Jump to content
love_me

ID

Recommended Posts

Sveicināti Identieši !

nm_13360802.jpg

 

Tātad uztaisīšu aprakstiņu par un ap Identy.lv, kas te ir jauns, mainījies. Arī par Identy ADMIN sastāvu.

 

Bet iesākšu ar jaunumiem :

  • Forumā
  • Serveros

Forums - Pašā dizainā diži nekas nav mainījies. Foruma sākumā, kreisajā sturītī ir sniegavīrs, uzspiežot uz viņu skan ziemassvētku mūzika. ID adminu komanda jau ir gatava ziemassvētkiem. Un sķiet vasarai jau atmetuši ar roku. Sēžu pie saviem datoriem dzerot karstvīnu un graužot piparkūkas.

Adminu sastāvs ir nokomplektēts pilnībā. Un patīk tagadējais sastāvs.

  • AKKA
  • Bender
  • Rausis
  • Ventur4iks
  • vovans

Kā esmu online forumā ta viņu aktivitāte ir ievērojama. Jau gadus atpakaļ, kad pievienojos ID pulkam viņi šeit bija un šķiet ir izsituši sev vietu būt ADMIN kolektīvā.

Tā turpināt !

Skatos, kad arī forumā rīko visādu konkursiņus, kur jums ir iespēja nopelnīt IDcash/Vip`s/ un vēl visādas lieliskas balvas. (Neaizmirstam piedalīties un varbūt tieši jums paveiksies.) Protams netikai forumā ir iesēja vinnēt kādu labu balvu, bet arī serveros.

  1. KONKURS #1 - Forumā
  2. KONKURS #2 - JB serverī

Ja jums ir idejas kuras jūs vēlētos īstenot saistībā ar konkursiem - Uzrakstiet Čeburaskai , domāju, kad kopā jūs spēsiet izdomāt, ko labu. Kas jūsu sirdij un nerviem būtu pieņemams.

Tas bija tā mazumā par forumu, jo, ko es vairāk varu pateikt? Esmu šeit atgriezis tikai nesen. Domāju ar laiku spēšu arī vairāk informācijas jums sniegt.

 

Pievērsīšos serveriem :

 

Galvenokārt sākšu ar ŠEIT , lielisks ID komandas darbs. Stati ir gatavi skaitīt jūsu killu`s. Bet skatos, kad tauta ir nozudusi. Nav vairs tie cilvēku pieplūdumi, kas agrāk bija. Bet laiku atpakaļ neatgriezīs mēs dzīvojama tagadnē.

 

Augstāk jau biju minējis, kad JB tagad norisinās konkursiņš. Kur tu vari vinnēt pieticīgas balvas.

Domāju, kad šādus konkursus vajadzētu taisīt vairāk, lai tie cilvēki saprot, kad pie laba bez darba nevar tikt.

  • DD2 - Serveris itkā piepildās, bet tik pat ātri cilvēki pamet. Kādēļ? Iemeslu es nevarēšu pateikt. Vajag ienākt mazam bariņam cilvēku un burtiski minūšu laikā serveris tiks piepildīts pilns.
  • SURF - Cilvēki tur ir. Apgrozās teikšu visvairāk no visiem serveriem. Priecē, kad vismaz ir tādi cilvēki, kas palikuši uzticīgi ID. Un turpina šeit spēlēt. Neskatoties uz visām problēmām.
  • JB - Arī šajā par cilvēkiem sūdzēties nevar, bet vēlētos jau vairāk. Bet nu vēlēties jau var daudz ko, bet nedzīvojam mēs pasakā, kad viss ir labi un skaisti. Ne vienmēr būs labi. Vienmēr nāksies saskarties ar problēmām.
  • DR - Cilvēku tukšums. Šķiet drīz tur iemitināsies zirneklis. Kurš aizpildīs visu mapi ar tīmekļiem. Ko es ID komandai ieteiktu izdarīt? ŠĒIT varbūt tomēr ir vērts noriskēt? Un pamēģināt, ko šādu uztaisīt.

