Jump to content
akka

Rudens nomināciju balsošana

Recommended Posts

Administrācija - te pat laikam nav ko diži komentē, akka a.k.a Santa Klaus.

Moderātors - Ansis status dābūja nesen , un sūdzēties par aktivitāti nevar, bet tomēr balsi atdodu Benderam, jo rudenī vēl tikai Benderu varēja redzēt kā no aktīvākajiem moderātoriem un cilvēku kas pilda savus pienākumus ideāli.

Banteam - ja atver sūdzību/pārkāpēju sadaļu, tad visur pēdējās atbildēs rēgojās Galva.

SAs - Lai cik arī skumīgi nebūtu, mums ir arī kāds cits SA izņēmot Klāvušku ?

DD2 Admins - Es jau gribētu rakstīt kakabiskēs, nu bet tā nedrīkst ;< Jāatdod vien bals būs semijam , jo viņš ir ātrākais un korektākais admins kurš ātri atsaucas uz adminčata rakstītā. Varētu gari rakstīt kādēļ viņš , bet ne kāds cits , bet neliels slinkums ;<

Dr Admins - Oldshools, vienmēr ir online kad es ieeju palēkat un arī viens no saprātīgākajiem adminiem ar kuru nav bijušas problēmas iekš dr.

Lietotājs - Aigars, man šķiet kad viņam tā ir iedota atsevišķa speciala grupa , jo nevienu citu pārsvarā no tādas grupas neredzu.

Palīgs -Vienīgie kas man kautkur , kautkā ir palīdzējuši ir akka or Klāvs, tākā abi vienādi ir kautko darījuši manā labā, atdodu balsi abiem.

Oldshools - Tākā kaķis pazudis kādu laiku no redzes loka, atdodu balsi Raimoo ,vienīgais kuru pamatu čatā un kādā no serveriem skatoties monitoros.

Girl next door - Mums te vispār ir kāds sieviešu dzimum pārstāvis ko varētu nosaukt par meiteni ? Visi kautkādi kastrēti veči kuri mētā krutos ar status Girl next door.

Link to comment
Share on other sites

opā šitādi konkursi ar sāk parādīties, not bad.

 

Administrācijas darbinieks - akka/Santa Claus, cilvēks tiešām daudz laika pavada priekš gaming projekta un rūpējas par to lai mazajiem geimeriem būtu serveri kuros spēlēt un arī tur viņus pie kārtības. Diezgan labi pārskata visu projektu un rūpējais par to.

Moderators - Kautvai to tik labi nevar pamanīt, benders ir visur. Vienmēr ir uz vietas lai parūpētos par noteikumu pārkāpējiem un uzmana lai forums būtu kārtīgs. Tapēc atdošu šo nomināciju bender'am.

Banteam - Pēdējā laikā viņi biežie mainās, visi kautko iesāk un atmet, izņemot Galva. Viņš kautkā turās pie amata un kārtīgi dara to kas viņam pienākās. Jau labu laiku pārskata mazo pokemonu sūdzības un nesaskaņas, good job.

Serveru administrātors - Šī nominācija bez komentāriem ir vienkārši jātot pappy abby, klāvulis diezgan loģiski domājoš cilvēks, uzrauga vissāktīvāko identy serveri un zin kā diskutēt ar pokemoniem, uztur kārtību serverī un arī pat forumā.

GFX - Visi oldschool ID gfx'eri kautkur pazuduši, katrs ar savu kautko nodarbojās un tos darbus vairs tik daudz tā šeit neatrāda. Bet parcik feiks uztur kārtību gfx sadaļā un pats ir aktīvs iekš photoshop, atdošu šo nomināciju viņam.

Oldschool - Kakis, oldschooleris jau ļoti ilgu laiku un vēlaizprojām diezgan aktīvi uzturās identy'a.

