Jump to content
immortal202

dzēš topiku :D kas vainīgs tas bailīgs.

Recommended Posts

Sveiki!

 

Droši vien mani atceraties, daudziem es ļoti riebos, tāpat kā daži man, kā, piemēram, Klavushka un tas tur aigars.

Par situāciju. Spēlēju serverī, uzjautāju dažus jautājumus Aigaram, tā meitene apvainojas, beigās neiztur, un iet sūdzēties pie sava dārgā drauga - klavushkas. Klavushka, zinot, ka man ir bans forumā nolemj rīkoties ļoti zemiski (protams aiz monitora, plusā ar acc visi ir baigie varoņi), tas ir, pasaka aigaram, lai tas mani bano par jeb ko, un tā meitene tā arī izdara - nobano par "aim".

DEMO no tā bana:http://failiem.lv/u/fluhgtx

 

Būtība, es pat nezinu kāpēc rakšu šo sūdzību, uz unban varu necerēt, jo to pierāda dažu adminu rīcība, kā arī akka, kuram es biju jautājis saistība ar šo te visu, protams, ka ignore - priekš kam kaut kāda spēlētāja dēļ ņemties? Droši vien rakstu tāpēc, ka toreiz (kad uzlika ban) gribēju uzrakstīt, man patīk izdarīt visu līdz galam.

Protams, ka tagad, neskatoties uz to visu, izrādīšos vainīgs es, bet jūs (daži admini) esat pierādījuši, ka ne ES, te esmu kaut kāds, bet gan jūs ar savu acc!

Vēl kas.

Cik atceros, tad visos sūdzību gadījumos par Klaavushku (tādi bija 2) vienmēr taisnība izrādījās man!

1. Bans par vārdu "malaļetka" uz 7 dienām, kad Klavushka, pat nezināja (laikam) tā vārda nozīmi, galu galā man samazināja ban uz 48h, ja nemaldos.

2. Bans, kuru noņēma pats akka, par vārdu "bot". Smieklīgi par ko tādu banot.

Link to comment
Share on other sites

Savai aizstāvībai jau parasti uzraksta, ka visi citi vainīgie, tu tas jēriņš, tu pilnīgi neko. Kāpēc bija suspends forumā? Vai tik nenoliki ID? Labi zinādams, ka forumā esi izrubīts, aizgāji uz serveri hakot, nodirst or vēl kaut ko. Vells viņu tagad pusgadu atpakaļ atcerās , bet Aigars jautāja, jo viņam esot izskatījies or smth, labāk ir nobanot, nekā čakarēties, ātri ērti var pārbaudīt, čītoja vai nē. Dīvaini, ka tikai pēc pusgada raksti sūdzību...

Link to comment
Share on other sites

Klāv, nu beidz.

TU vienmēr atrodi attaisnojumus, Tu esi tas kurš vienmēr "izsprūk" un no visām nelaimēm izvairās.

Tik grūti pateikt, kas un kā bija?

 

Visi mēs kļūdāmies, viss ir piedodams, tikai vajag godīgumu !

Link to comment
Share on other sites

Klāv, nu beidz.

TU vienmēr atrodi attaisnojumus, Tu esi tas kurš vienmēr "izsprūk" un no visām nelaimēm izvairās.

Tik grūti pateikt, kas un kā bija?

 

Visi mēs kļūdāmies, viss ir piedodams, tikai vajag godīgumu !

Tā gan teikt nevajag, pačeko topikus, kad prasu pēc pilnas tiesas, atbildi pretī saņemu, ka tiek piedots. Kad serverī kaut ko izdaru, nelieku nevienam nebanot mani, gribat? Banojat.

Kā esmu uzrakstījis, tā arī ir, tas tomēr ir pusgads riņķi, bet izdomājis gan neko neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Savai aizstāvībai jau parasti uzraksta, ka visi citi vainīgie, tu tas jēriņš, tu pilnīgi neko. Kāpēc bija suspends forumā? Vai tik nenoliki ID? Labi zinādams, ka forumā esi izrubīts, aizgāji uz serveri hakot, nodirst or vēl kaut ko. Vells viņu tagad pusgadu atpakaļ atcerās , bet Aigars jautāja, jo viņam esot izskatījies or smth, labāk ir nobanot, nekā čakarēties, ātri ērti var pārbaudīt, čītoja vai nē. Dīvaini, ka tikai pēc pusgada raksti sūdzību...

 

Te jau nu tu smagi sāc dir**.

1. Jā, varbūt nedaudz pats provocēju Aigaru (bet, ja uz to apvainoties, varbūt tad labāk cs likt malā? p.s. nebija neviena lamuvārda, uzdir*** uz viņu)

2.Kāpēc suspends forumā bija? Tāpēc, ka jokojoties pateicu, ka atbraukšu uz jūsu ID meetu (kas notika Janvāri) ar saviem draugiem, un tur uzreiz (čatā) daudzi sāka brēkt, ka es visu pasākumu sabojāšu (it kā atbrauku un izārdītu pirti :D). Es tikai jokoju, līdz pasākumam bija vēl ļoti tālu, bet visi jau sāka brēkt. Bet par pašu ID uz***nu nebija.

3. Te tu smagi dir*, ka es aizgāju "čītot", es pats izlasīju čatā, ka tu pateici aigaram, lai tas man liek ban par jebko, jo tāpat viņam (man)ir bans forumā, tie ir tavi vārdi. Es biju piereģistrējies un varēju tikai lasīt čatu, neko vairāk. Jā, jā, jā, viņš pat mani nespecoja, beidz tagad no sevis muļķi laist.

4. Kāpēc pēc pusgada rakstu sūdzību, tāpēc, ka man visu laiku rādījās errors "Oopps something went wring", ielogoties varēju, bet forumā ielogoties NEVARĒJU! Saistība ar šo es pat rakstīju Ansim, kurš diemžēl nespēja palīdzēt, mēģināju no cita PC ielogoties arī nekā, un kā jau teicu, akkai jautāju, bet viņam bija poh.

5. Tu domā, ja es būtu vainīgs (demo redzams būtu aims) es to demo pārmestu citā mapē un saglabātu :D?

Link to comment
Share on other sites

Ļoti konstruktīva, saprotama un uz pierādījumiem balstīta sūdzība, paldies...

 

Izskatot DEMO nonācu pie slēdziena, ka nekāda aima konkrētajam spēlētājam nav, tātad bans nav patiess, bet sūdzībā neredzu ne banlink, ne pilno bana izrakstu. Secinājums - bans tiks noņemts, kad saņemšu pa PM nepieciešamo info., visi pārējie pārmetumi Klāvam nav pamatoti, tādēļ izbeigsim tirgoties un dzīvosim tālāk.

 

Bans noņemts!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×