Jump to content
Chucky

Random Spēles Konkurss!

Recommended Posts

Sveiki!

Sakarā ar to, ka man te iecepīja rīkot konkursus radās vēl viena ideja un te arī viņa ir.

 

Konkursa doma ir šāda- laiku pa laikam izvēlēšos vienu random spēli, kura spēlējama internetā uz 'highscrore' vai kā tamlīdzīgi un došu aptuveni nedēļu laiku, lai Jūs varētu izspēlēt un mēģināt dabūt pēc iespējas augstāku rezultātu. Tad iesūtītu ss ar šo rezultātu man (Rezultātu var pārsūtīt/mainīt cik reizes vēlās. t.i. ja vienu dienu dabū labāku score nekā iepriekšējā, droši var iesūtīt arī to). Tālāk, kad konkursa norises laiks beigtos, es apkopotu visus rezultātus un 3 labākie saņem balvas. :)

 

Tātad, šī konkursa random spēle būs- Wake Up the Box

Info: Spēles mērķis ir loģiski novietojot dažādus objektus pamodināt kasti. Kopā ir 20 līmeņi, taču tie visi ir tik viegli, ka pat bērnudārznieks ar nelielu piepūli spētu tos iziet.

 

Noteikumi:

1. Lai piedalītos konkursā Tev jānospiež šim topikam 'like' podziņa.

2. Screenshot'ā ir jābūt redzmam visam ekrānam, nevis tikai spēles logam. (piemērs spoilerī)

3. Screenshot'ā ir jābūt redzmam atvērtam teksta dokumentam, kurā ierakstīts Tavs ID niks. (piemērs spoilerī)

4. Aizliegts izmantot spēles hakotās versijas vai programmas ar kurām var uzhakot.

5. Iesūtītos skrīnus ar rezultātiem var mainīt/iesūtīt citu cik vien reizes vēlies.

6. Skrīni ir jāiesūta man caur PM.

 

9tqtT21.png

 

 

Balvas:

1. vieta - 1IDC

2. vieta - 0.70IDC

3. vieta - 0.50IDC

 

Sakam visi paldies akka'i, kurš šīs balvas nosponsorēja.

:)

 

Skrīnus var iesūtīt no topika publicēšanas brīža, līdz nākamās svētdienas 17:00 (09.11.2014)

Edited by čeburaška
Link to comment
Share on other sites

1. vieta - 1IDC - TALANTS (score: 9507)

2. vieta - 0.70IDC - Rausis (score: 9351)

3. vieta - 0.50IDC - vovans (score: 9199)

 

p.s. rezultātu paziņošana aizkavējās, jo man nezināmu iemeslu dēļ bija suspend...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×