Girl next door - Redzu ir šeit pāris meitenes ko visi mazie koļī, bet kautkā Mazā ir redzēta vairāk čatojot pa čatu and stuff.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - babbuc ,atsaucīgs ,kā arī izpalīdzīgs : ) , Tomēr mainu savu lēmumu ,jo akka tiešam ir atsaucīgs un daudz darījis identy labā . Baigais malacis : )

Banteam - Galva ,korekts ,spēj ātri izkatīt sudzības !

DD2 Admins - Labākais serveru admins - Semuel ,vienīgais ,kurš izcēlās manās acīs

JB Admins - Labākais serveru admins - TnT ,bieži onlina, kā arī parzina noteikumus

Lietotājs- Aigars ,aktīvs frukts ,ņemās pa forumu !

Edited by AWERY
Link to comment
Share on other sites

akka un Klāvs.

Tie ir vienīgie cilvēki, kuri ir pelnījuši kādu uzslavu no manas puses. Vienīgie, kuri tiešām dara un zin, ko dara, nevis tikai lieki klikšķina peles taustiņus vai spaida klaviatūras pogas. Tiešām, liels paldies Jums, ka esat, jo bez Jums šeit nekā nebūtu.

 

Protams, ir pāris indivīdi, kuriem varētu papliķēt pa plecu, bet neredzu jēgu šeit viņus pieminēt.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - kāpēc es nevienu nevēlos nominēt?

Moderators - Benders, cilvēks tiešām saprot ko dara un kā dara, dažkārt vairākkārt brīdinās cilvēku, nevis banos ārā, lai tikai parādītu savu varu. Ansis arī ir labs, bet nu .. viņš šeit ir tikai mēnesi, varbūt vairāk, takā tas būtu nekorekti dot nomināciju viņam.

Banteam - Šeit abi divi ir kā atradumi, darbu dara godam, Cracker - darīja godam, atteicās no amata, iemesls jums nav jāzina, balsi atdošu abiem diviem, tāpēc, ka izvēlēties nav iepējams. Galva n Cracker

Serveru administrātors - Klāvs, kad sāk krist uz nerviem ar sms sarakstu, vai kādu mapi.. tad izturēt nav iespējams, tiešām cilvēks cenšas un dara, lai identy serveros būtu patīkami spēlēt, dažkārt laiž muļķi, bet kuram gan tas neiznāk .. Varētu pat domāt iespēju par paaugstinājumu. ^_^

DD2 Admins - Janiit`s un semuel`, manuprāt abi divi ir pelnījuši šo nomināciju, aktīvi rosās pa serveri arī tad kad neviens nesauc, aktīvi bano pārkāpējus, palīdz cilvēkiem ar viņu uzdotajiem jautājumiem, tiešām paldies.

JB Admins - _TnT_, nav labāk kandidāta par viņu uz šo serveri, piedodiet visi, bet viņš jūs pārspēj. Dažkārt patīk kaitināt mani, kad abi sāk ar bazilu čupoties un rādīt kurš māk banot, kurš nē, bet tas viss ir normāli, kuram gan nepatīk viņu nobanot ..

SURF Admins -

DR - Admins - nakotajs, kad vajag tad ir serverī un palīdz citiem, nav sūdzības par viņu bijušas, tāpēc viņš.

Lietotājs - Aigars, patīk kā cepās par sīkumiem un piekasās citiem, bet pats savas kļūdas nemana, īstenībā sakarīgs jaunietis, bet tāpat mazās sirdi iekarojis vēl nav.

Palīgs - Istenais, kad vajag tad ir gatavs un palīdz man ar serveriem, bez viņa palīdzības būtu aizkavējusies tā lieta ar configiem, redirektiem.

GFX - psai, iespaidīgi darbi, kuros var iemīlēties, joprojām gaidu avataru.

Aktīvais - Benders, forumā katru mīļu brīdi sēž, es pat saprotu kāpēc, viņš baidās iet ārā, jo dzīvo Gardenē.

Oldschool - Melns kaķis, šis cilvēks godam pelnījis šo nomināciju, jo ir uzticīgs identy, kā arī aktivitāte ir vislabākā no visiem os, tāpēc balsošu tieši par viņu.

