Jump to content

dOUGHTY`

Lietotājs
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 22m 8s

7 Followers

About dOUGHTY`

 • Rank
  Sāk iejusties
 • Birthday 03/17/1994

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. bek on trak, leidīs.

 2. Sveiki, sen nav būts šeit. Jā, un man ir demo kur no viņa puses vairāki FK, kā sāku teikt, ka ir FK, viņš saka: Izlasi noteikumus. Es viņu nošauju būdams TS, viņš nākamajā raundā 3x pēc kārtas mani vienkārši nošauj, pārējos atstāj dzīvus, normāli. Uploadoju demo, pēctam iemetīšu linku.
 3. Random krievu čalis dejo: [media= ] [/media] Old, but good: [media= ] [/media] Nesanāca ievietot caur [media]
 4. 1.Pārkāpēja niks: Meloradiators 2. Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist): 212.93.114.117 3. Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem): http://failiem.lv/u/sjswgsv 4. Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums: Speciāli izgāju un iegāju serverī, lai uzņemtu jaunu DEMO! 5. Pārkāpums (piem. wallhack): WallHack + Norecoil! 6. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu): Šeit nav ko stāstīt, čalis vēl uz sound klausījās ar visu WH!
 5. Man arī šodien dzimšanas diena, bet mani neviens neapsveica. Greeting's to Spaiks.
 6. Ja vēlies lai citi cilvēki varētu piekonektēties Tavam serverim, tad Tev caur rūtera kontroles panelis būs nepieciešams forwardot portus un tad viss būs "čikiniekā".
 7. Sveicināti, šodien iesakot ID draugos, vēlējos aplūkot cik tad esmu sakrājis ID cash, skatoties ieraudzīju tikai 0.20, bet kopsummā jau vajadzēja būt 1.30, kur nozuda?
 8. Labi, labi. BET.. paskaties demo, tur vispār pēc WH nekā nav. :|
 9. 1. Pilnais bana info izraksts no konsoles - [AMXBANS] =============================================== [AMXBANS] Banned by Admin: Janiit`s [AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv [AMXBANS] Reason: 'WallHack' [AMXBANS] Duration: 'permanently' [AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN' [AMXBANS] Your IP: '78.84.212.14' [AMXBANS] =============================================== Kicked by Console 2. Pasa paskaidrojums par situaciju - Tur ir ļoti smieklīga situācija, es ļoti ceru ka admins kaut ko sajauca, jo uzreiz pēc manis Voldinjs saņēma banu par WallHack! 3. HLTV no sejienes! (ar precizu laiku, kura notika parkapums) - Vajadzētu būt šim: 10.03.2014 22:03 4. Demo fails no tavas cstrike mepites ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - http://failiem.lv/u/nogjkyx 5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) Version p48 6. Links uz Tavu banu (atrodams seit) - http://identy.lv/bans/index/61499 7. Ja admins ir panemis skrinsotus, tad tie no savas cstrike mapes jasapako un japievieno seit - Neviena skrīnšhota nebija!
 10. Redzeeju serverii, greeting's.
 11. dOUGHTY` http://stats.identy.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=57416
 12. Pasaulē ir vismaz trīs vīri kuri ir gatavi palīdzēt grūtā brīdī: Jack Daniels, John Jameson un Johnnie Walker!

×