Jump to content
Spaiks

Liec zināt par sevi!

Recommended Posts

Vai tu esi kādreiz ticis nopietni un tai pašā laikā nenopietni intervēts? Ja nē, tad esi atradis īsto laiku un vietu, jo jaunā rubrika "Liec zināt par sevi" ir sākusi savu darbību. Labi, es tikko to izdomāju, bet skan klausāmi, ne? Lai nu kā, ar šo es gribēju pateikt, ka intervijas ar ID biedriem ir kā dziļā akā iekritušas un nolēmu mazliet tās atdzīvināt. Ja vēlies tikt intervēts, tad piesakies pēc norādītā parauga un varbūt tieši tu būsi pirmais, kas pagadīsies manā ceļā.

 

Paraugs

 

 

Audio vai rakstiska intervija

Vismaz viens iemesls, kādēļ tieši Tevi jāizvēlās par intervējamo personu

Varbūt kāds ieteikums? (Nav obligāti)

 

 

Pirmā intervija, visticamāk, būs rakstiska, lai sniegtu nelielu ieskatu, vēlāk aizies viss pārējais. Neņemšu pēc kārtas, bet izvēlēšos to, kuri, pēc manām domām, šķiet piemērotākie.

 

j2tzwnv2c51jmhanzqxy.jpeg

 

Pagaidām ir tikai divas iespējas, kā varētu noritēt intervijas, bet, iespējams, drīzumā būs arī trešā - podcast's. Kas tas tāds ir? Vairāki cilvēki savā starpā sarunājās par Latvijā un pasaulē aktuālām tēmām. Var būt divi vadītāji un viens, tā sauktais, viesis, var būt viens vadītājs un divi sabiedrotie, kuri katrs stāstīs savu viedokli par attiecīgo tēmu. Šobrīd tas ir tikai idejas līmenī, tuvākajā laikā, ar kāda palīdzību, centīšos to realizēt. (Uz studiju aicināsim kādu pēc izvēles, tam nav nekādas saistības ar intervijām)

Link to comment
Share on other sites

man daudz ko stāstīt un varu piekrist uz rakstisko, safabricēšu labu lasāmvielu :shaize:

 

Prieks, ka kāds atkal uzņēmies atbildību kautko šādu atsākt, ķer like.

Anyway, gaidu labu lasāmvielu, un, arī interesantus ierakstus.

Link to comment
Share on other sites

*Esmu ļoti komunikabla persona, bet iespējams, labāk būtu rakstīt, jo nav man, kā sakās, rādio balss.

*Jo mani jau iepriekš piesolīja intervēt, kā arī, pateicoties intervijai cilvēki spēs vairāk saprast kas nu es tāds par fruktiņu esmu !

 

Intervē visus(lielāko daļu), tikai sāc ar sev tīkamākām personām!

Link to comment
Share on other sites

atzīvināt - Izlabo uz atdzīvināt

 

Audio vai rakstiska intervija - Galīgi vienalga, kā ērtāk pašam.

Vismaz viens iemesls, kādēļ tieši Tevi jāizvēlās par intervējamo personu - Esmu samērā interesants cilvēks, tajā pašā laikā ļoti kaitinošs, izvēlies mani un darīšu visu ko vēlies. :thumbs_up:

Varbūt kāds ieteikums? (Nav obligāti) - Tev garšo zivis?

Edited by dOUGHTY`
Drukas kļūda, izlaboju, bet ne par to ir stāsts, lūdzu pēc parauga!
Link to comment
Share on other sites

Audio vai rakstiska intervija - vienalga =]

Vismaz viens iemesls, kādēļ tieši Tevi jāizvēlās par intervējamo personu - Pēc ilgā laika esmu atgriezies atpakaļ un uz visiem laikiem. Sen jau gribēju kaut ko šādu , jau biju teicis dēlam "crackeram"

Link to comment
Share on other sites

* Audio,ilgi pickā esmu bijusi intervētāja man ir pieredze tādas lietas ;D Man patīk daudz runāt, chill,es zinu ka jūs mani mīlat, + šīs ir mans pirmais post jaunajā mājas lapa pēc ilgiem laikiem.

Edited by Profesionala maita.
Link to comment
Share on other sites

Audio vai rakstiska intervija - kā pašam ērtāk. :)

Vismaz viens iemesls, kādēļ tieši Tevi jāizvēlās par intervējamo personu - esmu dažāda rakstura personība, id olds

Link to comment
Share on other sites

Atsķirībā kāda situācija Man būs, bet tā der abi. Bet nezinu vēl.

Es pat nezinu vai man ir bijusi kautkāda intervija, kautko neatceros.

Izvēlēties jums, Es tikai piedāvāju. Bet centīšos atbildēt interesanti.

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

audio, man rakstīt gari nepatīk. :(

intervija man bija, kad Eņģelis vēl šeit tās veidoja, bet tiesa tas, ka tas bija jau labu laiku iepriekš un daudzas lietas ir mainījušās. un un nebūtu nemaz tik slikti izveidot vēlvienu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×