SPAMERIS - Aigars, dienas laikā dabūja 80 postus, tas galīgi nav normāli.

Girl next door - Končai dot nevar, tāpēc Mazā.

 

Paldies par ieguldīto darbu vēlos teikt arī visiem tiem, kas šeit nepiedalās, jo katrs no jums ir kā daļiņa bez kuras identy, nebūtu identy. ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Administrācijas darbinieks - rudens labākais, centīgākais administrators - izvēle jau ir tikai starp diviem, bet, pat ja pat būtu vairāki, akka izceltos. Lai gan reizēm pieņem nepareizos lēmumus, ir ļoti aktīvs un spēj ar savu gribu un darbiem ietekmēt šī projekta nākotni.

2. Moderators - aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators - laikam jau Benders. Kā cilvēks liekas ļoti nenopietns, bet sūdzības par regulatora darba veikšanu nav dzirdētas, tādēļ lai jau tiek.

3. Banteam - banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas - lai gan Cracker vairs nav BT, bet rudens periodā pildīja pienākumus labi, tādēļ šī nominācija tiek viņam. Varbūt pie attieksmes jāpiestrādā, bet kopumā ir ok.

4. Serveru administrators - jūsuprāt labākais servera administrators, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk - bez šaubām Abby, laikam pazaudējis jēgu dzīvot, tādēļ nolēmis to meklēt IDENTY :D. Bet ja godīgi, tad aktīvi pilda savus pienākumus un salīdzinoši objektīvi vērtē situācijas.

5. DD2 Admins - labākais serveru admins - spēlēju tur maz, bet esmu ievērojis, ka semuel` diezgan precīzi atklāj pārkāpuma veidu un operatīvi tiek galā ar nevēlamajiem spēlētājiem.

6. JB Admins - labākais serveru admins - Students, patīkama personība, viegli komunicēt un sadarboties.

7. Lietotājs- foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu - Aigars, neiztikt bez viņa, trūkstošais ķēdes posms. Uzjautrinoša un aktīva persona.

8. Palīgs - jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis - Abby, bieži vien palīdz ar pārkāpējiem un viedokli par JB serveri kopumā.

9. Sliņķis - visslinkākais no ID lietotājiem - lai arī cik viņš daudz būtu izdarījis, 1PWA vienmēr būs gada sliņķis, tas viņam asinīs.

10. Aktīvais - lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika - Karamele, ielīdīs visur un vienmēr, gan serveros, gan forumā.

11. SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris - DeFire, kā ieguva moderatora amatu, bieži vien posto lieki.

12. Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve - aktīvākā - Koncinjaa. Par to gudrību neesmu tik pārliecināts...

Edited by _TnT_
Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - akka , jo redzu darbus paveiktus.

Banteam - Cracker mazais , kurš jau ir kaut ko iemācījies.

Serveru administrātors - k@@sis , kurš ir korēkts un pilda savus darbus labi.

DD2 Admins - Artur B. , jo vienīgais , kuru rēdzu un pilda pienākumus labi.

Palīgs - k@@sis , kurš man ir palīdzējis , kad uzprāsu , bet parējie vēlāk =/

GFX - feiks, darbi izcīli man patīk

Oldschool - Artur B. serverī un foruma aktīvs kā zvērs.

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - AKKa Cilvēks dara un to var redzēt. :)

Moderators -

Banteam - Galva Visas sūdzības tiek izskatītas.

Serveru administrātors - Klaavs savu darbu dara bez aizķeršanās.

 

SURF Admins - Labākais serveru admins - Fantoms Vienīgais kurš serverī ko dara un online time ir normāls.

 

Palīgs - MadYoga Visās neskaidrībās griesties pie šī cilvēka vienmer visi tiks uzklausīti un situācija tiks atrisināta.

 

 

Priecīgus ziemassvētkus un laimīgu jauno 2014 EURO gadu.

Ar cieņu Zemnieks.

Link to comment
Share on other sites

Tomēr kkas arī jāieburto.