 

Diemžēl nav tā apjoma šājā raksta, ko man vēlētos, bet kā jau minēju. Šeit esmu atgriezies esmu nesen un maz informācijas esmu ievācis.

Ja tomēr saņēmies spēkus un izlasīji šo topiku, paldies. Pagaidām tas arī viss.

 

Komentējam, spiežam "LIKE".

Raksta autors : psyho-LV

 

P.S - Līdz nākamajiem rakstiem. (Idejas, padomi, ko jūs vēlētos redzēt nakamajos rakstos man arī noderētu).

Link to comment
Share on other sites

Nabadzīga valoda un gramatika, ja pievērsīsies šim amatam, tad lūdzu, stilistiski un gramatiski pareizi. Ceru katru nākošo rakstu arvien labāku un labāku. Peace

p.s Aizmirsu pateikt, ka viss pārējais ir apmierinošs- saturs

Edited by DZIVNIЕKS
Link to comment
Share on other sites

Kas Tu tāds esi, lai ko tādu rakstītu? Tu reāli vispār neko par ID nezini, tikai raksti acīm redzamo. why? Piedod, bet šis ir pilnīgi un galīgi nevajadzīgs raksts.

 

Ja vēlies kaut ko rakstīt par IDenty jaunumiem un lietām ap to, tad Tev jāsāk iesaistīties Identy aizkulisēs, tas ir, runāt ar galvenajiem par lietām, kas tiek darītas, ir izdarītas vai vēl tiks izdarītas. Mācies puis, bet kamēr šis viss no Tavas puses netiks darīts, tikmēr vari nemaz neko nerakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nejau tik skarbi, Elvij. I mean jā, šis raksts bija īsti ne pa tēmu, bet pārējie viņa raksti nemaz nav tik slikti. :3

 

http://prntscr.com/53kwbt ---> Tā ir labā puse, nevis kreisā, fyi. Un jā, kaut kā ne pārāk šoreiz, piedod. Paldies par komplimentu(???) tho. ^__^ Būtu iedeāli, ja tu būtu visu kārtīgi izpētījis un un noskaidrojis un pats prasījis, kas notiek, kas notiks utt. Apmērām kā tu to darīji par tiem bruņurupučiem. :D Pats visu pētīji un kas nav īsti visiem zināms. :D Haotiski visu sarakstīju, bet tu saprati mani, ganjau. Rite?

Link to comment
Share on other sites

Kas Tu tāds esi, lai ko tādu rakstītu? Tu reāli vispār neko par ID nezini, tikai raksti acīm redzamo. why? Piedod, bet šis ir pilnīgi un galīgi nevajadzīgs raksts.

 

Ja vēlies kaut ko rakstīt par IDenty jaunumiem un lietām ap to, tad Tev jāsāk iesaistīties Identy aizkulisēs, tas ir, runāt ar galvenajiem par lietām, kas tiek darītas, ir izdarītas vai vēl tiks izdarītas. Mācies puis, bet kamēr šis viss no Tavas puses netiks darīts, tikmēr vari nemaz neko nerakstīt.

man palūdza, lai uz4akstu. un es minēju, kad šeit esmu tikai nesen atgriezies. un, kad nakamreiz tiks viss sīkāk un pamatīgāk uzrakstīt.:)

Link to comment
Share on other sites

reāli uzrakstiji, to kas ir acīmredzams... pārgāju pāri tekstam ātri, neredzu jēgu to pilnība lasīt.

 

ja gribi būt žurnālist or whatever, iesaku pieteikties par intervētāju forumā, ņem un intervē cilvēkus.

domāju tas būt ideāli priekš tevis, un sen jau gaidu, kad tās intervijas atdzīvosies.

http://identy.lv/for...105-intervijas/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×