tiešām nesaprotu ar kuru galu Tu dažreiz domā.

Un nedirs par mani, ja nezini. Kārtējā reize, kad kko savā stulbajā galvā izdomā.

 

ar Tevi kā ar sienu. /akka/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×