 

Administrācijas darbinieks - Kurš gan cits kā Akka, bet vai viņš ir pelnījis? Gan jau, ka jā, jo bez viņa nebūti viss tik labi, kā ir tagad.

Moderators - Benders, brīžiem ir riebīgs, bet savu darbu dara labi un par to nekaunās, kas man ļoti patīk. Nav ļoti runātīgs, varbūt tas ir tikai ar mani, jo nav mums kopējas nodarbes par kurām varētu uzsist kaut kādu klaču.

Banteam - Tas bija Krekeris, labs puika, vienmēr sūdzības izskatīja korekti. Žēl, ka viņam pasliktinājās veselības stāvoklis un bija spiests pamests BanTeam amatu, bet es nešaubos ne mirkli, ka drīz vien atgriezīsies ierastajā darbā.

Serveru administrātors - Viennozīmīgi tas ir Klāvs, nezinu, kas viņam uznācis, iespējams zaudējis darbu, bet kad esmu pieejams - pirms darba, darbā un pēc tā, tad vienmēr redzu to žaļo pakaļu forumā. Puisis dažreiz nesaprot humoru, bet sadzīvot var.

Lietotājs- knašs? Agiras? Nu nē, viņam ir uzmanības trūkumss, bet darbīgs viņš ir ļoti, tāpēc atvēlēšu viņam šo appbalvojumu un varbūt tad viņš nomierināsies.

Palīgs - Tas ir mūsu mīļais Lācis, kuram tiešām uzstrauc/rūp IDenty attīstība un es to redzu! Tiešām vēlos tevi atkal satikt, draudi, ka pastāv iespējamība, ka nebrauksi uz satikšanos, bet es tam neticu, gaidīšu tevi viesu namā, lai gan tu teiksi, ka nebūsi!

Sliņķis - Vienkārši, Rižais.

GFX - Bez liekiem komentāriem tas ir psai, tikai kapēč viņs sācis banot nevainīgos @DD@ - es vēl joprojām neesmu sapratis. Un cilvēks ir ļoti sakarīgs, abi ejam vēlu gulēt un šād tad čillojam divatā serverī.

Oldschool - Šis appbalvojums kā vecajam biedram pienākas Valčam, visu laiku kko rosās un ņemās pa forumu un tik ballējas apkārt, nesen ienāca JB serverī un cik ātri atnāca, tik ātri arī aizgāja.

Neskaitāmas reizes esi tikt banots, izmests, vienkārši, padzīts no IDenty foruma, bet tu biji neatlaidīgs un devies vien atpakaļ.

Girl next door - Lai nerakstītu rudes/ziemas vai mēneša apbalvojumus Koņču tad saku uzreiz, ka šo meitein appbalvoju kā gada ID meiteni.. Pirms gada viņai vēl tukšums bija galvā, bet tagad viņa ir saņēmusies, kļuvusi par komunikablu cilvēku, bija prieks atkal ar viņu aprunāties.

 

 

Tiešām liels paldies jums visiem, kas jūs šeit esat.

Ir gan sliktie, gan labie, kā arī neitrālie cilvēciņi visā šajā projektā, bet bez jums visiem viss nebūtu tik forši kā ir šobrīd. Ja visi būtu labi, jauki un mīļi, tad tas atkal būtu neizsturami. Kā jau katram bērnībā klasē bija kaut viens klases biedrs - klauns un tādi šeit ir daudz, kas papildina visu šo rosību šajā interneta portālā.

 

Ieslēdzot datoru, IDenty ir pirmā mājaslapa kuru es apmeklēju un vēlos, lai tā paliek vēl ilgi.

Vakar draugos lasīju - draugiem.lv ir kā ledusskapis, tu to atver, bet tur tā pat nekā nav, bet toties IDenty`jā viss ir savādāk, vienmēr ir ko redzēt!

 

Uz drīzu tikšanos mani kolēģi un, lai jums viss izdodas, kas ir ieplānots paveiks vecgadā un piepildat savus sapņujs jaunajā euro gadā!

