Jump to content
Rausis

CS:GO Spams (2014 - 2023)

Recommended Posts

Es zinu, ka diezgan stulbs jautājums, bet vai kādam ir bijusi kāda laba ideja cs:go gamemodam/pluginam, ko es varētu izveidot ? :)

 

Biju izveidojis testa versijā block party @ cs:go, bet pašam viņš īsti nepatika - 

. Iekš video ir gan manis veidotas mapes tekstūras,gan pati mape, gan plugins. :) Tiem kas nezin, block party ideja ir tāda, ka tev pa kādām pāris sec jāuzkāpj uz noteikta krāsas bloka. Ar katru raundu uzkāpšanas laiks samazinas, un krāsas uz kurām jākāpj mainās.

 

Jā, un pirms pāris dienām @ reddit sanāca diezgan veiksmīgs topiks - http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3ahyy2/made_new_csgo_start_screen_inspiring_from_dota2/

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka diezgan stulbs jautājums, bet vai kādam ir bijusi kāda laba ideja cs:go gamemodam/pluginam, ko es varētu izveidot ? :)

 

Biju izveidojis testa versijā block party @ cs:go, bet pašam viņš īsti nepatika - 

. Iekš video ir gan manis veidotas mapes tekstūras,gan pati mape, gan plugins. :) Tiem kas nezin, block party ideja ir tāda, ka tev pa kādām pāris sec jāuzkāpj uz noteikta krāsas bloka. Ar katru raundu uzkāpšanas laiks samazinas, un krāsas uz kurām jākāpj mainās.

 

Jā, un pirms pāris dienām @ reddit sanāca diezgan veiksmīgs topiks - http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3ahyy2/made_new_csgo_start_screen_inspiring_from_dota2/

ar normāliem cilvēkiem pat būtu interesanti uzspēlēt. Bet tas tikai tā .. 1x nedēļā max, kādas pāris stundiņas.

Link to comment
Share on other sites

Ja veido, tad veido ko interesantu. Pašlaik vēl izstrādes režīmā, bet vajadzētu būt krutai fiškai. Un jā, šo pluginu divatā izstrādājam :D

 

 

Vēlāk gan jau būs pieejami visi skini, un skieniem bildes, bet tā priekš prototipa manuprāt ir labs :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens jautājums.

Kā var uzlikt infinity warmup laiku.

 

Par infinity es nezinu, bet garu warmup laiku var uzlikt ar šīm komandām

 

mp_warmuptime 999999

mp_warmup_start

 

Un ja gribi garu raundu (max 60)

 

mp_roundtime_defuse 60

mp_roundtime 60

mp_restartgame 1

Link to comment
Share on other sites

Tikko spēlēju MM. Vienš čalis ar čītiem mauca (aim,wh).

Tad es viņu reportoju no sākuma ingame, nu lab ok. Izdomāju pēc tam reportot iekš paša steam profila. Verot vaļā to lodziņu, man tur nekas nerādījās. 

Tad patestēju uz kādu citu, viss rādījās kā vajag. :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×