Link to comment
Share on other sites

Administrācijas darbinieks - Rudens labākais, centīgākais administrators. un atkal te divu domu nav un nomināciju jādod Akkam, jo veido ID tā, lai piesaistītu vēl vairāk lietotājus. un laiku pa laikam rīko arī konkursus. varētu atsākt ar votw. citādi galīg aktivitāti pazaudējis.

Moderators - Aktīvākais un darbu labāk veicošais moderators.Tā kā Ansis kļuvis tikai nesen par moderatoru, tad viņš vēl nav tik nobriedis šajā amatā, lai varētu to viņam piešķirt. Domāju, ka Benderš dara savu darbu labi un jau krietnu laiku ir bijis šajā amatā.

Banteam - Banteam loceklis, kurš visātrāk, visvairāk izskata sūdzības un čīteru reportācijas. Gan Krekers, gan Galva ātri izskata sūdzības, cik es ieeju pačekot, kādi mazie tur sūdzās, un par viņiem arī nekādas sūdzības nav bijušas.

Serveru administrātors - Jūsuprāt labākais servera administrātors, kurš identy serverus ir popularizējis visvairāk - Nu laikam jau Klāvs, vai Rebeka, vai Emīlija, vai nu jau tagad Abby. viņam jau ID ir kā paša mājas.

DR - Admins - Labākais serveru admins '- Oldschools, vienmēr aktīvs un draudzīgs. šad tad arī jocīgs, ka nu tikai. ;D

Lietotājs- Foruma lietotājs kuram nav nekāds amats, taču ir ļoti knašs pa forumu -laikam jau Aigars, ik pa laikam rušinās pa čatu un cepās par dažādiem sīkumiem.

Palīgs - Jebkurš kurš tev visvairāk ir palīdzējis. nomināciju dodu Venturčikam, jo vienmēr palīdzēs, kad pajautāšu kaut ko, īpaši jau saistītu ar angļu valodu. ;D

Sliņķis - Visslinkākais no ID lietotājiem - Vienīgie, kurus tiešām reti redzu iekš ID ir Spike, Melnais Kaķis un Kāsis. Nezinu, kurš no viņiem 3 ir izpelnījies Sliņķa nomināciju, bēt visi 3 slinki palikuši.

Aktīvais - Lietotājs, spēlētājs, kurš serverī / forumā pavada visvairāk laika. Benders, nesaprotu, kā viņam tas laiks krājās. neredzams visu laiku..

Oldschool - Tavuprāt uzticamākā identy persona, tiks pieņemti tikai tie, kuri atrodas grupā oldschool. Artūrs B. ilgi ir bijis starp mums, cik atceros un jā, manuprāt, cienīgs šīs nominācijas pretendents.

SPAMERIS - šī mēneša lielākais spameris. Ansītis sācis drukāt daudz, daudz.

Girl next door - visu laiku aktīvākā, gudrākā identy daiļā dzimuma pārstāve. Nomināciju dodu abām savām čikām - Puseitei un *Minkai. visu laiku gudrākās daiļā dzimuma pārstāves. Aktīvas var būt nav tik ļoti, kā gribētos, bet tomēr ir darbs, ir studijas un visam savs laiks. Viņas nav izcēlušās ar sliktajiem darbiem un neraksta neko random čatā.

Link to comment
Share on other sites

Rezultāti:

 

Administrācijas darbinieks- akka

Moderators- Benders

Banteam - Galva, Cracker

Serveru administrātors- Abby

DD2 Admins- Semuel`

JB Admins - _TnT_

SURF Admins -

DR - Admins - Oldschool

Lietotājs- Aigars

Palīgs - akka

Sliņķis - Despis

GFX - Psai

Aktīvais - Aigars

Oldschool - Arturs.B

SPAMERIS - Aigars

Girl next door- Mazaa.

 

Visi drīzumā saņems 1 idc un balviņu. (:

 

Paldies visiem balsotājiem, šoreiz tiešām nebija plikas frāzes, protams bija, bet lielākā daļa uzrakstīja pieklājīgi. (:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×